Best of Beauty 2019

Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: zsofci, Módosítva: 2014. április 17.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Zsíros

Korpásodás elleni sampon zsíros korpa ellen. Már az első hét után csökkenti a korpásodást. Kiújulást gátló technológia. Hatása a kezelés befejezése után akár 4 hétig is fennmarad.

Kiszerelés: 200 ml

neo81

2018. március 10.

Szia/Sziasztok!
Bermuda fórumtag írta itt: "Magyarországon nem kaphatóak, de EU-szerte szállító webshopokban olcsóbban beszerezhető, mint az itthon kokain árban mért Selsun Blue."

Tudnál/Tudnátok ajánlani nekem olyan EU-n belüli webshopot, ahonnan jobban megérné rendelni szelénium-szulfid tartalmú sampont, mintha Magyarországon venném?
Néztem már 1-2 EU-s webshopot, de sajna azoktól a rendelés nem érné meg a magas szállítási költség miatt.
Köszi!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 10.

Szia/Sziasztok!

Köszi!

Betty05

2017. május 10.

!!!!!!!! Férjem,Anyukám,Nagymamám használja ezt a terméket. Teljesen megszüntette nekik a korpásodást! Szerintem nem érdemes itt mással kísérletezgetni, meg olyan terméktől várni a csodát ami nem kifejezetten erre lett kifejlesztve csak arra van azt kész.. Férjem szörnyen küzdött ezzel majd miután tudtam hogy a családból másnak is rendbe tette ezt a problémát ajánlottam neki is bátran, természetesen rendszeres használattal de több éve vagy 5-6éve nincs korpa fejviszketés bőr pirosság. Heti 1-2x-i haj mosás ezzel a samponnal (mellette normál sampont is használva)és teljesen megfékezi a korpát. MEGÉRI AZ ÁRÁT!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

bebiz

2014. január 6.

Alapvetően zsíros és korpásodásra hajlamos hajam van, sokfajta sampont kipróbáltam az évek során, de ez az egyetlen ami tényleg megszünteti a korpát, nem viszket utána a fejem. Jó a szagát meg kell szokni, de hatékonyságban verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 6.

b.zsuzsi

2013. november 20.

Sziasztok!
Nekem elég érzékeny a bőröm, ekcémára hajlamos. A fejbőröm szintén, és az utóbbi években ez csak romlott. Észrevettem, hogy amit bezsírosodik a hajam (általában hajmosás után már 2 nappal), elkezd irtózatosan viszketni, és korpás lesz. Rengeteg samponnal próbálkoztam, de pár hete elegem lett, és mélyebben utánaolvastam, ekkor találtam meg a leírásokat a zsíros korpáról. És ekkor találtam meg az ajánlott samponok között a Vichy Dercost. Lehet drága, lehet tele van mindenféle közel sem természetes összetevővel, amitől sokan megijednek, de nekem hatott! 2 mosás után eltűnt a korpa, 6 hete használom heti 2 alkalommal (egyelőre csak ezzel mosok hajat), és semmi panaszom nincs. Talán a hajszálak végét szárítja picit, de hajvégápoló balzsamokkal ezen lehet segíteni. A zsírosodáson kb. 1 napot javított, de a mai stresszes, szmogos, koszos és szintetikus anyagokkal teli világban szerintem csak annak nem zsíros a haja, akit azzal áldott meg az ég. :) Szóval tőlem 5 csillagot kap!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.

Sziasztok!

Vorsi

2013. július 18.

Nagyon jó sampon, nekem anno ez az egyetlen volt képes elmulasztani a zsíros korpát a fejemről, pedig akkoriban nagyon sok sampont kipróbáltam. Az illata nem kellemes, de maga a termék nagyon hatékony! aki ilyen problémákkal küzd, annak csak ajánlani tudom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 18.

fetita

2013. június 23.

Eddig úgy tünik hogy beválik, igaz csak kétszer használtam. A szaga nagyon nem tetszik és nehezen habzik. Mindenesetre remélem hogy beváltja a hozzá fűzött reményeimet. A bőrgyógyászom ajánlotta a hajhullásom ellen, mindenképpen szelénium szulfidos sampont kell használjak, hogy megszűntesse a bajokat..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 23.

natalia.kovacs86

2013. június 9.

Én csak ezeket a félelmetes összetevöket nem értem. A SLS eleve korpásodást, hajhullást okoz, száritja a hajat és még sorolhatnám. A szulfátok úgy szintén. Csalódás ez is úgy, ahogy van. Hosszú távon talán még károsabb...ja és még a parabént is jól beletették, hogy teljes legyen a kép :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 9.

csildiko60

Korcsoport: >54
2013. május 16.

Évekig ezt a sampont használtam és azt tapasztaltam, hogy megszokta a fejbőröm, nem használt. Áttértem a Bioderma Node DS+ krémsamponra. Több flakon használata után újra vissza tértem, mert azt is megszokta a fejbőröm. Úgy gondolom, hogy időnként váltogatni kell a problémás fejbőrrel rendelkezőnek, mert egyszer csak nem reagál megfelelően az összetevőkre fejbőr.Hajmosás után bőségesen kell balzsamozni, időnként pakolást használni, mert kiszárítja a hajat. A festet hajat világosítja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. május 16.

Sunrise

2013. március 29.

Évek óta használom,nagyon hatásos!!!Felváltva használom más samponnal,ált.heti 1× Vichy,2× pedig a másikkal.Nem olcsó,de 100%-ig minőségi termék,csak ajánlani tudom!Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 29.

niki33

2013. február 13.

Nálam az egyetlen sampon, ami teljesen megszüntette a korpát, és nem jött vissza. Az ára egy kicsit sok, de nekem bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 13.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Niacinamide

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint korpaölő és hajkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevő lassítja a bőrsejtek elhalásának a sebességét, ezáltal gátolja az elhalt hámsejtek gyors felhalmozódását, vagyis a korpásodást. Az EWG szerint az összetevő toxikus hatással lehet a szervrendszerre, ezért a használata korlátozásokhoz kötött. Az összetevővel leggyakrabban korpásodás elleni készítményekben találkozhatunk.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.