Vichy

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: K1Ani, Módosítva: 2019. december 15.

Ár:   13 000 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Öregedésgátló kezelés

Azonnali hatállyal és tartós hatást fejt ki a bőr öregedési jele ellen, a fiatalabb megjelenés érdekében. Olyan nők számára ideális, akik hatékony és innovatív kezelést keresnek. Biopeptideket, C-vitamint és termálvizet is tartalmaz. Minden bőrtípusra használható.

Benedetta88

2021. május 8.

15 ml-s kiszerelés gazdája vagyok szerencsére. Mert sajnos nem ájultam el ettől a krémtől, pedig ígéretesnek tűnt mikor megjelent. Amint letekertem a kis csinos mini tégely tetejét, megcsapott a parfüm és alkohol szag. Ugyanezt éreztem anno a Slow Age krémnél is. Egyébként gyorsan beszívódik, szép, kisimult, feltöltött bőrképet ad reggelre. Bevallom még nem értem a végére a tégelynek, mert elég nehezen veszem rá magam esténként, hogy használjam. Irritációt nem okozott. Felkenéskor testesnek érzem, ami hamar elmúlik szerencsére miután beszívódott. A C vitamin miatt pedig ígéretes lett volna, de nem szívesen használok olyan arckrémet, amiben alcohol denat és parfüm van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 8.

Regina91

2021. március 12.

Az éjszakai krémmel együtt használom, és imádom. Nekem kifejezetten nagyon tetszik az illata is. Nagyon szépen feltölti az arcomat, hidratált lesz, puha lesz. Ez a kedvenc Vichy termékem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

Eszter00260

2021. február 19.

Én egyelőre a ráncok megelőzésére használom, csak heti egyszer, de olyankor jó bőven, alaposan bemasszírozom éjszakára a krémet az arc-és dekoltázs területére. Hidratált, üde és friss hatást és érzetet érek el vele. Megkérik az árát, az biztos, de én szinte biztosan újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

kardosreni95

2020. szeptember 24.

Termékmintám volt csak belőle, azt elhasználtam
Hat nem fogom megvenni, denat alk nem tetszik benne.
Egy könnyed krém az arcon de semmi extra változást nem vettem észre. Gyorsan beszívódik, nem nehéz utána az arc.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Termékmintám volt csak belőle, azt elhasználtam
Hat nem fogom megvenni, denat alk nem tetszik benne.

szeliger

2020. augusztus 1.

2019. október 16. Mintát próbáltam, ezért a hosszútávú hatás megítéléséig el sem jutottam, már az elején elvérzett. A krém illata nagyon intenzív, kellemetlennek éppen nem mondanám, ízlés kérdése. Az én bőröm nagyon sokat vesz fel belőle és pár perc múlva csúnyán bemattul, smink nélkül is fakó élettelen. A sminkelésről meg aztán ne is beszéljünk. A Guerlain Terracotta stickje csak csúszkál rajta és amikor végre sikerül egyenletes réteget elérni, a fakó matt hatás előbújik, ráncos és megviselt az arcom tőle. Lehet, hogy éjszakára, hosszú távon lenne hatása, de nappali krémnek használhatatlan, nekem totális pénzkidobás lett volna.

2020.augusztus 1. Rehabilitálnom kell. Ajándékba kaptam egy egész tégelyt és próbáltam beilleszteni az esti rutinba, most fogyott el. Jól teljesített, a bőrömet szépen feltöltötte, elégedett voltam az eredménnyel. Nappalra továbbra is használhatatlan, nagyon sok más termékkel, alapozóval összeveszik, kukacosodik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

Szaszus27

2020. június 30.

Hónapok óta használom, nekem bevált. Igaz, hogy mellé nappali krémet is kell hasznàlnom, mert éjszakára tökéletes, nappal nem igazán húzza össze a ráncokat. Így nappal mással együtt használva jó kombináció. Mindenképp veszek még.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

mshoney

2020. június 29.

Éjszakai krémként használom, mert nappalra igyekszem mindig olyan krémet alkalmazni, amiben van fényvédő, illetve könnyebb a textúra. Illetve azért is, mert kombinált bőröm van és úgy érzem, hogy nappalra sok lenne. Viszont az esti rutin részeként kiváló, nagyon hiányzott a hatása, amikor elfogyott és mást próbáltam ki, így újravásároltam.
Azért kezdtem el használni, mert nem tetszettek a homlokom és szemem környékén megjelenő ráncok. Megelőzésnek szántam, hogy a meglévő ráncok ne mélyüljenek olyan gyorsan. A szemkörnyéki ráncoknál ez működik is, a homlokomon lévőkre pedig abszolút jobb hatással volt, mint ahogy vártam. A már meglévő ráncok hosszán és mélységén is javítot - az azonnali hatást is vissza tudom igazolni, mert ezt már egy pár használat után észrevettem.
A bőrszínt is egységesíti nálam, lehet, hogy a C-vitamin miatt...
Vichy termékekhez képes szerencsére nincs túlparfümözve, igazán kellemes illata van. Abszolút hozza, amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

A bőrszínt is egységesíti nálam, lehet, hogy a C-vitamin miatt...

Andy88

2020. június 8.

Nem vagyok biztos benne, hogy ez az arckrém nekem való (32 év). De termékmintát kaptam belőle és gondoltam, elhasználom.
Nappali krémnek, smink alá tökéletes. Nem nehezíti el a bőröm, nem tömíti el a pórusaimat. Könnyed az állaga, és az illata sem zavaró.
A hatásáról nem igazán tudok beszámolni, mert még szerencsére nincs ráncom, amit el kellene tüntetnie. Esetleg megelőzés céljára tudnám hosszútávon használni.
Jó kis arckrém, de nem fogom megvenni. Legalábbis egyelőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

Jó kis arckrém, de nem fogom megvenni. Legalábbis egyelőre.

Roxuska

2020. május 10.

Prevenció céljából vettem, alapvetően, mint egy arckrém számomra tökéletes. Én nagyon imádom az illatát és az állagát egyaránt. Arcra és dekoltázsra is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 10.

Ditti79

2020. február 20.

Mintát kaptam belőle,ma reggel próbáltam,friss az élmény.41 évesen már szüksége van az én bőrömnek is valami csodaszerre,de számomra ez biztosan nem az.Sűrű,nehéz,szilikonos krém,még valamiféle csillámokat is véltem felfedezni benne.A bőröm beszívta,tehát gondoltam,semmi gond,szépen kisminkeltem magam....és ezután ért a meglepetés,mikor az összhatást megnéztem a tükörben.A bőröm sokkal-sokkal öregebbnek és ráncosabbnak nézett ki,mint általában szokott.Nem igazán tartom magam márkahűnek,pláne arckrémek terén,DE!!! mostanában reggelente a natics fluide sensuel-jét használtam,amiben nincs is ennyi felesleges "hatóanyag",olcsóbb is és nem nézek ki 5-6 évvel öregebbnek.De sorolhatnék még pár márkát,aminek az arckrémjénél nem tapasztaltam hasonlót.Ez egy borzalom,soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 20.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Pisum Sativum (Pea) Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-9
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Ph szabályozó segédanyag

Egy Amazóniában őshonos növény kérgének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. A hatóanyag a gyártója szerint az összetevő segít csökkenteni a bőr mikrogyulladását és erősíti bőr természetes védőrétegét (natural skin barrier), ez az állítás azonban független kutatások által még nem alátámasztott.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag