Vichy

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dea, Módosítva: 2017. május 24.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az Idéalia Könnyű éjszakai arcápoló balzsam segít nedvességgel feltölteni a bőrfelszínt az ébredéskor ragyogónak, simának és kipihentnek látszó bőrért, még rövid éjszakák után is.

Éjszakai komplex: Az édesgyökér-kivonatot ceramidokkal és Vichy Termálvízzel kombinálták egy ragyogást adó összetételben.

Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelt.

Feliciana89

2019. május 28.

Sziasztok!

Számomra óriási csalódás. Pénzkidobás volt részemről.

Zsíros hatást kelt a bőrön, ami eléggé zavaró, pláne, hogy reggel is csupa trutyi az arcom. Engem kifejezetten zavar. Másrészt semmilyen hatást nem érzékeltem. Soha többé.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Sziasztok!

Számomra óriási csalódás. Pénzkidobás volt részemről.

dvrml

2019. február 6.

Kellemes az állaga, gélszerű és nagyon finom illata van. Mikor felkenem, kicsit zsíros érzésem van, ami nem zavar, hisz úgyis alszom. Reggelre marad egy kis réteg, ami szintén nem zavar, mert minden reggel amúgy is arcot mosok. Utána pedig nagyon puha lesz tőle a bőröm. Pattanásokat nem okozott. Csak azért 4 csillag, mert lehetne olcsóbb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 6.

SchmitterBettina

2019. február 6.

Szeretem, könnyű kis hidratáló , puha lesz tőle az arcom reggelre. Viszont reggel mosakodásnál érzem ,hogy nem szívódott fel rendesen, mert egy réteget mindig lemosok. Nem veszem újra, de egy próbát megért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Pyross

2019. január 12.

Imádom az Ideáliát ezért döntöttem úgy, hogy az éjszakait is kipróbálom. Nagyon kellemes illata van. Szépen feltölti a bőröm, hidratál. Reggel még mindig olyan mintha frissen kentem volna be a krémmel, látom ezt mások is tapasztalták. Eleinte fura volt, de ettől függetlenül megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

csildiko60

Korcsoport: >54
2019. január 12.

Pár használat után úgy néztem ki reggelre tőle mint a Szex és New Yorkban Samantha a peeling kezelés után.Lángolt az arcom. Soha többet nem kenném magamra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. január 12.

mangi21

2018. július 26.

Sajnos nagyon nem vált be. Pár perc után elkezdek tőle könnyezni, pedig a szemkörnyékemet nem kennem be vele. Reggel olyan érzés, mintha még mindig nem szívta volna be a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

CatLynn

2018. július 18.

Nappalra az Aqualia Thermal arckrémet használom, de ennek a családnak jobban tetszik az éjszakai kréme. Nagyon jól hidratál, kisimítja a kicsike ráncaimat (nem azért írtam így, mert a nagyokkal nem bánik el, hanem egyelőre szerencsére nem igazán vagyok ráncos), kicsit tényleg fura, ragacsos-csúszós filmréteget hagy a bőrön, ami még reggelre sem múlik el, de engem ez nem zavar, mert a bőröm kisimult, üde, ragyogó lesz tőle, és reggel ígyis-úgyis arctisztítással indítom a napot. Nem okozott pattanásokat, és kellemes az illata is. Már nem az első dobozzal használom. Nem csodaszer, de egyelőre nem találtam jobbat ebben az árkategóriában, ezért megadom a maximális pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

mafalda

2018. március 27.

Alapjáraton nem szeretem az éjszakai krémeket, de ennek már csak az illata is mesés álmokat hoz magával, a hatása is jó. 🙆❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

lexyalexa

2018. február 23.

Amennyire imádom a nappali változatát, ebben legalább akkorát csalódtam. Fura, zselés állaga van és olyan, mintha még reggel is ezt mosnám le az arcbőrömről. Az árához képest nem hidratál különösebben és olyan mintha nem szívódna be, csak egy filmréteget képezne az arcbőrön. Elhasználom, de nem venném újra. Fájó szívvel, de ez csak 2 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 23.

Dea

2017. május 26.

Én csak egy mintát próbáltam, de nem volt rossz. Eléggé sűrű krém jó illata van, nem tartott olyan sokáig míg beszívodott, inkább szárazabb bőrre ajánlanám, az én kombinált bőrömnek így tavasszal sok volt, de nem rossz krém, de emiatt én a teljeset nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 26.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Színezék. Lilás piros.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.