Vera Wang

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 23.

Ár:   10 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Összetétel: írisz, szantálfa, liliom, gardénia, mandarin, jázmin, gyöngyvirág, bergamott, lótusz, rózsa

emitaylor23

2021. február 27.

Méltatlanul hanyagolt illat, elegáns és tartós fehérvirág csokor, napsütés érkezik a szívbe a használatakor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 27.

Scara

2018. július 11.

Nem véletlenül kerül ez a parfüm az esküvői illatok listájának élére 2002 óta. Friss tavasz illat, nyíló virágok, hársfa, zöld levelek és napsütés illata.
Most érkezett meg hozzám, persze azonnal ki is próbáltam. Az éppen aktuális, kritikán aluli időjárás ellnére teljesen elvarázsolt és jó kedvre derített. :)
Nem egy hétköznapi illat, nem jön szembe úton-útfélen és nincs tele a város a koppintásaival. Erről a parfümről senki nem asszociál holmi celebekre, nem egy "pár hónapra felkapott' illat. Ez az illat a hangulatról és az ünnepről szól. :)
Nehéz lesz a döntés, melyiket viseljem majd a nagy napon kora tavasszal, őt vagy az ODLR Something Blue-t.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

kvin

2018. január 29.

Nem én leszek az első ezzel a véleménnyel: virágos szappan illat. Ha ragaszkodunk a menyasszony-kategóriához, számomra ez nem a nagyszabású, drámai menyasszony (mondjuk nem is Pnina Tornai a neve), hanem a végletekig romantikus, szép zöld réten fotózkodós, virágcsokor költemény, tökéletesen hű a tervező ruháihoz. Nem csak a karakterkülönbség miatt nem az igazi, de a bőrömön sokáig túl szappanos, később pedig csenevész - ahhoz képest, hogy parfüm. A nagy napra valami ütősebbet képzelek el annál, minthogy az esküvő reggelén egy lavór hideg vízben megmosom az arcom az odakészített szállodai szappannal és ennél többet nem ad az aurámhoz.
Átlagos - megértem, aki biztonsági játékosnak nevezte hétköznapra - virágos illatocska.
Külön kiemelném, hogy ez és az egyik régi kedvencem, a 5th Avenue ég és föld!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 29.

Külön kiemelném, hogy ez és az egyik régi kedvencem, a 5th Avenue ég és föld!

vador

2017. május 9.

Érteni vélem, miért tartják sokan menyasszonyillatnak, de számomra ő inkább a hétköznapok biztonsági játékosa.
Szép és minőségi kissé szappanos fehér virág-illat, de annyi számomra izgalmasabb rokona elérhető a piacon, hogy nem érzem szükségét állandósítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Timi8

2017. április 23.

A legtökéletesebb szappanos, krémes virágillat.
Ott a liliom is és a gyöngyvirág is amik amùgy nem a kedvenceim de ebben a parfümben kivételesen finoman mutatkoznak. Valòdi tavaszias virágcsokor. Visszafogott, egyszerű, ártatlan. Anyumnak választottam ezt az illatot, csak ùgy meglepinek. Még nem kapta meg, de már csak napok kérdése. Nagyon fog passzolni hozzá, pont ez a stìlusa.
Mennyasszonyoknak is abszolùt telitalálat lehet a nagy napra, klasszkus fazonù, fátylas, hòfehér ruhához kiválò kiegészìtő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 23.

A legtökéletesebb szappanos, krémes virágillat.

LathatatlanOzike

2017. január 17.

Isteni finom, virágos, púderes, nőies, bájos illat.
Közepes a tartóssága, de mindenképpen megérdemel egy esélyt. Engem megvett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

Isteni finom, virágos, púderes, nőies, bájos illat.
Közepes a tartóssága, de mindenképpen megérdemel egy esélyt. Engem megvett.

Gigike

2016. július 27.

Imádom... Oly annyira hogy amikor megrendeltem az elsőt belőle és magamra fújtam.. Nem bírtam betelni vele így felmentem a netre és rendeltem még egy 100miliset! Azt írják ez ilyen menyasszonyi illat, amiben lehet is igazság mert annyira finom, lágy kellemes, púderes illata van hogy elfelejteni nem lehet! A Párom mindig megjegyzi amikor rajtam van...:) Kellemes emlékek fűznek hozzá!!!
Ha reggel fújom be magam akkor estére már halványan lehet csak érezni, nem egy erős parfüm, de mindenképpen az egyik kedvencem lett :)
Én csak ajánlani tudom! Egy igazi finomság!

Ui.: Sokan írták hogy hasonlít az Elizabeth Arden 5th Avenue-ra, kipróbáltam pont emiatt hogy mégis milyen, és azt kell hogy mondjam köze nincs hozzá, de semennyire sem. Ez sokkal lágyabb, finomabb és nem utolsó sorban jobban érezhető tartósabb illat mint a 5th Avenue.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 27.

Én csak ajánlani tudom! Egy igazi finomság!

Lyah

2016. március 20.

Kèt napig teszteltem egy mintàt, ès remènykedem, hogy ő lesz Max Mara utódja, de sajnos nem :( Tartóssàgról a kèmiànkat illetően nem is beszèlhetünk egyàltalàn. Az illat jó, mondjuk nem szerelem, ha tartós lenne mèg gondolkodnèk, de sajnos így nincs èrtelme. Befejeztük, mèg mielőtt elkezdtük volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 20.

Barack

2014. szeptember 17.

Kellemes, nőies virágos illat, bár nem az esetem. Nekem túl éles, egy kis krémességet hiányolok belőle. Kicsit olyan, mint egy nagyon finom szappan. Nem erőteljes, közepesen tartós rajtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezőanyag. Zöld.