UW Premium

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Auchan, patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: PinkBelleLab, az összetevőket feltöltötte: molnarfanni7, Módosítva: 2020. január 13.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Auchan, patikák
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A narancsbőr által érintett testrészek mindennapi ápolására, feszesítésére ajánlott készítmény. A krémben lévő koffein a vérkeringés fokozásával járul hozzá a cellulit tüneteinek enyhítéséhez, míg a zöld tea és az acetil karnitin segíthetik a zsírok és salakanyagok elszállítását a kötőszövetből. A sokoldalú zöld tea és az olívaolaj védik a bőrt a káros környezeti hatásoktól, az uborka kivonat hidratáló hatású és serkenti a kollagén termelődést. A rozmaring olaj hatékony feszesítő hatással rendelkezik, míg a növényi olajok, mint az olíva és avokádó ásványi anyagokkal látják el és táplálják a bőrt.

molnarfanni7

2020. január 11.

Az első használat alkalmával, néhány perccel a felvitelt követően mindkét combom égő érzést tapasztaltam, a bőröm pedig úgy nézett ki mintha rák vörösre égett volna a nyári napon. Elég ijesztő látvány volt, azonnal lemostam a krémet. Soha nem tapasztaltam még hasonlót sem. Ajándékba kaptam a gyártó több termékével együtt, szerintem all-in repül mindegyik a kukába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

Glowycosmeticsblogspot

2017. május 4.

Nagyon szeretem ezt a krémet, nagyon gyorsan beszívódik, és felkenés után bizsergető érzést érzek, a combom feszesebb lett, és már nem domború volt a bőröm, hanem egyenletes feszes és sima.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

PinkBelleLab

2016. december 16.

Eleg csunya a labam sajnos, gyerekkoromban kialakultak a striak a hirtelen novekedestol, es azota szomoru vagyok miatta, altalaban hasonlo hatoanyagokat szoktak alkalmazni a stria megelozesere, es mivel csak ez volt, vagy egy gagyibb krem ezt valasztottam. Keves remennyel indultam neki, errol a markarol meg soha nem is hallottam, gondoltam hogy kudarc lesz ebbol is. Azt irjak rajta, hogy naponta 2x kell kenegetni a comb,fenek tajekat,amit furcsalok, mert alig adnak a krembol,de egybol hasznald is el :) Na szoval en csak naponta egyszer kenegettem, mert Isten se vett ra, hogy tobbszor tegyem, igy is megeroltettem magam a napi1x kenegetessel.
Az eredemeny nos... Nyilvan a striam nem fog elmulni egy kremtol,de szerintem a megelozesere egesz jo lehet, a combom feszes volt es puha, mintha kicsit elettel telibb lett volna, hamar beszivja a kremet, es ami nagy pozitivum nalam, hogy nem ragad! Utalom,ha ragad egy krem annyira idegesito. Ar ertek aranyban siman megerdemli a 4*ot, de az 5ot nem, mert nem volt teljes a csoda :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Urea, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Propanediol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ecocert által is jóváhagyott természetesnek számító összetevő, aminek hivatalos funkciója emulgeálószer. Ezen túlmenően az összetevő képes a formulában lévő tartósítószerek hatását erősíteni.  (forrás)