Venita

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   bioboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blacksbeads, Módosítva: 2012. szeptember 29.

Lelőhely:   bioboltok
Kategória:   Lábápolók

A teafaolaj kivonata révén baktérium és gombaölő hatású. Izzadáscsökkentő-megszünteti az izzadást és a lábszagot.

Kata lizator

2013. január 10.

Én ennek a chilis verzióját vettem meg, és az nagyon tettszik, hogy ureát tartalmaz. Ez nem sok termékben van... És csak 290-ért vettem az 1 eurós boltban.
Update: Hú, ez a krém melegít! Még az én mindig-hideg kezemet is! Jól jön télen! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 10.

Hidratálók: Urea, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol