Vademecum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szaboka79, Módosítva: 2014. február 12.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Az új Vademecum Pro Vitamin Repair a sikeres Pro Vitamin termékcsalád legújabb eleme. Folyékony zománc technológiát és kalciumot tartalmazó formula segít összezárni a fogak mikro hibáit és helyreállítja az értékes fogzománcot, miközben ápolja a fogakat.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

senskin

2016. március 15.

Nem rossz fogkrém, de nem is a legjobb. Jól tisztít, de a végén olyan frissesség hiányérzet marad utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 15.

kisenikoke

2016. március 13.

Nem szerettük, mert egyáltalán nem habzik. Így csak kifolyt a számból, nem tudtam vele normálisan fogat mosni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 13.

HGergo

2016. január 8.

Olyan érzékenyek voltak a fogaim néha, hogy a fogmosás fájdalmat okozott. A fogínyvérzésem abszolút nem jelentkezett mióta használom, és a fogmosás közbeni érzékenységnek is búcsút mondtam vele, a fogínyvérzésemnek szintén. A habzásról: Szerintem akkor lenne baj ha habzana, ez egy speciális jellegű fogkrém, nem az a dolga :-). Az fogérzékenységemen is javított, az hogy mikro hibákon mennyire segít, azt meg állapítsa meg a fogorvos. Akinek átlagos problémái vannak a fogaival nem fog benne csalódni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

nikolett93

2015. augusztus 16.

Hát nem igazán tudom javított-e a fogam állapotán, de nem hiszem hogy újraveszem. Engem nagyon idegesített a kupak, egyfolytában fordítva akartam rátekerni :D ez egy sietős reggelen idegesítő, nekem a tubusból is nehéz kinyomni, bár így kevesebb fogyott.
Az íze nem a megszokott mentolos, kicsit édeskés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

Az íze nem a megszokott mentolos, kicsit édeskés.

kekszexpressz

2015. június 3.

nem a legjobb állagú fogkrém, de nekem megszüntette a foginyvérzést és az érzèkenységet 2 hét alatt. kár hogy nem mentolosabb de jó fogkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

Oraculum

2014. december 2.

Szeretem, akciósan vettem, bár lehetne mentolosabb, mert olyan semmilyen frissítő hatása nincs fogmosás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 2.

kismadár

2014. november 12.

Szerintem egy tök átlagos fogkrém, semmivel sem tud többet, mint egy másik szintén átlagos, közepes árú fogkrém. Jól tisztít, jó az íze, bár az tény, hogy az állaga nem a legjobb, nem habzik valami túl jól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 12.

szaboka79

2014. február 13.

Kuponnal vettem a DM-ben féláron. Hát, mit ne mondjak... nekem elég gyatrán teljesít, egyáltalán nem habzik, mintha egy sűrű krémmel mosnék fogat. Elhasználom, ha már megvettem, de tutira nem veszem újra. A hatását (mikro hibák kijavítása) nehéz lenne ellenőrizni, elég megfoghatatlan reklámszöveg szerintem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin