Vademecum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: arminacska, Módosítva: 2012. augusztus 1.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Akár 12 órán át tartó friss lehelet, valamint teljeskörű védelem a fogak egészségéért. Csökkenti a lepedékképződést.

sailorluna

2018. augusztus 6.

a csomagolását szeretem a legjobban, valamint a zselés állagát, egyébként teljesen átlagos fogkrém. jól tisztít, az íze elmegy. kedvező árú, semmi extra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

szabozsoka

Korcsoport: >54
2017. május 24.

Nagyon friss, üde lehelet, jól tisztit. Szeretem a családom is ezt használja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 24.

Nagyon friss, üde lehelet, jól tisztit. Szeretem a családom is ezt használja.

Cicus01

2016. szeptember 21.

Nagyon szerettem ezt a fogkrémet, praktikusnak találom a csomagolását és finom, friss érzetet ad, viszont a 3. doboz után elkezdtek nagyon (!) érzékennyé válni a fogaim, és ezt csak ennél, illetve egy másik Vademecum fogkrémnél tapasztaltam, azt hiszem, nem véletlen egybeesés :(

Update: amint abbahagytam a használatát, a fogérzékenységem elmúlt, úgyhogy már biztosan ez okozta, sajnos 1 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Katulin

2016. augusztus 27.

Én kedvelem ezt a fogkrémet, jól tisztít és az illata is rendben van, frissességet hagy a számban. A csomagolás nem annyira tetszik, az alján mindig marad némi termék, amit macerás kinyerni a tubusból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Mehecske

2016. augusztus 3.

Nálam az íze, állaga jó pontot kap, de sajnos van valami zavaró a használata után, mégpedig, hogy kimarja az ajkaimat, és egy kissé a nyálkahártyát is. Azonnal be kell kennem az ajkaimat hidratálóval, mert nagyon kellemetlen utóérzést (marást) hagy maga után. Ettől pedig számomra kellemetlen, ami nagy kár, mert ízre tetszik, és friss leheletet ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Marcsus

2014. április 17.

Anyáéknál szoktam használni ezt a fogkrémet. A semminél értelemszerűen több, de nagy csalódás, bár van némi mentolos íze, nálam a friss lehelet elmaradt. A lepedékkel elbánik, de erre szerintem akármelyik fogkrém képes, ha percekig dörzsölöd a fogaidat. Meg hát este jól esik úgy lefeküdni, hogy érzed, hogy a szádban minden rendben...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

ágica

2013. március 2.

Olcsó, jól tisztít, az ízét sajnos annyira nem kedvelem, de legalább friss lesz a leheletem tőle. Utána én még használok szájvizet, azt semmiképp nem hagyom el, de így is 5 csillag:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

Pampilla

2013. január 8.

Ez az egyik kedvenc fogkrémem,nagyon jó az ára,és szeretem a szokásostól eltérő csomagolását is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 8.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1