Veet

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   135 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. április 16.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Zuhanyozás közben használható szőrtelenítő krém normál és száraz bőrre, melyet esszenciális olajok keveréke gazdagít, és bársonyrózsa illatosít. Így bőre nem csupán sima, hanem bársonyosan hidratált lesz - és a visszanövő szőrszálak is puhábbnak érződnek, mintha borotválta volna. A Veet zuhanyozás közben használható szőrtelenítő krém a gyökerek közelében fejti ki hatását még a rövid szőrszálaknál is, így biztosítva bőre simaságát akár 4 napig.

Kiszerelés: 135ml

viewxy

2019. június 28.

A lábszáramra használtam, de annyi idő alatt amit írt, nem szedte le a szőrt. Talán a kezemen vagy a combomon működne, de igazából egy használat után kb elfogyott az egész. Nem érte meg, a lábamat is csípte, a szivacsról meg a bőrről is nehéz lemosni, egy réteget hagy maga után. Nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

hzs

2017. szeptember 17.

Alapból epilátort használok a lábam szőrtelenítésére, de a combomon ezt szoktam használni, mert itt már kicsit fájdalmasabb géppel. Szerintem elég jó kis krém, gyors, könnyen használható, bár valószínűleg nem a legegészségesebb dolog, ha egy krém marja le a szőrt az ember lábáról. Kézzel szoktam felkenni, utána pedig beállok a zuhanyba és a lábamra csorgatva a vizet a szivacs puhábbik felével lesimítom. Amikor sok éve először próbáltam ki, a keményebb felével simítottam le a lábamat, de az rettenetesen felsértette mindenhol a bőröm (akkor még a lábszáramra is használtam) és csupa seb voltam. Utána selymes lesz a combom és akár egy hétig is kitart a szőrtelenség, bár nekem eleve nagyon gyenge, vékony szőröm van.
Azért csak 4 csillag, mert ahogy fentebb írtam, nem lehet túl egészséges ezt használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Hidratálók: Urea, Glycerin, Propylene Glycol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.