Vademecum

Ár:   500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: t.andi, Módosítva: 2012. október 2.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Növényi kivonatokat és klinikailag tesztelt vitaminkombinációt tartalmazó formulája nyugtatja a fogínyt és segít megelőzni a fogínygyulladás kialakulását. Fluorid tartalma ezalatt ellenállóbbá teszi fogait és védi azokat a fogszuvasodástól.

Liara0826

2020. július 20.

Nagyon jó fogkrém, nekem ez a kedvencem és már többször vettem újra. Engem nem irritál és nagyon jó áron van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 20.

austenland

2019. november 3.

Mióta használom, nem (vagy alig) tapasztalok fogérzékenységet és a szám sarkát se csípi ki. Nem habzik túlságosan, kellemes az íze és friss lehelletet is biztosít, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

Ad-Namah

2019. június 10.

Eddig fogérzékenységre használtam fogkrémeket, amik kisebb nagyobb sikerrel működtek, de étrendet váltottam, és nem volt rá többé szükségem. Ez egy nagyon jó fogkrém, a lepedék nem tér vissza 12 óráig, nem úgy, mint a lacalut és társai fogkrémeknél, és nagyon jól tisztít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

wildrose

2018. február 18.

Halványzöld színű, nagyon jó ízű fogkrém, jól habzik, jól tisztít és friss leheletet biztosít. Szerettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 18.

megnetudjanagymama

2016. március 9.

Lehet, hogy csak az én bőrömmel van a baj, de nekem kicsípte a szám sarkát. Amúgy jól tisztít, de a bőrirritáció miatt többször nem veszem ezt a fajtát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 9.

Lyla

2015. május 24.

Számomra nagy csalódás volt. Annyira mentolos, hogy már csíp, illetve előhozta egy régi problémám, a fogérzékenységet, melegre és hidegre egyaránt. Az ínnyel kapcsolatban nem tapasztaltam semmilyen negatívumot, pl. ínyvérzést, így ezt az egyet kezeli. A fogaim viszont annak ellenére besárgultak tőle, hogy időnként fehérítős fogkrémmel igyekeztem kiküszöbölni ennek a hatását.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 24.

ancsirigo

2014. december 7.

Nekem is segített az ínyproblémákon, mióta ezt használom sokkal "nyugodtabb". :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 7.

kantor.p

2013. október 9.

Kellemes, frissítő, gyógynövényes ízű fogkrém mely nem mar, ugyanakkor a fogmosást követő pár órán keresztül friss leheletet biztosít. Ezt használva nem volt ínyproblémám, illetve mikor egy másik (parabéntartalmú) fogkrémtől érzékennyé vált az ínyem, azt is hamar rendbetette. A lepedéket is hatékonyan távolítja el, valamivel a fogaim is világosabbá váltak ennek hatására.
Normál, jó fogkrém, ár/érték arányban igen megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 9.

Normál, jó fogkrém, ár/érték arányban igen megéri.

Gigi81

2013. augusztus 3.

Az új kedvencem a márkától. Mióta csak Vademecum termékeket használok, semmi gyulladás, probléma nem jelentkezett. Listerine szájvízzel kombinálva még tökéletesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 3.

ronicic

2013. június 12.

Nekem olyan érzésem volt, mintha nem is mostam volna fogat. A leheletet egyáltalán nem frissíti, ami szerintem fontos szempont egy fogkrémnél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 12.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate

Sorbitol h 1 1

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Színezék. Barnás sárga.