Vera Wang

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pantera, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. március 20.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatjegyei:

Fej: zöld alma, vizililiom, barack, kála mandarin

Szív: tubarózsa, tiare virág, guava, gardénia, csokoládé, bulgár rózsa

Alap: vanília, pézsma, fás jegyek, ámbra

Ár: 5000 Ft (pk-val) , Eladó: Luna1024
Állapot: Használt, 50 ml/kb. 30 ml, Helyszín: --, fizetés: Előreutalást követően, ajánlott, postán maradó levélként
Ár: 3900 , Eladó: Phantomia
Állapot: használt, doboz nélkül, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után Foxpost vagy postán maradó

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

BrittaCooper

2020. május 27.

Őszintén megmondom, hogy eléggé csalódott vagyok. Az illatjegyek alapján nem ilyenre számítottam, a vaníliát sehogy nem érzem ki, a keserű csoki, amit elég sokan kirívó illatjegyként írnak le, annyira szörnyű, mint az ilyen legalja minőségű mikulás csokik. Nagyon akartam szeretni, és az alapillata kellemes lenne, de az olyan halvány, és olyan sokat kell várni a megjelenésére, és konkrétan túlélni a fejillatot, hogy nem éri meg. Magamra sem szeretem fújni, a családom konkrétan szörnyülködik tőle. Biztos, hogy ez az illata, mert szaglásztam másikat is, és eredeti darabot rendeltem. Fújkálom, próbálkozok,de nem igazán érzem én sem azt, ahogy valaki fogalmazott itt, hogy ilyen illata lenne egy hercegnőnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

niki93093

2020. február 9.

Púderes, édes illat, viszonylag tartós. Valóban inkább a fiatalabb korosztálynak való. Ár-érték arányban szerintem egy jó parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

Ziggytwig

2019. március 1.

Vizes gourmand finom kakaó és virág legfőképp. Én szeretem. Sokszor és sokat kell fújni belőle, de nem drága, ezért ez oké

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 1.

Heine

2018. november 1.

Szerk.: sajnos romlott példányt véleményeztem, szóval a fejillatról szóló kis rész ugrik, és a szívillat véleménye helytálló.

Felfújáskor kimondottan nem kellemes (engem a givenchy hot couture no. 1-re emlékeztet), de ahogy szárad le, száraz virágos-kakós illattá válik. Nem mondanám, hogy édes (szirupos biztosan nem), kicsit talán száraz, fanyar, de finom, nem túl erős illat. Nagyon kicsi a szillázsa, sokat kell fújni belőle, hogy érezhető legyen, de felfújás után kb. fél órával már nem húz csíkot, hanem kellemesen körbeleng. Komfortillat.
Nekem egyelőre nagyon tetszik, csajos, virágos, tényleg, olyan "princess". Lehetne akár egy Nina Ricci almácska is, beleillene abba a vonalba.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

Scara

2018. július 13.

Nagyon finom, igazi forrócsoki illata van rajtam leszáradása után, enyhe virágos aláfestéssel :) Hűvösebb napokon pont ilyenre vágyom, de még ebben a nagy melegben sem erős vagy émelyítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 13.

Tuende

2018. január 2.

Nem rossz, de semmi különleges virágos-gyümölcsös illat. Fiatalabb korosztálynak ajánlanám. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 2.

karato

2017. november 18.

Nagyon szeretem az illatát, viszont rajtam nem túl tartós :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Nagyon szeretem az illatát, viszont rajtam nem túl tartós :(

Luna1024

2017. július 16.

Nekem elnézést kell kérnem a Princess-től, ugyanis előítéletesen kezdtem a vele való ismerkedést... Bevallom, hogy valami gagyi "céllövöldés" szintetikus lityi-lötyire számítottam, amolyan igazi "tucatillatra" - és ez alatt most nem a populáris darabokat értem, hanem azokat, amelyek annyira jellegtelenek, hogy nem tudod megkülönböztetni őket ezer másiktól... De a Princess nem ilyen, hanem sokkal jobb és különlegesebb, tényleg meglepődtem!
Azt azért szögezzük le már az elején: tudom, hogy nem veszitek jó néven a korosztályos besorolást (magam is tartózkodok tőle), de a Princess egyértelműen a legfiatalabbakat célozza. Én konkrétan tiniken és gimnazistákon tudom elképzelni - jómagam 22 vagyok, de még rajtam is furán kislányosan hat.
Az is csalódni fog, aki valami rettentő komplex dologra vár: nem egy Angel-szintű illatköltemény, de ami benne van, az annyira brutáljól összerakva, hogy tényleg folyamatosan a csuklómat szagolgatom. Nekem egy nagyon guszta egzotikus gyümölcsöket - leginkább guavát, fügét és kevéske barackot - tartalmazó tál jut róla eszembe, melyet az egész megkoronázásaképp jól meglocsoltak csokiöntettel. Tulajdonképpen ez az illat a csokoládé tánca (végig az övé a főszerep), aki sorra kéri fel a különböző gyümölcsöket. Édes illat, de nem gourmand. Sokat gondolkodtam, mire hasonlít - mert valamire nagyon! -, de talán Beyonce Heat Kissed nevű illatára (a csoki-egzotikus gyümölcsök kombó miatt), valamint egy icipicit a La Prairie luxusmárka Silver Rain-jének középfázisára is (persze az jóval komplexebb, tartósabb és erőteljesebb).

Nem szeretném tovább ragozni: ez egy nagyon finom, egyáltalán nem műanyag(!), szépen megalkotott komfortillat, amit nevéhez hűen valóban modern hercegnőkön tudok elképzelni. Az üveg is gyönyörű, emellett összhangban van mind a tartalommal, mind az illat üzenetével (nekem a cserfes fiatalságot szimbolizálja). Karakterében (nem illatában!) és árban is hasonlóságot mutat a Lolita Lempicka márka illataival, és őszintén szólva én jobban örülnék, ha Őt vagy valamelyik Lolitát érezhetném a gimnazistákon, a Pink Sugar-ra és a celebillatokra pedig ráunnának. :)
Tartósság-hatósugár szempontjából sajnos nem jeleskedik, de mivel parfüm-viszonylatban nem drága és egy EDT-ről van szó, ez talán elnézhető neki.

Nekem komolyan megfordult a fejemben, hogy veszek egy üveggel, amolyan otthoni lustálkodós délutánokra, amikor pizsamában, feltűzött hajjal mászkálok egész nap és Once Upon A Time-t vagy Disney meséket nézek (utóbbihoz ugyebár sose lehet eléggé felnőttnek lenni!), szóval megtalálnám az alkalmat, amihez passzol. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Cintia04

2016. július 9.

Nagyon szép és összetett illat ez. Finom virágos púderes, nagyon jól működik a bőrömmel felfújástól leszáradásig ugyanúgy működik talán a végszó az, hogy leszáradáskor rajtam kicsit helyet kapnak a fás jegyek is, így egy nagyon finom virágos,fás,púderes illatot kapunk. Olyan kis komfort illat de egy eseményen is teljes mértékben megállná a helyét. Aki szeret elegánsan, kicsit eltérően öltözködni a mindennapi farmer, póló helyett annak csak ajánlani tudom, a hétköznapokra is teljesen használható illat és mégsem olvad bele a tömegbe. Egy kis ruhához és balerina cipelőhöz is tökéletesen illik. Tartóssága is szuper.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 9.

Mirácska09

2016. június 2.

Csodaszép illat csodaszép üvegben. :) Púderes - vaníliás finomság. Régóta van egy 50 ml-esem, mikor bajban vagyok mit fújjak a 100 millió parfüm közül :D akkor jön ő. :))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.