Vichy

Ár:   6044 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2017. április 13.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Bőrkisimító és ragyogást adó arckrém

Kombucha tea-kivonattal.  A Kombucha aktív összetevők egyedülálló kombinációja (AHA-sav, vitaminok, probiotikumok, polifenolok), melyet lehetetlen mesterséges körülmények között előállítani. A Vichy Idéalia arckrém láthatóan kisimítja a ráncok megjelenését. A bőr textúrája finomabbnak tűnik. Újraébreszti az arcbőr természetes ragyogását. A bőr ragyogyó, lágy, rugalmas és üde.

A Vichy Idéalia arckrém érzékeny bőrre is alkalmazható, könnyű, friss és hidratáló textúrája pedig élményteli használatot biztosít minden nő számára.

Vichy Idealia Száraz Bőrre
Ár: 1990 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest (Köki, Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!

MsKors

2016. július 10.

Ezt megszívtam nem gyengén, valamire eszement allergiás vagyok ebből a krémből, már amikor felkentem éreztem, hogy valami nem stimmel... Száraz, vörös, hámló foltok lettek az arcomon utána. Nagyon sajnáltam, szerettem volna szeretni meg hát mégis csak Vichy, de én ezt egy az egyben kidobtam... (S azóta messze kerülöm a márkát, inkább natúr termékekkel machinálok...)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

liliomszirom

2016. április 25.

Téli időszakban használtam ezt a krémet, de nem vált be. A szárazságon nem segített, még inkább annak éreztem a bőrömet tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

BKinga

2016. február 2.

Nekem nem vált be, több kell belőle, mint más száraz bőrre való krémből, és túlságosan erős az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

LucretiaBorgia

2016. január 4.

Elkötelezett Vichy hívő vagyok, de ez a krém csalódás. Egyetértek az előttem szólókkal. Rendszeres használata száraz foltokat okozott az egyébként is száraz arcomon. Egy csillag a marketingnek, egy csillag az illatnak és a textúrának.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 4.

Brielle1999

2015. november 22.

A csomagolás 1 csillag, a VIchy marketingesének is jár egy csillag, kb ennyi....:

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 22.

anett9

2015. március 31.

Egy hete használom és nem is kizárólag őt, de kicsit vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Egyrészt ha véletlen a közelébe kerül, csípi a szememet és ez nagyon bosszantó, eddig Biodermát használtam és soha nem fordult ilyen elő. Másrészt szép, egyenletes színű lett tőle az arcom, amelynek egyébként kis hibákat eltekintve majdnem tökéletes a bőre. Szóval amiatt, mert szerencsém van a bőrömmel és ennyi ápolás is elég neki, egy kis korrekciót kapok ettől a krémtől és mivel a bőrszárazságomat a Bioderma és a PC különböző termékei már eltüntették, adok neki négy csillagot. De szerintem akinek száraz a bőre vagy erősebb ápolás szükséges, válasszon mást, mert ebben csalódni fog.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 31.

Karola28

2015. március 11.

Nekem az elsőrangú krém, 2 hónapja használom, karácsonykor vettem csomagakcióban a gyártó honlapján, itt ráadásul mindig jobb áron elérhető mint bárhol! Gyógyszertárban próbakenést is adtak belőle, innen tudtam, hogy jó lesz.
Nagyon száraz és fakó az arcom, különösen télen, de ezt szinte szomjazza a bőröm. Az illata szuper, halvány rózsás lesz utána az arcom és valami csodásan puha. Feszesnek és hidratáltnak is érzem.
Eleinte féltem, hogy kicsit zsíros lesz, de amint beszívódik, csak a kellemes textúra marad-viszkető, piros foltok nélkül! Nappalra kombinálom egy másik krémmel, a szérum változatával, nálam az is ötöst kap. Az ára valóban kicsit sok, de ez még mindig a középkategória alja más krémekhez képest, de jobb összetevőkkel!
Az arcbőrre érdemes szánni, másoknak is csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 11.

Az arcbőrre érdemes szánni, másoknak is csak ajánlani tudom!

marek.adrienn

2015. január 12.

Alig várom hogy kiürüljün az üvege. Semmilyen jó hatást nem vettem észre, a bőröm fakóbb mint valaha, nem hidratálta még minimálisan sem, és amihez nem vagyok hozzászokva, száraz foltok is lettek az arcomon. Számomra nagyon semmi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 12.

ildi22

2014. november 26.

Megvettem, mert szeretem a Vichyt, főleg az Idealia Pro-t, de ez szinte semmit nem csinál a bőrömmel. Ha már meg van, elhasználom, de újat nem veszek...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 26.

hkajuna

2014. október 30.

A bőrömre csak az első hétben volt látványos, jó hatással. Utána, kisebb mitesszerek, pattanások jelentek meg folyamatosan a bőrfelszínen, míg el nem fogyott a tégely. Állaga kellemes, nem ragad, jól beszívódik, nem fénylik, illata finom, visszafogott. Csak fél szívvel tudom ajánlani ezt a krémet hasonló bőrtípussal rendelkező társaimnak, mivel irritáló hatása miatt, nekem problémás lett tőle egy időre a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Színezék. Lilás piros.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak