Vera Wang

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: cupcake, Módosítva: 2012. december 31.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Illatösszetétel: Jázmin, Tubarózsa, Lótuszvirág, Mandarin, Guava, Angyal gyökér, Fehér pézsma, Fás jegyek, Vanília

Vera Wang Lovestruck edp
Ár: 5990 Ft , Eladó: karaibrahimgil
Állapot: 50 ml/kép, Helyszín: Bp., fizetés: Személyes átvétel (Nyugatitól 1 megálló v. Duna Plaza), Foxpost csomagautomata: +999 Ft, postán maradó: +795 Ft
Andy88

2019. március 16.

Nem vártam tőle nagy tartósságot, de bíztam benne, hogy lesz egy pici illatfelhő körülöttem. Hát annyira nem jött be. :( Intenzitása (vagyis annak hianya) miatt kapásból levonok 1 csillagot.
Az üvege figyelemfelkeltő, arra enged következtetni, hogy na, itt valami nagy durranás lesz. Hát sajnos ez elmaradt. Bár az illata finom lenne, ha dupla ilyen erős lenne, szerintem kedvelném is. Egyébként hétköznapi illat, barhova lehet használni. Főleg fiataloknak ajánlott, mivel nem egy komoly illat (bár ez ránézésre is kiabál róla).
Nem adnék érte pénzt, főleg nem annyit, amennyibe kerül. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Nem adnék érte pénzt, főleg nem annyit, amennyibe kerül. :(

Blackxentric

2019. január 14.

Eddig csak boltban próbáltam ki csuklóra fújva, de nekem nagyon tetszik. Kellemesen karakteres illata van, rajtam nem túl édes és baromi tartós. Folyamatosan a csuklóm szagolgattam egész nap és utána a kabátomét vagy egy hétig. Rengeteg parfümöm van, de ezt lehet beszerzem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Verona5

2018. szeptember 1.

Mintábol volt szerencsém megillatolni. Hááát rajtam sajnos nagyon drogériás átlagillat. Nem a cukros édi-bédi, de aki a mai dizájner felhozatalt kedveli, na annak be fog jönni őkelme. Szerencsére nem erős és feltűnő, mint a LVEB, marad a kellemeske, virágoska, édeske vonalon, végül is nem egy gyilkos szer, én is kibírtam ennyit belőle, de meg nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

claclaclacla

2017. június 7.

Vakon rendeltem ezt az illatot a notino.hu oldalról.100 ml-es kiszerelésben. Az üvege gyönyörű, de inkább dísznek jó a nappaliban. Az illata isteni finom csak nem annyira tartós. Bár mások érzik rajtam, én annyira nem :O Az Armani parfümök jobban illatoznak :O Régen anyukámnak volt hasonló parfümje viszont nem emlékszem rá, melyik volt. Ez az első Vera Wangos parfümöm, nem tudom, hogy a lila jobb-e a rózsaszín tesójánál. Bárcsak egy picivel erősebb lenne! Ezért is adtam neki három csillagot. Egy darabig elfogom fújdogálni a parfümöt :D Szerintem nyáron nem is kell, hogy nagyon illatozzak, csak legyen rajtam valami illatocska. Ha ez elfogy akkor visszatérek az Armani Sun, Air és a Sky formációhoz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 7.

Timi8

2015. szeptember 26.

Ellenállhatatlanul bájos! Édes, de nem komolytalan. Olyan finom kis virágos, lágy, vizes. Kecses, törékeny, fiatal hölgyeknek állhat legjobban / olyan kis lolitás ;) / De én magam is szìvesen fùjom! Tökéletes irodába, a dolgos mindennapokra. Nem egy intenzìv illat viszont nagyon tartòs. Mondjuk konkrétan nem is gondoltam, hogy bárki érzi majd rajtam, de már ketten megjegyezték és rákérdeztek az illatomra. Igazi romantikus tavasz-illat! Ja, nem mellékesen az üvege egy remekmű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

klau810614

2015. szeptember 20.

Nagyon finom,kedves kis illat az üvege meg egy csoda! :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Nagyon finom,kedves kis illat az üvege meg egy csoda! :-)

rdm

2015. augusztus 30.

8:00 Ez csodás illat! Aki a La vie est belle-t szereti, ez is tetszeni fog neki! Nem tudom leírni mit érzek ki az illatelemekből, őszi-téli illat, nem erős. Kíváncsi vagyok a tartósságra, úgyhogy később még írok.
14:00 elég gyenge, nem érzem magam körül, igaz csak kicsit kentem az 1 ml-s mintámból. Finom, nőies, nem fejfájdító. Nem elég a hatósugara, ezért 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol