Butterfly Collection

Ár:   490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   kisebb (pl. 100 forintos) üzletek, Eurós boltok   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: hohel, az összetevőket feltöltötte: Mythmason, Módosítva: 2013. július 8.

Lelőhely:   kisebb (pl. 100 forintos) üzletek, Eurós boltok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Közepes fedésű. UV szűrőt tartalmaz.

InvincibleRodent

2014. március 8.

Őszintén, használtam már elég sok, nagy nevű alapozót (na jó, a "nagy" olyanokat takar, mint a Rimmel vagy Astor, tehát nem egy Dior vagy Tarte), de úgy vettem észre, hogy nekem ez a kis névtelen, olcsó vacak vált be a legjobban. Talán azért, mert elég lágy a fedése (már-már olyan, mint egy BB-krémé), és mivel szeplős vagyok, alapból vonzanak a kevésbé fedő termékek. Elég sokáig kitart, és az árhoz képest meglepően sok árnyalata van- a 19-es eddig az abszolút favorit, ami nagyon jól illik is a bőrömhöz.
Legközelebb eurós boltban járok és látok, újra betárazok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

Legközelebb eurós boltban járok és látok, újra betárazok.

0kosan

2014. február 17.

Nem az igazi. Ha ujjal dolgozom el, összeáll csíkokba és lepereg, szóval nehéz felvinni. Lehet, az alatta lévő hidratáló krémmel nem tud összeolvadni és azért történik ez, nem tudom, szóval nem egyszerű vele bánni, de 290 Ft-ért vettem, annyit megér.

UPDATE: most újra elővettem, és lazábban dolgoztam el, kevésbé rányomva az ujjam a bőrömre és kevésbé dörzsöltem a bőrömbe, így nem állt össze és nagyo szép lett a végeredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 17.

Jelizz

2013. augusztus 31.

Imadom!!!!!!! 300 ft

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Imadom!!!!!!! 300 ft

hohel

2013. április 1.

Lengyel márka,eurós boltokban lehet kapni.A 16 órás tartás természetes túlzás,de szépen fed,kellemesen krémes és 500ft-ért ár-érték arányban nagyon jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.