Veet

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2012. június 21.

Kategória:   Testápolók

Segít megelőzni a piros foltokat és irritációt.

Kiszerelés: 100 ml

kuklis.aniko

2017. december 18.

UP. : Szerintem a bőröm lett problémásabb, nem igazán akar használni. Bár hozzáteszem nem használom rendszeresen. De Ebayen beszerezhető kb ugyanannyiért mint itthon anno 1800 HUF.

Ebayről rendeltem most kíváncsi vagyok a hatása olyan lesz e mint amit itthon vettem. Már én sem találom sehol. Ez az egyetlen krém ami használ is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

AligatorBaby

2016. július 6.

Hát nálam ez egyátalán nem működött, bár nekem tényleg brutál szőrbenövéseim szoktak lenni, szerencsére mióta vettem lézeres szőrtelenítőt, azóta megoldódott ez a problémám, de előtte próbáltam ezt a veet-et is többek között meg más szőrbenövésgátló krémet, de nem működött. Ez a veet még drága is volt meg büdös is. Ami a legjobban használt az a lufa szivaccsal való dörzsölés volt, meg a bőrradírozás, szerintem ezek a krémek nem sokat érnek...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

Klayura

2013. december 28.

Nálam tökéletesen bevált! Kellemes illata is van! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

Nálam tökéletesen bevált! Kellemes illata is van! :)

edeseper

2013. június 6.

Nálam semmit sem használt, viszont jó büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

Nálam semmit sem használt, viszont jó büdös.

Pinky

2013. február 27.

napi használat mellet eltüntek a szőrbenövések. sógornőmnek nem vált be. esélyes az újravételre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

stenonis

2012. augusztus 23.

Nekem semmit sem használt. Konkrétan semmit, ehhez pedig elég drága volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

Nekem semmit sem használt. Konkrétan semmit, ehhez pedig elég drága volt.

eo

2012. augusztus 22.

Nem rossz, de néha kicsit irritálja a bőröm. Valamennyire segített a piros foltok ellen, de nem túl látványos az eredmény. Nem hiszem, hogy újravenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

Heli

2012. június 26.

Tescoban vettem kiárusításon, 200 Ft-ért. Annyiért megérte, bár még csak 2 alkalommal használtam, már láthatóan kevesebb piros foltom jelent meg. Ha hosszabb távon változna a véleményem, akkor frissítek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 26.

Antioxidánsok: BHT, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract