UW Premium

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Auchan, patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: PinkBelleLab, az összetevőket feltöltötte: molnarfanni7, Módosítva: 2020. január 13.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Auchan, patikák
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A narancsbőr által érintett testrészek mindennapi ápolására, feszesítésére ajánlott készítmény. A krémben lévő koffein a vérkeringés fokozásával járul hozzá a cellulit tüneteinek enyhítéséhez, míg a zöld tea és az acetil karnitin segíthetik a zsírok és salakanyagok elszállítását a kötőszövetből. A sokoldalú zöld tea és az olívaolaj védik a bőrt a káros környezeti hatásoktól, az uborka kivonat hidratáló hatású és serkenti a kollagén termelődést. A rozmaring olaj hatékony feszesítő hatással rendelkezik, míg a növényi olajok, mint az olíva és avokádó ásványi anyagokkal látják el és táplálják a bőrt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

molnarfanni7

2020. január 11.

Az első használat alkalmával, néhány perccel a felvitelt követően mindkét combom égő érzést tapasztaltam, a bőröm pedig úgy nézett ki mintha rák vörösre égett volna a nyári napon. Elég ijesztő látvány volt, azonnal lemostam a krémet. Soha nem tapasztaltam még hasonlót sem. Ajándékba kaptam a gyártó több termékével együtt, szerintem all-in repül mindegyik a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

Glowycosmeticsblogspot

2017. május 4.

Nagyon szeretem ezt a krémet, nagyon gyorsan beszívódik, és felkenés után bizsergető érzést érzek, a combom feszesebb lett, és már nem domború volt a bőröm, hanem egyenletes feszes és sima.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

PinkBelleLab

2016. december 16.

Eleg csunya a labam sajnos, gyerekkoromban kialakultak a striak a hirtelen novekedestol, es azota szomoru vagyok miatta, altalaban hasonlo hatoanyagokat szoktak alkalmazni a stria megelozesere, es mivel csak ez volt, vagy egy gagyibb krem ezt valasztottam. Keves remennyel indultam neki, errol a markarol meg soha nem is hallottam, gondoltam hogy kudarc lesz ebbol is. Azt irjak rajta, hogy naponta 2x kell kenegetni a comb,fenek tajekat,amit furcsalok, mert alig adnak a krembol,de egybol hasznald is el :) Na szoval en csak naponta egyszer kenegettem, mert Isten se vett ra, hogy tobbszor tegyem, igy is megeroltettem magam a napi1x kenegetessel.
Az eredemeny nos... Nyilvan a striam nem fog elmulni egy kremtol,de szerintem a megelozesere egesz jo lehet, a combom feszes volt es puha, mintha kicsit elettel telibb lett volna, hamar beszivja a kremet, es ami nagy pozitivum nalam, hogy nem ragad! Utalom,ha ragad egy krem annyira idegesito. Ar ertek aranyban siman megerdemli a 4*ot, de az 5ot nem, mert nem volt teljes a csoda :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

Antioxidánsok: Caffeine, Olea Europaea (Olive) Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Urea, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propanediol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Természetes módon a vizeletben található, de a kozmetikumokban mesterségesen előállított ureat használnak. NMF (természetes hidratáló elem), mely a bőrben természetesen is megtalálható, és fontos szerepet játszik a bőr megfelelő hidratáltságának fenntartásában. Kis mennyiségben hidratáló, vízmegkötő, bőrbarriert erősítő anyag, nagyobb mennyiségben (40% felett) azonban gyulladást okozhat, viszont kimutatták, hogy keratolitikus hatása révén jelentősen csökkenti a súlyos bőrszárazságot és az érdes, megvastagodott textúrát pl. lábra szánt bőrkeményítés eltávolító termékekben és hatékonynak bizonyulnak a túlzott kiszáradással járó bőrbetegségek, például az ichthyosis, a xerosis, a pikkelysömör, az ekcéma és a seborrhoeás dermatitis esetén.

Koffein. Tanulmányok szerint bőrön alkalmazva három fő hatása van: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő (vagyis szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet, ha azt nem melaninfelhalmozódás okozza), Paula Begoun szerint viszont nincs olyan kutatás, mely szerint bármilyen hatása lenne a szem alatti karikákra (péládul egy vak tesztes kutatás során szignifikáns különbséget nem tudtak kimutatni egy 3%-os koffeint tartalmazó és azt nélkülöző bőrápoló gél hatása között) , bár nyugtató és antioxidáns hatása miatt azért nem kifejezetten felesleges, ha van egy (szem)krémben. E szerint a kutatás szerint a koffein fotoprotektív hatással is bír, e szerint a 2017-es kutatás szerint pedig nagyon ígéretes hajhullás elleni összetevőnek bizonyult egy FDA által jóváhagyott, androgén alopecia kezelésére szolgáló hatóanyaggal összevetve.

Olívaolaj. Kiváló természetes emolliens és hidratáló összetevő a száraz bőrre. Számos, a bőr számára hasznos anyag forrása: polifenolok (antioxidáns), squalane, zsírsavak (elsősorban olajsav, melyből akár 55-83%-ot is tartalmazhat) és E-vitamin is található benne. Néhány állatokon végzett kísérlet arra is utal, hogy védi a bőrt az UVB-sugárzás okozta károktól. A squalene egyik legjobb növényi forrása.

Avokádóolaj. Vitaminokban és zsírsavakban gazdag (70%-a olajsav) természetes olaj, mely könnyen a bőrbe szívódik, kiváló emolliens és hidratáló anyag a száraz, érett bőr számára. Ekcémás és atópiás bőr számára is kiváló összetevő, mely hatásos a szárazság és viszketés enyhítésében. Antioxidáns tulajdonsága is van.

A CosIng hivatalos besorolása szerint csomósodást megakadályozó, színező és sűrűség szabályozó összetevő. Leggyakrabban por állagú sminktermékekben találkozhatunk vele, melyeknek nagyon jó tapadást biztosít.

Ecocert által is jóváhagyott természetesnek számító összetevő, aminek hivatalos funkciója emulgeálószer. Ezen túlmenően az összetevő képes a formulában lévő tartósítószerek hatását erősíteni.  (forrás)

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Mentol, melyet borsmentából állítanak elő. A CosIng besorolása szerint nyugtató (csökkenti a bőr viszkető érzését), frissítő (hűsítő) hatású anyag és illatanyag. Paula Begoun szerint viszont a mentolnak a borsmentához hasonlóan irritáló hatása van a bőrre illetve a transzepidermális vízvesztés növekedését is okozhatja, ami a bőr kiszáradásához vezethet.