Vichy

Ár:   8190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vaczkor, Módosítva: 2016. április 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez a krém kifejezetten a változókorú nőknek ajánlott. Az új generációs, Proteic Gf + Pro-Xylane tartalommal gazdagított formula megerősíti a bőr barrierfunkcióját, fokozza hidratáltságát, ezáltal az arcbőr tömörebbnek hat.
A bőrtömörséget adó arcszobrász krém hatóanyagai különleges tulajdonságúak. A Proteic Gf növényi proteinekben gazdag természetes hatóanyag, amely stimulálja a növekedési faktorok felépítését. A Pro-Xylane a legismertebb bőrtömörséget adó aktív hatóanyag, amely helyreállítja a bőrszövetet, és aktivizálja a növekedési faktorokat.
A krém rendszeres, mindennapi használatával az állvonal finomabbá válik, a nyak tónusosabb lesz és jobban kirajzolódnak az orcák. Az arcbőr feszesebbnek érződik, körvonalai simábbnak tűnnek. A készítmény rendkívüli textúrájának köszönhetően a bőr már az első használat után puhább lesz. A krém finom, nem zsíros, nem ragadós, a bőrre kenve kellemes érzést nyújt.
Azoknak a nőknek, akik szeretnék ellensúlyozni a változókor arcbőrön látható hatásait: a tömörség, a ragyogás és a frissesség csökkenését.A Vichy Laboratóriumok 14 év kutatómunkája és 13 szabadalma járult hozzá ehhez a különleges összetételhez, amely segíti a bőr szépségét a változókorban is. A „fiatalsághormon” által ihletve egy olyan hatékony hatóanyag-kombinációt választottak, amely a változókori bőrjelenségekre hat.  Ennek az innovatív Compensating Complexnek köszönhetően a bőr fokozatosan megszépülhet. Tömörsége, kényelemérzete és frissessége növekedhet. Az arcszín ragyogóbbnak, egyenletesnek, a bőr  teltebbnek tűnik.
Finom fehér mikrogyöngyök teszik még ragyogóbbá az arcszínt.
Hipoallergén, nyugtató hatású Vichy termálvízzel gazdagított formulája bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelt. Parabénmentes.

KittiGabi

2021. június 15.

Egyszerűen imádom. A bőröm azonnal beszívja, egyenletes sima a bőröm. Fényvédő alá is remek. Biztosan újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

TNikita

2021. június 15.

Páromtól kaptam Karácsonyra. Nem célzás volt, én kértem. :) Szóval nagyon szuper krém, bár az én kombinált bőrömnek kicsit sok volt. A hűvösebb időben nagyon szuper. Nem pattogtam ki tőle, hidratált. Sok változást nem vettem észre ránctalanítás terén, talán egy halovány mértékben. Az illata kellemes. Elfogyott. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 15.

adanita

2020. november 29.

Hú, ebből még csak egy termékmintát próbáltam, de egyelőre nagyon tetszik! Nekem a bőröm miatt nagyon nehéz megfelelő hidratálót találni (ami nem nehezíti/tömíti el a pórusokat!!), ÉS még közben valóban hidratál is.. A kipróbálása után könnyednek tűnik az állaga, kellemes, enyhe illata van, azonnal beivódik, és egy bársonyosan puha érzetet adott az éppen ( őszi-téli időszak miatt) kiszáradt bőrömnek.

Tehát a puhaság valóban azonnal érezhető, az állaga is jó nagyon, többiről később tudok updatelni. (Korosztályban a tőlem idősebbeknek szánták, de nem hiszem hogy ennek nagy jelentősége lenne, főleg ha már a nagy cégek a ránctalanítókat is 25-től javasolják.. :-) )

Egy mintát mindenképp megéri kérni belőle, nekem egyelőre nagyon tetszik!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 29.

Egy mintát mindenképp megéri kérni belőle, nekem egyelőre nagyon tetszik!

Naca

2020. október 7.

Elfogyasztottam egy tégellyel ,és érezhetően jobb lett a bőröm állaga tőle. Beszerzés alatt van ismét!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 7.

maczkovivien

2020. április 19.

Szuper illatú, nagyon jól hidratál, pedig itt-ott könnyen kiszárad az arcom. Gyorsan beszívódik, és nagyon szép lett tőle a bőröm. Ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

Gemma25

2019. november 7.

Új beszerzés, 3 hete használom nappalra. Nagyon meg vagyok elégedve vele. Bár felkenéskor soknak, nehéznek tűnik, a gyors beszívódás után kellemes érzetet ad. Arcom üde, puha utána, egész napra kellemesen hidratál. Gondolom a kis mikrogyöngyök segítenek abban, hogy a tükörben egy kipihentebb, simább arc tekint vissza rám. Vízhiányos, kombinált bőrre ideális őszi-téli hónapokra, nyárra lehet, hogy sok lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 7.

abelzsolti

2019. október 19.

Bár még nem érint a változó kor, a bőröregedés lassítása céljából lecseréltem a korábbi arckrémemet a Vichy Neovadiolra. Két-három hete használom, és nagyon elégedett vagyok vele. Kellemes az illata, az állaga, gyorsan felszívódik, és feszesebbnek, simábbnak érzem az arcbőröm. Újravásárlós lesz!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 19.

Timitami

2018. szeptember 22.

Ez egy jó krém, és bár még nem tartok a változókorban, jól esik használni. Egy kisebb tégely van belőle, a nyári bemutatócsomag-akcióban vettem. Tudja, amit ígér, bár talán annyira még nem megviselt a bőröm, hogy erre a krémre nagy szükségem lenne, de tömörebb tőle a bőr, és lifting hatást is tapasztalok. Könnyen beszívódik, finom az állaga, az illatában se tudok igazán belekötni, puha is a bőr tőle, jó állagú, mégse lett kedvenc, mert nem érzem a táplálást, amit pl. Loccitane vagy Yves Rocher vagy TBS krémek esetében igen. Ezzel együtt nem vonok le csillagot, de a teljes kiszerelést egyelőre nem veszem meg. Pedig évekig nem használtam Vichyt, arra gondoltam, hogy visszatérek a márkához, a boostert is próbáltam, a Liftactivot is, igazából egyikbe se tudok belekötni, de nem lettek nélkülözhetetlenek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

CeCeDrake

2017. szeptember 1.

Próbacsomagban vettem. Egyenlőre azt mondom, hogy jó, legalább annyira, mint a liftactiv. Nem zsírosodik tőle a bőröm, eddig tetszik. Üde lesz tőle az arcom minden extra varázslat nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Mundow

2017. május 21.

Felkenéskor csípi a bőrömet.Gyorsan felszívódik, nem hagy olajos érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 21.

Felkenéskor csípi a bőrömet.Gyorsan felszívódik, nem hagy olajos érzetet.

Hidratálók: Hydroxyethyl Urea, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Ph szabályozó segédanyag

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.