Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: turbolya, Módosítva: 2015. október 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ránctalanító és bőrmegújító szemkörnyékápoló. Ráncfeltöltő hatás + fény hatás érdekében. Hialuronsav + Pro Retinol-A komplex Egyidejű hatás a ráncok különböző típusaira. Dermo-presszúrás applikátor. Hidratáló textúra. Bőrnyugtató és -erősítő hatású Vichy termálvízzel. Hipoallergén. Illatanyagmentes. Érzékeny szeműeknek is megfelel.

DittyCat

2020. április 25.

Nem tudom, hogy gyártják-e még, nekem annak idején (évekkel ezelőtt) nagyon könnyezett tőle a szemem, ezért nem tudtam elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 25.

azutatir

2013. december 17.

Az első olyan szemránckrém, amivel kapcsolatban azt érzem, hogy képes arra, amit ígér. Azonnal feltölti az apróbb ráncokat és kisimítja és frissíti a bőröm. Gyorsan beszívódik, így könnyen tudok rá sminkelni, nem válik fényessé vagy olajossá. Abszolút kedvenc lett az elmúlt hetekben, de egyelőre nem tudom, hogy hosszabb távon mennyire lesz képes valóban javítani a szemkörnyékem bőrének állagán. Azonnali segítségnek viszont tökletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 17.

Renata88

2013. április 19.

Nem rossz, de nem vennem ujra, szerintem nem eri meg az arat, nem egy "csodaszer". Elhasznaltam, kellemesen hidratal, de rancfeltolto hatasat nem erzekeltem, pedig nem sok mindent kellett volna feltoltenie...hat az sem sikerult. A tegnap elott vasarolt Clarins kremem mar egy esti-reggeli-esti hasznalat utan is tobbet ert mar, mint az egesz tubus ebbol. Pedig a taskamban Vichy dezodor csucsul, szeretem is a markat, de ez nem jott be. :( Sajnos. Legyen egy joszivu 3-as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 19.

eralina

2013. április 18.

Hibátlan!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 18.

Hibátlan!!

jibjab

2013. április 18.

Nekem a Vichy Liftactiv Retinol sorozatából mind bevált. Ez elég jó szemránckrém volt, szépen kisimította az apróbb ráncokat. A látványos eredményhez valószínűleg a benne lévő sok szilikon is hozzájárult, de a végeredmény nálam egy hónap után valóban jó volt. A Retinolos készítmények nekem hatékonyak, de gyakran okoztak irritációt, de ez szerencsére nem, ami mindenképpen mellette szól. Tetszett, hogy nem zsíros fényű és könnyű volt rá korrektort felvinni. az applikátorát nem igazán értettek és simán el tudtam volna képzelni egy másfajta kiszerelésben, mert így nehezebb volt szabályozni, hogy mennyit akar kinyomni az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 18.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Ascorbyl Glucoside
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Ascorbyl Glucoside

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.