Uriage

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rock-candy, Módosítva: 2019. október 29.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Gazdag, nem zsíros krém, ami eltakarja a pirosságot, kiegyenlíti a bőrtónust és ragyogóvá teszi az arcbőrt, miközben véd a káros UV sugarak ellen. A felkenést követően visszaállítja a bőr komfortérzetét, megnyugtatja, hidratálja azt.

Ár: 1500 Ft , Eladó: krstfstgl
Állapot: bontatlan, lejárt (08.19.), Helyszín: Budapest/Veszprém/Balatonfüred, fizetés: személyes átvétel
Ár: 3500 Ft , Eladó: cifike
Állapot: 3-szor használtam, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel (Bp, belváros) / Foxpost

BLili

2020. február 13.

Maszkszerű hatása van, beleül a ráncokba, pórusokba, ugyanakkor az egész arcom fénylik tőle, mint ha jól beizzadtam volna alá. Ugyanakkor nem fed el semmilyen bőrhibát. Viszont rettenetesen sötét, pedig alapvetően sötétebb bőrű vagyok, de ez nálam is túl sok. Borzasztó az egész. Rengeteg mintát kaptam a patikában belőle, de annyira hülyén néz ki benne az ember, hogy nem használom el. Maximum, ha kontúrozni szeretnék, ott tudnám elképzelni sötét árnyalatnak 🤦‍♀️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

Alicece

2019. augusztus 27.

Szép színt adott a sápadt bőrömnek de a rosaceára nem használt es az arcomon viszketést váltott ki es ki is pattogott a szárazságon nem javitott.
Valoszínű nem birom a kémiai fenyvédőt és ezért okoz gondot az orcákon.
Nekem egy pozitivuma volt hogy a sápadt arcomba életet lehelt a színe egyébként a tulérzékeny rosaceára hajlamos bőrömnek nem megfelelő

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Valoszínű nem birom a kémiai fenyvédőt és ezért okoz gondot az orcákon.

SabMon

2019. július 22.

Pont az nem teszi az èn esetemben, amiért megvettem: nem tűnteti el a pirosságot, sőt lemosva azt vettem észre, hogy még pirosabb lett tőle a bőröm. Nincs ràírva, hogy parfüm lenne benne, mègis érzem felkenve, és ez is irritàl. A színt sem sikerült eltalàlni, ràadásul malacrózsaszín lesz tőle a bőröm miutàn oxidàlódik. Utolsó lökéskènt mèg fènylik is tőle a bőröm, egyàltalàn nem komfortos a zsíros bőröm szàmàra, az ára pedig húzós. Pozitívumkènt a fényvèdőt és azt tudom megemlíteni, hogy legalàbb nem okozott miteszert, pattanàst és viszketést.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 22.

Indira

2019. május 8.

A sok negatív vélemény miatt halogatva vettem meg, bőrgyógyász ajánlotta rosacea-ra.
Ma használtam másodszor, és eddig nagyon jó. Kellemesen hidratál, elfedi a pirosságot (pont annyira h még természetes maradjon az összhatás. Nekem pont passzol a színe, az illata is kellemes. Tartósságáról nem tudok beszámolni, pár órát volt rajtam, addig tartott az biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 8.

szaboibolya

2019. április 3.

Nekem bejött ez a krém. Az árnyalata halványrózsaszín, ami felkenés után teljesen egybeolvad a bőrömmel. Finom púderes bevonatot képez az arcomon, pedig az én bőröm is kissé olajos. A púderesség a nap végéig tart, még akkor is, ha tűző napon a kertben dolgozom, és izzadok, mint egy ló. Szoktam kenni fölé egy másik, kissé zsírosabb krémből (márkája avril) is, amikor kicsit szelesebb, hűvösebb idő van, így nem szárad vörösre az arcom estére. Télre nem elég, akkor mást használok, de tavasz, nyár, ősz.... tökéletes krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 3.

Misa

2019. március 9.

Mintám volt belőle, kipróbáltam, és sajnos nem nagyon tudok jót mondani róla. Borzasztóan sötét, ami még nem is lenne feltétlenül baj, de ehhez még narancssárga is. Sűrű és olajos állagú. Felkenés után vártam egy kicsit, hátha lemattul, de nem, borzasztó olajosan csillogott továbbra is. Sűrű, és a zsíros állaga miatt elég nehéz eldolgozni. Őszintén nem tudom, kin nézne ez ki jól - ha valakinek extra-extra száraz a bőre, annak talán jó lehet? Ha sötét narancssárga a természetes tónusa..?
Nekem nem jött be mindenesetre. Sajnos a hosszútávú hatásairól nem tudok beszámolni, mert 10 percet töltött az arcomon, és azonnal lemostam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

sweetmedusa

2018. augusztus 14.

Termékmintám volt belőle csak hál' isten. Nagyon sötét (nyáron talán még ok, de sajnos nekem a nyakam sosem barnul annyira mint az arcom szóval kicsit hülyén fest), nehéz úgy felvinni, hogy ne legyen foltos. Zsíros hatást kelt, bár ettől eltekintve szép összképet ad. Természetesen nagyobb bőrhibára CC krém nem elég, de néhány halványabb foltot szépen takar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

marlu

2018. július 30.

Nekem tetszik a krém színe, így nyáron passzol a bőrömhöz. Nagyon száraz bőrűeknek ajánlom, ugyanis az én "félszáraz" bőrömet zsírosítja. Már reggel felkenve is nagyon csillog, ráadásul kiemeli a pórusaimat, pedig nem nagyok. Lehet télen jobb, de akkor meg sajnos a színe nem lenne jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Egi

2018. július 13.

Nekem valami médium van meg...A fehér bőrömnél 2-3 árnyalattal sötétebb. Zavaró felkenve, húzódik, mert túl sok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

felhasznaloinev

2018. június 24.

Kicsit többet várnék egy bármilyen 5000 forintos CC krémtől. rettenetesen sötét ez a krém, szinte hihetetlen számomra, hogy senkinek nem jutott eszébe, hogy Európában többnyire világos bőrű nők élnek. ezt most úgy oldom meg, hogy keverem az alapozómmal, ami ilyenkor már világos (EL DW), a sötétebbtől viszont néger leszek. szóval arra tök jó, hogy nyáron is szépnek tűnjön a bőröm, de nem értem: mit keres illatanyag egy olyan krémben, amelyet érzékeny bőrűeknek fejlesztettek ki? az uriage termékei általában tök jók, nagyon szeretem őket, de ezzel a CC krémmel nekem egy kicsit mellélőttek. önmagában felkenve egyébként eleinte szépen fed, aztán ugyanolyan szépen bele is ül az apró ráncokba - és, ahogy az előbb említettem - sötét is, ja és talán, mintha kicsit foltos is lenne, de lehet, hogy ezt csak beképzelem.

összegezve, sok szeretettel ajánlom azoknak, akik így nyáron sötétítenék az alapozójukat, arra nagyon jó, főleg, ha alapból nehéz, testes alapozót használ az ember lánya. önmagában én nem javaslom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Diglycerin, Triacontanyl PVP
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Gombaellenes tartósítószer.