Verona

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagyerika28, Módosítva: 2014. április 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Kézkrémek

Selyem fehérjéket és vadrózsa kivonatot tartalmaz. A gondosan kiválasztott hatóanyagoknak köszönhetően semlegesíti a szárazság és a bőr feszülésének érzését.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

rekarebeka

2017. április 1.

Ajándékba kaptam egyszer és imádtam. Hamar beszívódik és az én szuper száraz kezemet is kiválóan hidratálja. Az illata is csodás. Igazi kis táskába bedobós kézkrém. :) Az összetevői azért elgondolkoztattak, de mégis megadom az 5 csillagot, mert tényleg nagyon jó és nagyon szerettem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

szirimiri

2017. február 17.

Anyukámnak vettem egyszer ilyet, néha csóreszoltam belőle. Imádtam, nagyon jó illata volt. Mondjuk az összetevők igen csodásak :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

nagyerika28

2014. április 19.

Szuper kis táskába dobós kézkrém.Hamar beszívódik,nem ragacsos utána a kezem,nagyon jó illata van és nekem elég az is ahogy hidratál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Hydrolyzed Silk, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.