Verattiva

Ár:   4700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Monee, Módosítva: 2013. május 30.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

VERATTIVA® öregedés elleni tápláló éjszakai kezelés organikus aloé verával, probiotikumokkal, ceramidokkal, hialuronsavval, fitoszterolokkal, avokádó-, borágó-, jojoba- és babassú olajjal, továbbá karité vajjal. A VERATTIVA® éjszakai kezelés a bőr táplálására és revitalizálására alkalmas, visszaadja annak természetes fiziológiai egyensúlyát. Fontos és jó minőségű tápanyagokkal készült, a bőr megújul, visszanyeri rugalmasságát az éjszaka folyamán, amikor a sejtek anyagcseréje különösen aktív.

• PROBIOFACTOR: inulin prebiotikum és probiotikumok milliárdjai)
  • IDRALOE: Bio Aloe Vera, hozzáadott antioxidánsokkal, pantenollal és a búzacsíra mikropeptidjeivel dúsítva

Bőrgyógyászatilag tesztelt kozmetikum! Mentes: paraben, alkohol, OGM, petróleum, SLES és SLS! – továbbá nikkel-króm-és kobalt tesztelt, allergén-és gluténmentes termék!

franyoh

2018. február 28.

Én ősszel vettem meg, így kialakult véleményt tudok alkotni róla :) egész télen használtam.
A bőröm érzékeny, pattanásra és sheborreára hajlamos. Néha igen száraz, máskor normális. Sokféle arckrémet próbáltam, de ez az ami igazán bejött. Kitűnően hidratál, az apró pattanásaimon is látványosan segített. A sheborrea azóta elő sem jött (ez nálam nagy szó).
A krém állaga sűrűbb, de kiválóan kenhető és kellemes, nekem az aloe verára emlékeztető illata van. Gyorsan beszívódik és tényleg látványosan javítja a bőr textúráját. Én nagyon szeretem, biztos hogy újra fogom venni! Ajánlom mindenkinek, nem hiszem hogy bármi csalódást tudna nyújtani...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 28.

ebeata

2017. december 30.

Pár napja használom, de olyan szép a bőröm tőle reggelre, hogy csak néztem :) Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, pedig elég sűrűnek tűnik, az arcra felkenve, de szépen el lehet oszlatni és gyorsan beszippantja a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 30.

guffaw

2015. február 28.

Ezt márkát sokáig nem ismertem. Aztán a kolléganőm a fényvédőjét javasolta, na az szuper volt. Gondoltam, kipróbálok mást is. Január elején rendeltem meg ezt a krémet (plusz a mélytisztító szappanját), azóta használom. Tényleg sűrűnek tűnik először, de felkenve, pillanatok alatt beszívódik. Érdekes illata van, picit az agyag jut róla eszembe, de nekem kellemes. Reggelente pihentebbnek tűnik az arcom, és nem okozott pattikat - nálam ez nagy szám. Most ott tartok, hogy ugyan van még belőle egy kevés, de már megrendeltem a következőt, sőt ennek a nappali verzióját is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

Monee

2013. augusztus 24.

Kedvenc bio boltomban akadtam rá erre a krémre, egy ideje keresem az ideális éjszakai arckrémet. Az összetevők rendben, semmi paraben (ősellenség) :D semmi szilikon, semmi szemét. A krém állaga ránézésre sűrűnek tűnik, de nem az, gyorsan issza a bőröm és igen kellemes, feszülő érzet nélküli állapotba kerül azonnal.:) A bőrőm igen sokat javult, ami nem feltétlen ennek a krémnek köszönhető, de úgy gondolom, hogy Ő is hozzájárult a sikerhez. Az ára 5500 Ft körül volt, ez még szerintem kifizethető kategória. Hamarosan a nappali változatot is tesztelem, remélem az sem okoz csalódást. Megelőlegezem az 5pontot..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

Antioxidánsok: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Calcium Ascorbate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Borago Officinalis (Borage) Seed Oil
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Soy Protein, Sorbitol, Streptococcus Thermophilus Ferment Extract, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Sorbitol h 1 1

A mezei katáng szárából nyert antioxidáns hatású kivonat. Az összetevő gyártójának kutatásai szerint az összetevő hidratáló, védő és regeneráló hatással van a bőrre, valamint segít megerősíteni a bőr barrierjét.

Lásd Tripeptide-32

Cholesterol eo I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak