Vichy

Ár:   13 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: K1Ani, Módosítva: 2019. december 15.

Ár:   13 000 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Öregedésgátló kezelés

Azonnali hatállyal és tartós hatást fejt ki a bőr öregedési jele ellen, a fiatalabb megjelenés érdekében. Olyan nők számára ideális, akik hatékony és innovatív kezelést keresnek. Biopeptideket, C-vitamint és termálvizet is tartalmaz. Minden bőrtípusra használható.

Szaszus27

2020. június 30.

Hónapok óta használom, nekem bevált. Igaz, hogy mellé nappali krémet is kell hasznàlnom, mert éjszakára tökéletes, nappal nem igazán húzza össze a ráncokat. Így nappal mással együtt használva jó kombináció. Mindenképp veszek még.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

mshoney

2020. június 29.

Éjszakai krémként használom, mert nappalra igyekszem mindig olyan krémet alkalmazni, amiben van fényvédő, illetve könnyebb a textúra. Illetve azért is, mert kombinált bőröm van és úgy érzem, hogy nappalra sok lenne. Viszont az esti rutin részeként kiváló, nagyon hiányzott a hatása, amikor elfogyott és mást próbáltam ki, így újravásároltam.
Azért kezdtem el használni, mert nem tetszettek a homlokom és szemem környékén megjelenő ráncok. Megelőzésnek szántam, hogy a meglévő ráncok ne mélyüljenek olyan gyorsan. A szemkörnyéki ráncoknál ez működik is, a homlokomon lévőkre pedig abszolút jobb hatással volt, mint ahogy vártam. A már meglévő ráncok hosszán és mélységén is javítot - az azonnali hatást is vissza tudom igazolni, mert ezt már egy pár használat után észrevettem.
A bőrszínt is egységesíti nálam, lehet, hogy a C-vitamin miatt...
Vichy termékekhez képes szerencsére nincs túlparfümözve, igazán kellemes illata van. Abszolút hozza, amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

A bőrszínt is egységesíti nálam, lehet, hogy a C-vitamin miatt...

Andy88

2020. június 8.

Nem vagyok biztos benne, hogy ez az arckrém nekem való (32 év). De termékmintát kaptam belőle és gondoltam, elhasználom.
Nappali krémnek, smink alá tökéletes. Nem nehezíti el a bőröm, nem tömíti el a pórusaimat. Könnyed az állaga, és az illata sem zavaró.
A hatásáról nem igazán tudok beszámolni, mert még szerencsére nincs ráncom, amit el kellene tüntetnie. Esetleg megelőzés céljára tudnám hosszútávon használni.
Jó kis arckrém, de nem fogom megvenni. Legalábbis egyelőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

Jó kis arckrém, de nem fogom megvenni. Legalábbis egyelőre.

Roxuska

2020. május 10.

Prevenció céljából vettem, alapvetően, mint egy arckrém számomra tökéletes. Én nagyon imádom az illatát és az állagát egyaránt. Arcra és dekoltázsra is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 10.

Ditti79

2020. február 20.

Mintát kaptam belőle,ma reggel próbáltam,friss az élmény.41 évesen már szüksége van az én bőrömnek is valami csodaszerre,de számomra ez biztosan nem az.Sűrű,nehéz,szilikonos krém,még valamiféle csillámokat is véltem felfedezni benne.A bőröm beszívta,tehát gondoltam,semmi gond,szépen kisminkeltem magam....és ezután ért a meglepetés,mikor az összhatást megnéztem a tükörben.A bőröm sokkal-sokkal öregebbnek és ráncosabbnak nézett ki,mint általában szokott.Nem igazán tartom magam márkahűnek,pláne arckrémek terén,DE!!! mostanában reggelente a natics fluide sensuel-jét használtam,amiben nincs is ennyi felesleges "hatóanyag",olcsóbb is és nem nézek ki 5-6 évvel öregebbnek.De sorolhatnék még pár márkát,aminek az arckrémjénél nem tapasztaltam hasonlót.Ez egy borzalom,soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 20.

dobidori

2020. február 16.

Mintát kaptam belőle tesztelésre, és már az első használatnál meggyőzött. Ezért rendeltem is belőle, most kb. a tégely felénél tartok, és továbbra is tetszik a termék. Az illata kicsit erős, de mivel gyorsan beszívódik, az is elillan hamar, megszokható, sőt mostanra talán meg is szerettem. Az állaga szuper, nem hagy ragacsos érzetet, könnyen felkenhető. Nem zsírosítja el a bőrt, de látványosan puhítja, és az apróbb ráncok (nálam egy nagyobb is a szemöldökök között) halványabbak, kisimultabbak. Szerintem teszi azt, amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

Elisa

2020. január 26.

Én korábban a L'oréal termékeit használtam, de nem voltam velük megelégedve. Egy termékmintát kaptam ebből a Vichy krémből, és nekem akkor nagyon bevált. 40 évesen először éreztem, hogy egy krém az arcomat puhítja kisimítja és kellemes tapintásúvá teszi. Az illata enyhe számomra kellemes. Ezért kértem karácsonyra ezt a krémet ajándékba. Sajnos a szilikon is van benne ezért egy pontot levontam az értékelésből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 26.

noriszia

2019. november 30.

Jó az állaga a krémnek, és tényleg selymes lesz tőle a bőr.
Viszont az erős parfüm illattól kivagyok... ez miért kell? Biztos egészséges parfümmel kenegeni az arcot.. ezzel az erővel arcon fújhatnám magam minden reggel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Jó az állaga a krémnek, és tényleg selymes lesz tőle a bőr.

senskin

2019. november 25.

Igen, szilikon az van benne, selymes lesz a bőr tőle és telt...

Mondjuk sokkal többet számít, az alvás, ano cigi, no alkohol, no coffein és sok folyadék,

Most, hogy kijöttem a kórházból pont megjöttek a minták, kenegettem magam

De sokkal több vizet iszom, figyelek mit eszem és majd újra sportolás lesz.

Szóval, azért krém ide vagy oda, önmagában egy krém sem csodaszer.

A férfi arcszesz illata és a kevés hatóanyag miatt, nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 25.

Igen, szilikon az van benne, selymes lesz a bőr tőle és telt...

Most, hogy kijöttem a kórházból pont megjöttek a minták, kenegettem magam

De sokkal több vizet iszom, figyelek mit eszem és majd újra sportolás lesz.

Szóval, azért krém ide vagy oda, önmagában egy krém sem csodaszer.

A férfi arcszesz illata és a kevés hatóanyag miatt, nem fogom megvenni.

Ildi71

2019. november 21.

3 kis mintát kaptam a Vichy-től. Ez körülbelül 4-5 napra volt elég. A krém állaga és illata is kellemes, könnyen beszívódott a bőrömbe. Közel az ötvenhez nyilván hosszabb ideig kellene használni, hogy látványos eredményt hozzon, de azért valami elkezdődött. Azért csak 4 csillag, mert az ára tízezer fölött van, és így sajnos a kispénzű fogyasztóknak szinte elérhetetlen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 21.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Pisum Sativum (Pea) Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Tetrapeptide-9
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopherol

Ph szabályozó segédanyag

Egy Amazóniában őshonos növény kérgének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő. A hatóanyag a gyártója szerint az összetevő segít csökkenteni a bőr mikrogyulladását és erősíti bőr természetes védőrétegét (natural skin barrier), ez az állítás azonban független kutatások által még nem alátámasztott.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag