Vademecum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 480 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juccjucc, Módosítva: 2013. április 20.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 480 Ft

360°-os védelem: Lepedék, Fogkő, Ínybetegség,Fogzománc sérülése, Rossz lehelet, Elszíneződés ellen. Antibakteriális. Természetes regenerálódással az erős és egészséges fogínyért.

Ár: 480 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Whistler

2018. január 18.

A korábbi negatív véleményekkel ellentétben nekem bevált ez a fogkrém. Nincs az a nagyon markáns mentolos íze, jól habzik és megfelelően tisztít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

cinege

Korcsoport: >54
2017. október 16.

Tetszik ez a fogkrém, gyakran szokott itton lenni, a család egyik kedvence.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 16.

Tetszik ez a fogkrém, gyakran szokott itton lenni, a család egyik kedvence.

writa

2017. augusztus 18.

Az aktuális kedvencem, nagyon szeretem. A fogkrém a fogaim mellett az ínyemnek is jó. A fogkrémek jellemzően montolos ízűek, amit nem szeretek, nálam külön jó pont, hogy ez nem mentolos. Akik a mentolos ízt szeretik, azok ne ezt válasszák.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

mokojka

2017. január 21.

Meglepően jól tisztít,kellemes csalódás volt a dm fogkrémje után. Az íze lehetne kicsit intenzívebb,de alapjában véve elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 21.

fairynorah

2015. július 11.

Nekem mindennapos használat mellett érzékenyek lettek tőle a fogaim,így azóta nem merem használni :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 11.

Cu2tka-baba

2015. július 10.

Teljesen átlagos. Újra vettem eurós boltban, de csak mert nem olyan erős mentolos. Estére tökéletes, de reggelre mást használok. Közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

pe_csi

2015. május 6.

Nem vagyok tőle elájulva,sőt... alul múlta magát. Akciósan vettem meg a Glamour napok alatt egyébként nem hiszem ,h megvettem volna (így volt 350 ft ).Az íze a gyerekkori fogkrémemhez hasonlít ami tök jó,viszont kb. Fel perc alatt elveszti az ''erejét'' nem bírja ki a 3-4 perces fogmosásom,pedig végig húzom a csíkot a fogkefén :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 6.

nius

2015. február 18.

Lehetne mentolosabb, így nem érzem azt a tisztaságot a számban.
Ráadásul, mintha érzékenyebbek lennének a fogaim, mióta használom....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 18.

Lehetne mentolosabb, így nem érzem azt a tisztaságot a számban.
Ráadásul, mintha érzékenyebbek lennének a fogaim, mióta használom....

Oraculum

2014. december 2.

Nagyon szeretem, mert nem olyan mentolos, hanem finom, enyhe íze van, kellemes vele fogat mosni, viszont a csomagolás nem a legjobb, mert az utolsó adagokért nagyon meg kell harcolni két kézzel kinyomorgatva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 2.

hagicica20

2014. július 10.

Nagy kár volt érte pénz adni. Mosás után fél órával már ismét moshattam volna fogat. Íze sem valami jó. Éjjel sokszor felkeltem mégegyszer megmosni a fogam, mert annyira rossz minőség volt, ráadásul érzékennyé tette az ínyemet. Kb 1/4 tubussal kidobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin