Vichy

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: shatzy, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. július 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők

Családi kiszerelésű naptej érzékeny bőrre, Mexoryl®-lal (fotostabil, széles spektrumú UVA és UVB szűrőrendszer). Védi a bőrt a napégéstől és a fényöregedéstől. Parabénmentes, hipoallergén formulája bőrgyógyászati felügyelet mellett, érzékeny bőrön tesztelt, és Vichy termálvízben gazdag.

SchmitterBettina

2019. szeptember 9.

Nagyon szerettem használni nyaralás alatt az egész családra. A gyerekek sem égtek meg. Kicsit híg az állaga, de pont jó kenni, vízálló erősen, még este úgy kellett ledörzsölni. Nem csípte a gyerekek szemét sem. Viszonylag hamar elfogyott 3 nap alatt elfogyott nálunk , négyen vagyunk, igaz folyamatosan kentem őket. Nekem így is megéri megvenni jövőre .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

danyadi77

2019. július 16.

Nagyon megszerettük a 50 faktoros társával együtt. Ez egy kicsit folyékonyabb formula, már-már túlságosan is, de azért kezelhető. Az egész család használja. Könnyen felszívódik, nem ragacsos, nem hagy nyomot (többek közt emiatt cseréltem le a régi naptejet). Még nem égtünk le vele, és valamennyire vízálló is. Én az illatát különesebben nem érzem. Nem olcsó, de számomra megéri, ha nem kell a ruhát is kidobni, mert összefogta a naptej. Nyaraláskor az arcomra is kenem, ott is helytállt. Csak fényvédőként használni és sminkelni még nem próbáltam rá. Újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

ritcsi88

2018. július 5.

Kellemes állagú és jól kenhető, de időnként fehér marad a bőröm tőle és előfodrult, hogy összefogta a felületet, ahol ültem (ezért a 4 csillag). Zsírosodó arcbőrömre is használtam, nem okozott problémát. Sokáig elég és barnulni is tudtam mellette.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 5.

mujerconfused

2017. július 10.

Mintát próbáltam, nagyon kellemes állagú és jól kenhető. Tényleg gyorsan felszívódik és nem ragacsos, egy strandolós délutánon teljesen jól szerepelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Hamarv

2017. február 20.

Nekem totál kedvenc a naptejek között!!! Isteni finom kellemes az illata, végre nem az a szokásos naptej illat. Az állaga pedig annyira selymes nagyon kellemes, mintha nem is naptej lenne és irtó gyorsan beszívódik ami miatt nálam érdemelne egy hatodik csillagot is! Biztos újravevős!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

shatzy

2016. június 29.

Szettben vettem meg a napozás utáni krémmel kb. 5500,-Ft-ért, így éri meg sztem. Én meg vagyok vele elégedve, durva sugárzás esetén azért nem árt ezt is újrakenegetni. Szépen beszívódik, minimálisan érződik zsírosabbnak. Illata nemigen van, én még a számra is ezt kentem, nem volt para. Zsíros az arcbőrőm, de nem okozott kellemetlenséget, pattikat, semmit. Sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.