Vichy

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Notino-n 11 900 FT-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: K1Ani, Módosítva: 2019. december 15.

Ár:   13 000 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Notino, 11 900 FT

Öregedésgátló kezelés

Azonnali hatállyal és tartós hatást fejt ki a bőr öregedési jele ellen, a fiatalabb megjelenés érdekében. Olyan nők számára ideális, akik hatékony és innovatív kezelést keresnek. Biopeptideket, C-vitamint és termálvizet is tartalmaz. Minden bőrtípusra használható.

Ár: 11 900 FT , Eladó: Notino
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Google Pay, Apple Pay, Szállítás:futárszolgálat, személyes átvétel
Vichy Liftactiv Collagen Specialist Creme 2022-es Vichy utazó csoda szettben
Ár: 2600 Ft +ajándék kedvezménykupon! , Eladó: vadbarack
Állapot: bontatlan, próbamentes, zippes tasakkal, Helyszín: Budapest, fizetés: Kp, foxi, posta, személyes átvétel

neome

2022. augusztus 6.

Barmilyen primernel jobban mukodik nekem smink ala, gyonyoru barsonyos, hidratalt de nem fenyes borkepet ad, ami meg tartos is. Azt nem tudom csinal-e barmit lifting teren, ha igen nem lehet tul extrem, nem tunt fel :D de nekem hianypotlo cucc, az illata tenyleg sok, mint egy coco mademoiselle inspiralt de olcso valami.. hat meglennek illat nelkul de nem rettenetes azert es nem is irrital pedig erzekeny a borom. Olyan mint egy nagyon jo szilikonos primer.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 6.

Szilvus87

2022. február 20.

Mintát kaptam belőle, ami pont egy utazásra, 3 alkalomra volt elég, de meg igy is kaptam a terméktől, melyet az alap rutinomba (géles lemoso, gyenge hámlasztó, szérum után) illesztettem be. Az illata valóban nem túl kellemes, de én nem szeretem ha túlparfümözik, szóval ez elnézhető neki. Az állaga kicsit géles, ragacsos, de nagyon gyorsan beitta a bőröm. Utána kellemesen puha, kicsit púderes érzést hagyott maga után. Semmi ragacs, semmi filter.
A lifting hatásról ennyi használat után nem tudok beszámolni, de ha kísérletező kedvemben leszek és látok egy jó kis akciót rá, kipróbálom. Addig az ára és néhány hosszútávú használatból eredő kérdőjel miatt 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 20.

Boriskajuliska

2022. február 15.

Jó kis krém de nálam nem tűr meg a misten kívül semmit (primert sem), csak önmagában tudom használni. Jó az illata, kellemes az állaga, könnyen beszívódik de így is vannak napok amikor sok a bőrömnek. Szívesebben használom estére, szépen feltölti, simítja az arcom. Picit túlárazott.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 15.

Puffin

2021. december 6.

Koromnál fogva a kissé leharcolt bőrömnek nagyon jó ez a krém. Felkenés után azonnal érződik a hatása. A bőröm tapintása puhább, selymesebb, nem feszül és nagyon szépen feltölti a ráncaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 6.

stylo

2021. november 15.

Sminkalapnak hasznalom. Tokeletesen selymes, egyenletes, hidratalt lesz a borom. Az alapozo csak ugy siklik rajta es sokaig matt marad tole. Mintha volna benne valami zsirfelszippanto anyag. Tulajdonkeppen engem egy cseppet sem szokott izgatni h mik ezek pontosan. Parafin, szilikon, alkohol, aluminium mittudomenmicsoda. Ha a hatasa megfelel, en nem szivbajoskodok kulonosebben. Annyi mindent kenegetek magamra, hogy nem tudom megmondani h ez onmagaban mennyire jo ranctalanito. Ha nappali kremet valasztok, az elso h ne csillogjak es jol tudjak ra sminkelni. Ebben ez maximalusan megvan. Ajanlom maximalisan.
Csak ugy az izgalom kedveert kivancsisagbol most megiscsak elolvastam mi van benne. :-))) nylon-12. What else...?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 15.

Niki1991

2021. november 11.

Iszonyatosan tolakodó szaga / “illata” van. Gyorsan beszivodik, utana a borom selymes es puha lesz, de ez a szag elviselhetetlen, sajnos még 20 p eltetevel is erzem. Viszont a lifting hatás az működik, bámulatos

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 11.

wildrose

2021. július 12.

Kellemes illatú, könnyű állagú, gyors és maradéktalan felszívódású arckrém, szépen tölti is a bőrt, de szerintem egy modern arckrémbe nem való az alkohol.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 12.

VassGabika

2021. július 2.

Nagyon kellemes illatú, jó textúrájú krém. Szuper érzés, éreztem, hogy issza a bőröm. A tégely vége felé nagyon jó eredmény látszott az arcomon, szépen feszesített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 2.

Benedetta88

2021. május 8.

15 ml-s kiszerelés gazdája vagyok szerencsére. Mert sajnos nem ájultam el ettől a krémtől, pedig ígéretesnek tűnt mikor megjelent. Amint letekertem a kis csinos mini tégely tetejét, megcsapott a parfüm és alkohol szag. Ugyanezt éreztem anno a Slow Age krémnél is. Egyébként gyorsan beszívódik, szép, kisimult, feltöltött bőrképet ad reggelre. Bevallom még nem értem a végére a tégelynek, mert elég nehezen veszem rá magam esténként, hogy használjam. Irritációt nem okozott. Felkenéskor testesnek érzem, ami hamar elmúlik szerencsére miután beszívódott. A C vitamin miatt pedig ígéretes lett volna, de nem szívesen használok olyan arckrémet, amiben alcohol denat és parfüm van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 8.

Regina91

2021. március 12.

Az éjszakai krémmel együtt használom, és imádom. Nekem kifejezetten nagyon tetszik az illata is. Nagyon szépen feltölti az arcomat, hidratált lesz, puha lesz. Ez a kedvenc Vichy termékem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Pisum Sativum (Pea) Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-9
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ph szabályozó segédanyag

Egy Amazóniában őshonos növény kérgének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. A hatóanyag a gyártója szerint az összetevő segít csökkenteni a bőr mikrogyulladását és erősíti bőr természetes védőrétegét (natural skin barrier), ez az állítás azonban független kutatások által még nem alátámasztott.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag