Vichy

Ár:   8190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vaczkor, Módosítva: 2016. április 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez a krém kifejezetten a változókorú nőknek ajánlott. Az új generációs, Proteic Gf + Pro-Xylane tartalommal gazdagított formula megerősíti a bőr barrierfunkcióját, fokozza hidratáltságát, ezáltal az arcbőr tömörebbnek hat.
A bőrtömörséget adó arcszobrász krém hatóanyagai különleges tulajdonságúak. A Proteic Gf növényi proteinekben gazdag természetes hatóanyag, amely stimulálja a növekedési faktorok felépítését. A Pro-Xylane a legismertebb bőrtömörséget adó aktív hatóanyag, amely helyreállítja a bőrszövetet, és aktivizálja a növekedési faktorokat.
A krém rendszeres, mindennapi használatával az állvonal finomabbá válik, a nyak tónusosabb lesz és jobban kirajzolódnak az orcák. Az arcbőr feszesebbnek érződik, körvonalai simábbnak tűnnek. A készítmény rendkívüli textúrájának köszönhetően a bőr már az első használat után puhább lesz. A krém finom, nem zsíros, nem ragadós, a bőrre kenve kellemes érzést nyújt.
Azoknak a nőknek, akik szeretnék ellensúlyozni a változókor arcbőrön látható hatásait: a tömörség, a ragyogás és a frissesség csökkenését.A Vichy Laboratóriumok 14 év kutatómunkája és 13 szabadalma járult hozzá ehhez a különleges összetételhez, amely segíti a bőr szépségét a változókorban is. A „fiatalsághormon” által ihletve egy olyan hatékony hatóanyag-kombinációt választottak, amely a változókori bőrjelenségekre hat.  Ennek az innovatív Compensating Complexnek köszönhetően a bőr fokozatosan megszépülhet. Tömörsége, kényelemérzete és frissessége növekedhet. Az arcszín ragyogóbbnak, egyenletesnek, a bőr  teltebbnek tűnik.
Finom fehér mikrogyöngyök teszik még ragyogóbbá az arcszínt.
Hipoallergén, nyugtató hatású Vichy termálvízzel gazdagított formulája bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelt. Parabénmentes.

Timitami

2018. szeptember 22.

Ez egy jó krém, és bár még nem tartok a változókorban, jól esik használni. Egy kisebb tégely van belőle, a nyári bemutatócsomag-akcióban vettem. Tudja, amit ígér, bár talán annyira még nem megviselt a bőröm, hogy erre a krémre nagy szükségem lenne, de tömörebb tőle a bőr, és lifting hatást is tapasztalok. Könnyen beszívódik, finom az állaga, az illatában se tudok igazán belekötni, puha is a bőr tőle, jó állagú, mégse lett kedvenc, mert nem érzem a táplálást, amit pl. Loccitane vagy Yves Rocher vagy TBS krémek esetében igen. Ezzel együtt nem vonok le csillagot, de a teljes kiszerelést egyelőre nem veszem meg. Pedig évekig nem használtam Vichyt, arra gondoltam, hogy visszatérek a márkához, a boostert is próbáltam, a Liftactivot is, igazából egyikbe se tudok belekötni, de nem lettek nélkülözhetetlenek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

CeCeDrake

2017. szeptember 1.

Próbacsomagban vettem. Egyenlőre azt mondom, hogy jó, legalább annyira, mint a liftactiv. Nem zsírosodik tőle a bőröm, eddig tetszik. Üde lesz tőle az arcom minden extra varázslat nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Mundow

2017. május 21.

Felkenéskor csípi a bőrömet.Gyorsan felszívódik, nem hagy olajos érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 21.

Felkenéskor csípi a bőrömet.Gyorsan felszívódik, nem hagy olajos érzetet.

Marcsi326

2016. december 1.

Miután igen mellényúltam egy Avon krémmel, így úgy döntöttem, hogy visszatérek a jól bevált Vichy márkához. Régebben nagyon sok krémet kipróbáltam, de nem sok sikerrel. Nem szívódtak be rendesen, kizsírosodott a bőröm. A Vichy Aqualia Thermal krémjét használtam eddig. Megakadt a szemem ezen a krémet. A webáruház munkatársa segített, mert még a Liftactiv krémen gondolkodtam, de ő inkább a Neovadiolt ajánlotta. Nem bántam meg, hogy ezt választottam. Nappali krémnek használom. Nagyon lágy, jól felszívódik, nem hagy olajos érzetet utána és a bőrön sem zsírosodik ki tőle. Nagyon szeretem felkenni, mert azt érzem, hogy életre kel tőle a bőröm. Egy hete használom és azt látom, hogy sokkal kipihentebbnek, élettel telibbnek látszik az arcom tőle. Még van egy tégely az Aqualia Thermal éjszakai krémből, így éjszakára még azt használom, de alig várom, hogy a Neovadiol éjszakai krémjét is kipróbálhassam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 1.

szeliger

2016. október 20.

1,5 ml termékmintát próbáltam két egymást követő napon. Felvitelkor a bőrömet kifejezetten csípte, ezért végül nem is használtam el teljesen a mintát. A csípő érzés pár percen belül ugyan megszűnt és utána bőrpírt sem tapasztaltam, de így nem szívesen használtam. Feltétlenül érdemes mintát kérni belőle a megvétele előtt.
A mintámon szerepel, hogy megújított formula, az összetevők listája különbözik a fent olvashatótól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 20.

vaczkor

2016. április 25.

Csak termékmintát használtam, kb. 4 napig. Csillámos színű krém, de felkenve nem csillámlik a bőrömön, viszont valahogy ragyogóbbá/üdévé teszi az arcot, ami mégiscsak lehet, hogy összefügg a csillámokkal. Gyorsan felszívódik, szuperül hidratál és délutánra sem lesz zsíros a bőröm tőle (pedig szokott). Féltem, hogy túl sok lesz vagy sűrű, mert nálam idősebbeknek találták ki, de nagyon könnyű kence. Elég érzékeny a bőröm, sokmindentől kipattog, de ettől nem lett baja, nem okoz patikat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 25.

Hidratálók: Hydroxyethyl Urea, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Ph szabályozó segédanyag

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.