Vademecum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2012. november 13.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Folyékony kálciumos formulával.

adri4488

2017. december 26.

egyik legjobb fogkrém, jól tisztít, és nagyon jó árban van

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

egyik legjobb fogkrém, jól tisztít, és nagyon jó árban van

cherrygirll

2016. november 7.

A legjobb Vademecum fogkrém! Társaival ellentétben jól habzik, tisztít és friss leheletet nyújt. Akciósan megéri az árát, teljes áron nem mindig veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Amea

2016. szeptember 25.

Határozottan segített az ínyvérzésen és mintha kevésbé lennének érzékenyek a fogaim. A csomagolása is rendben van, az ára is, és a legjobb, hogy nem marja szét a nyálkahártyámat. Újraveszem, jó fogkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

rencike666

2016. április 14.

Először a hagyományos fogkrémet próbáltam ebből a Pro Medic-ből és az is nagyon bevált, aztán egy másik fajta Vademecum-ot használtam ami nem volt jó. Most akciósan vettem ebből rögtön 2-t is a Rossmannban 370 ft-ért. Maradok ennél, ettől nem vérzik az ínyem egyáltalán, nem marja szét a számat, igaz szájvízként nem próbáltam, arra mást használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 14.

Berniii

2015. augusztus 26.

Nagyon jó kis termék, nem a legolcsóbb, de akcióban talán megéri rá beruházni.
Az íze kellemes, nem marja szét az ember száját és valóban nagyon kevés is elég belőle, nagyon jól habzik és megfelelően tisztít.
Tiszta fogak, friss és üde lehelet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 26.

Nagyon jó kis termék, nem a legolcsóbb, de akcióban talán megéri rá beruházni.
Tiszta fogak, friss és üde lehelet.

Oraculum

2014. december 2.

Erősebb fogakat varázsol és sokáig elég, mert kevés kell belőle és az ára is viszonylag rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 2.

Rony

2014. március 19.

Őszintén, én nem hittem benne, hogy majd pont egy fogkrémtől lesznek ellenállóak és erősek a fogaim.
Már majdnem a tubus aljánál járok, több, mint egy hónapja használom, napi 2 alkalommal.
Azt vettem észre, hogy a fogaimmal valóban csodát tett. A hidegre eddig érzékeny fogaim ma már egyáltalán nem érzékenyek.
Én úgy vettem észre, hogy mintha fehérítené is a fogakat ez a kis szer.
Kipróbáltam szájvízként is, és úgy is teljesen jól működik.
A csomagolása meg kifejezetten tetszik.
500 Ft körüli árára pedig már szavakat sem találok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

Én úgy vettem észre, hogy mintha fehérítené is a fogakat ez a kis szer.
Kipróbáltam szájvízként is, és úgy is teljesen jól működik.
A csomagolása meg kifejezetten tetszik.
500 Ft körüli árára pedig már szavakat sem találok.

wk62

Korcsoport: >54
2014. március 5.

Gusztusos kis doboz, érezhetően, láthatóan lesúrolja az elszíneződést. A használata előtt érzékenyek volt a fogaim a hidegre, de egy ideje ez elmúlt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. március 5.

juccjucc

2013. január 18.

Imádom ezt a fogkrémet,jól erősíti és megszünteti a fogérzékenységet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

Imádom ezt a fogkrémet,jól erősíti és megszünteti a fogérzékenységet.

fungiiiii

2013. január 18.

elég érzékenyek a fogaim, eddig sensodyne-t használtam, az ára miatt gondoltam arra, hogy kipróbálok mást is.
és elmondhatom, hogy ez a fogkrém nálam veri a sensodyne-t!
sokkal erősebbek a fogaim, nem érzékenyek, az ízét is szeretem, és még olcsó is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

és elmondhatom, hogy ez a fogkrém nálam veri a sensodyne-t!

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, Glycerin