Uriage

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rock-candy, Módosítva: 2019. október 29.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Gazdag, nem zsíros krém, ami eltakarja a pirosságot, kiegyenlíti a bőrtónust és ragyogóvá teszi az arcbőrt, miközben véd a káros UV sugarak ellen. A felkenést követően visszaállítja a bőr komfortérzetét, megnyugtatja, hidratálja azt.

Cremebruleee

2021. június 13.

Megváltás volt az ultra érzékeny rosaceas bőrömnek, mikor felfedeztem az Uriage termékcsaládját. A nappali krémek, még a fényvédős is nagyon szuper 5/5.
Na de ez, itt valami nagyon félre ment. A rosaceam iszonyatos lett tőle már az első használat után, évek óta nincsenek pattanásaim, de ettől tele lett a fejem. Nem is igazán pattanások, inkább ilyen gyulladt kiütések, pedig nem vagyok allergiás semmire.
Nem voltam benne biztos, hogy ez okozta a problémát, kis idő elteltével újra próbálkoztam vele, nem kellett volna.
A színe és a fedése jó lenne amúgy, de tönkre tette a bőrömet, ráadásul drága volt ahhoz, hogy két próbálkozás után a kukában landoljon…

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 13.

zs001

2021. május 5.

Update: 2 használat után belobbantotta a rosaceam, ami végre "nyugalomban" volt. Ez azért vicces, hiszen erre a problémára lett kitalálva. Sajnálom, mert nekem amúgy nagyon szép volt a bőrömön, igazi bababőr hatás, de hát ez 2 alkalomra szólt. Kémiai fényvédő/parfüm tartalma lehet a ludas szerintem. Most győzöm nyugtatni a fájò, égő rosaceas területeket. Nem ajánlom rosaceas, de még érzékeny bőrre sem!

Mintát kaptam belőle, de sokáig nem mertem felkenni, már csak azért sem, mert nagyon sötét színe van a tubusbòl kinyomva. Aztán mégis tettem egy próbát vele, és érdekes módon pár perc alatt hozzáidomult a bőröm színéhez (nagyon fehérbőrű vagyok). Szép szatén hatást ad, nem matt, de nem is csillog nagyon, egyelőre nem is irritált. Nekem egyelőre tetszik. Két alkalomra elegendő mintâm van még de ha így teljesít, meg fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 5.

Emma89

2021. március 14.

Mintát kértem belőle..Nekem az érzékeny bőrömnek nem vált be,sőt inkább borzasztóan kiszárította.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 14.

ZsuzsaB

2020. december 10.

A sok negatív vélemény miatt óvakodtam tőle, de nem érzem kidobott pénznek. A hajszálerességemet eltünteti, a színe jól passzol a bőrömhöz, de felkenése előtt a T-vonalon kívül eső részekre én még felrakok egy hidratáló krémet, mert ez az Uriage kevés lenne (főleg télen), az orrom viszont nap végére némileg fénylik tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 10.

KisTigris

2020. október 14.

Vicces krémnek is lehetne hívni. Hófehérke vagyok, "kisnéger" lettem. 😂
Iszonyatosan sötét. Mintám volt, olvastam, hogy sötét, de nem gondoltam, hogy ennyire. Gondoltam éjjelre felkenem, akkor nem baj ha sötét. Milyen jól tettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 14.

Vicces krémnek is lehetne hívni. Hófehérke vagyok, "kisnéger" lettem. 😂

BLili

2020. október 13.

Nem csak a rosaceas, hanem a tiszta részeit is nagyon csípte a bőrömnek, a legépebb részeket, amiket soha nem szokott irritálni semmi. Le kellett mosnom, mert annyira csípett, csalánkiütésszerű, vörös foltok lettek tőle az arcomon.

Mindenhova ragad, nem szívódik be egyáltalán egyébként. Egyáltalán nem ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

Mindenhova ragad, nem szívódik be egyáltalán egyébként. Egyáltalán nem ajánlom.

Dakina

2020. augusztus 11.

Mintát próbáltam csak, de számomra ez elegendö volt arra, hogy rájöjjek ezt biztos nem nekem találták ki. Pirosságot az arcomon eltakarta, de csak úgy, hogy adott a börömnek egy kreol arnyalatot. "Universal tone" van ráírva, de borzasztóan sötét! Felkenés után ott ült és csillogott az arcomom, mint egy diszkogömb.
Legpozitívabb érzésem akkor volt mikor vegre lemostam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 11.

Legpozitívabb érzésem akkor volt mikor vegre lemostam.

Alicece

2019. augusztus 27.

Szép színt adott a sápadt bőrömnek de a rosaceára nem használt es az arcomon viszketést váltott ki es ki is pattogott a szárazságon nem javitott.
Valoszínű nem birom a kémiai fenyvédőt és ezért okoz gondot az orcákon.
Nekem egy pozitivuma volt hogy a sápadt arcomba életet lehelt a színe egyébként a tulérzékeny rosaceára hajlamos bőrömnek nem megfelelő

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Valoszínű nem birom a kémiai fenyvédőt és ezért okoz gondot az orcákon.

SabMon

2019. július 22.

Pont az nem teszi az èn esetemben, amiért megvettem: nem tűnteti el a pirosságot, sőt lemosva azt vettem észre, hogy még pirosabb lett tőle a bőröm. Nincs ràírva, hogy parfüm lenne benne, mègis érzem felkenve, és ez is irritàl. A színt sem sikerült eltalàlni, ràadásul malacrózsaszín lesz tőle a bőröm miutàn oxidàlódik. Utolsó lökéskènt mèg fènylik is tőle a bőröm, egyàltalàn nem komfortos a zsíros bőröm szàmàra, az ára pedig húzós. Pozitívumkènt a fényvèdőt és azt tudom megemlíteni, hogy legalàbb nem okozott miteszert, pattanàst és viszketést.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 22.

Indira

2019. május 8.

A sok negatív vélemény miatt halogatva vettem meg, bőrgyógyász ajánlotta rosacea-ra.
Ma használtam másodszor, és eddig nagyon jó. Kellemesen hidratál, elfedi a pirosságot (pont annyira h még természetes maradjon az összhatás. Nekem pont passzol a színe, az illata is kellemes. Tartósságáról nem tudok beszámolni, pár órát volt rajtam, addig tartott az biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Diglycerin, Triacontanyl PVP
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Gombaellenes tartósítószer.