Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. október 1.

Lelőhely:   patikák

Az Aérateint BB alapozóhab 2 árnyalatban kapható, amelyek minden bőrszínhez alkalmazkodik: a semleges BEIGE legtöbbünknek megfelel, a rózsás tónusú bőröknek pedig a ROSY lesz az ideális. Többszörös hatásuk is a BB krémekéhez hasonló: kiegyenlíti a bőrszínt, ragyogást ad, hidratál, mattít, egy szóval „bőrtökéletesítő” hatása van. SPF 30-as fényszűrője télen-nyáron véd a káros sugarak ellen.

vivviii

2015. december 20.

Már több alapozót kipróbáltam de eddig ez volt a kedvencem, nincs maszkhatása mégis egyenletes lesz tőle a bőröm

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

Buvarcsemete

2015. január 30.

Én nagy Vichy fan vagyok, de ez életem legnagyobb csalódása volt. Amikor bevezették, alig vártam hogy megvegyem. Kb 6000 Ft volt, de nem sokat kaptam érte. Jól mattít egész nap....kb ennyi az összes pozitív tulajdonsága. Nulla fedés, még BB krémnek sem jó. A nap végén megsimítottam az arcomat az ujjam hegyével, majd véletlen megdörzsöltem vele a szemhéjamat és majdnem kifolyt a szemem. Biztos nagyon bőrbarát anyagokból van. :-(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Nyicca

2014. október 15.

Legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 15.

Legjobb.

Brock-baba

2014. július 26.

A fedése valóban minimális, viszont én pont ezt szeretem benne, hogy nem eredményez olyan "műarcot", mint egyes alapozók. :) Eldolgozni is nagyon egyszerű, bár ettől a kiszereléstől, amiben van én még mindig idegenkedek. Ha nem tartjuk megfelelően a flakont, egyszerűen nem lehet hozzájutni. :) Mattít, de nekem személy szerint csak pár órán át tart a hatás. Nem szárít, kellemes a használata, bársonyossá varázsolja a bőrt. A nagyobb pattanásokat nem tünteti el, de némileg csökkent a pirosságon.

Update: Kipróbáltam a nyári melegben is pár napja. Mit is mondhatnék... röviden, tömören: borzasztó volt! Nagyon hamar kifényesedett, ragacsos érzés volt. Alig vártam, hogy fürdőszoba közelbe kerüljek és lemoshassam magamról. Engem sajnos nem győzött meg, biztos, hogy nem veszem meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 26.

gina82

2014. június 6.

Fedése minimális,de jó kis BB főleg így nyáron nagyon könnyű és kellemes a viselése.Jól mattít de egész napot nem bír ki.Szép,egységes,selymes bőrképet csinál.Elképesztően jó eldolgozni,utána mintha nem is lenne semmi az arcomon,Nekem nem csillog.A fedése miatt nem adom meg öt csillagot,de ettől függetlenül jó kis krém és újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 6.

sky

2014. január 29.

Én a matt, bársonyos bőrképet szeretem, nekem emiatt a csillogása máris negatívumként szerepelt. Fedése nulla, felesleges terméknek tartom, semmilyen bőrszín egységesítő hatást nem tapasztaltam, csak több réteg szilikon a bőrön, semmi más. Szerencsére mintában próbáltam és egyetlen pozitívumként a fényvédő hatását tudom megemlíteni.
Nem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 29.

Nem venném meg.

angelcare

2013. július 31.

Egyetértek az előttem szólóval! :)Fedése tényleg nulla de valahogy jó érzés viselni és egységesíti a bőrt.Napozáshoz is használtam fényvédőkrém helyett és szuperül helytállt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 31.

Klaudia

2013. július 27.

Alapozáshoz szerintem semmi köze, mivel fedése szinte nincs, de az állaga nagyon kellemes viselést biztosít. Nem ragad, könnyű elkenni, de gyorsan kell, mert hamar "felszívódik". Fényvédő helyett szerintem kiváló, mert nem fénylik, nem nehéz, zsíros, mint a többi fényvédőkrém általában. De én BB-nek nem nevezném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 27.

Missy

2013. június 24.

Megvettem, nem érdekeltek a vélemények. Nagyon elégedett vagyok vele. Rendkívüli módon mattít, nekem simán kibírja estig kora reggeltől. Szép tőle a bőröm, tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 24.

pera24

2013. május 18.

Enyhe, szép fedést ad, egész nap matt marad a bőröm. Alapozót nem tudok használni mert hámlik tőle a bőröm. Ez teljesen bevált, biztos újra veszem. Igazi BB krémem még nem volt, ahhoz nem tudom hasonlítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: PEG/PPG/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Butylene Glycol, Betaine, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Nano (vagyis nagyon kicsit részecskéjű) szilicium dioxid. Lásd silica.

Alginsav egy viszkózus, gumiszerű anyag, mely a barnamoszatok sejtfalában nagy mennyiségben fordul elő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulzió stabilizálóként, sűrítőanyagként, és megkötőként (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”) használatos növényi eredetű segédanyag. Az összetevő nem oldódik fel a vízben, hanem magába szívja azt - vízzel telítődve akár a méretének 100x-osára is megduzzad - ezért elsősorban vízbázisú termékekben találkozhatunk az összetevővel.