Vichy

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. május 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Bőrkisimító és ragyogást adó arckrém

Kombucha tea-kivonattal.  A Kombucha aktív összetevők egyedülálló kombinációja (AHA-sav, vitaminok, probiotikumok, polifenolok), melyet lehetetlen mesterséges körülmények között előállítani. A Vichy Idéalia arckrém láthatóan kisimítja a ráncok megjelenését. A bőr textúrája finomabbnak tűnik. Újraébreszti az arcbőr természetes ragyogását. A bőr ragyogyó, lágy, rugalmas és üde.

A Vichy Idéalia arckrém érzékeny bőrre is alkalmazható, könnyű, friss és hidratáló textúrája pedig élményteli használatot biztosít minden nő számára.

Vichy Idéalia Créme de Lumiére Lissante Normál-Kombinált Bőrre - luxus mini 15 ml minta (utazó méret)
Ár: 3.000 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan termék, sosem használt (eredeti dobozában), Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.
CSERE!!! Arckrémre cserélek!
Ár: Csere , Eladó: kolozsve
Állapot: -, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó
sarria

2018. április 18.

Eddig egy Vichy termék se jött be, pedig szerettem volna, hiszen csupa jó hatóanyagai vannak. Mégsem. Konkréten, mintha semmit se kentem volna a bőrömre. hamar beszívódik, ez tény, de itt ki is merül a pozitív képessége. Semmi pluszt nem ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Macskamati

2018. március 9.

Egyszerűen imádtam. Nem volt még ilyen krém, amit ennyire szeretett volna a bőröm. Nagyon kellemes állaga volt, szinte beleolvadt a bőrömbe, ami bársonyos és hidratált, ragyogó és egységes színű lett tőle, bármilyen zsíros, ragacsos érzet nélkül. Az illatát is imádtam. Egyszerűen élmény volt használni. Nagy szívfájdalmam, hogy megváltoztatták az összetételét, az új változat nem jött be egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 9.

heydy10

2018. február 16.

Jó illatú, könnyen beszívódó krém. Egy 15 ml-es mintát kaptam belőle az egyik pixiboxban. Ár-érték arányban nem a legjobb, de szerethető. Nem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Futrinka1988

2018. február 15.

5 évig használtam, nagyon szerettem. A csomagolás megreformálásával egyidejűleg a beltartalom is változott, sajnos, az újítás nekem már nem vált be (mert fénylik, inkább zsíros a bőröm tőle).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Evelin18

2017. december 28.

Szeretem használni, de nekem mindennapokra erős krém. 2-3 naponta azonban remek. Ilyenkor azt érzem, újraszületik a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

anniiee

2017. december 22.

Nagyon problémás a bőröm, ezt belgyógyászati gondok okozzák mint a többségnél. Allergiás vagyok a vegyi anyagokra stb. Sokáig kerestem a megfelelő krémet . A vichy krémek többségén túl vagyok, ez a krém óriási csalódás volt. Aránytalanul drága, nálam úgy hidratált hogy kiütésem lett, és bőrhámlás. Anyukámnak adtam , ő imádta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

nicolekitti

2017. november 1.

Vichy csomagban kaptam a kisebb kiszerelését. Nagyon szeretem az illatát, azt hogy gyorsan könnyen beszívódik, nem lesz vörös tőle az arcom, nem csíp. Kellemes selymes érzése lesz az arcomnak tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

PHajnal

2017. október 30.

Nem rossz krém, de nem is csodaszer. Selymesebb érzés a bőrömnek, de nem hidratál eléggé nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 30.

Marietta1977

2017. október 4.

Nekem nagyon bejött, jó az állaga és könnyen felszívódik. Jól hidratál, gyorsan elfogyott

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 4.

AlexandraKiss9007

2017. szeptember 30.

Pár hete kezdtem el használni, (eddig csak a polcon hevert) és nekem bevált. Az illata nem a legjobb, vagyis volt már jobb illatú krémem. Összességében megfelel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Színezék. Lilás piros.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.