Vichy

Ár:   9899 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2019. március 25.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A változókorban végbemenő hormonális változások hatással vannak a bőr fiatalos megjelenésére. A leginkább érintett területek az arc, a nyak és dekoltázs. A bőr veszíthet tömörségéből és elvékonyodhat, melyek az arckontúr megereszkedéséhez, a nyak és dekoltázs ráncosodásához vezethetnek.

• A neovadiol phytosculpt a vichy első formáló és feszesítő balzsama célzottan nyakra, arckontúrra és dekoltázsra.
  • Segít finomítani a nyaki ráncokat, formálni és emelni a nyak bőrét.
  • Segít formálni, feszesíteni és megemelni az arckontúrt.

Ár: 6300 , Eladó: szzh01
Állapot: vadonat új, bontatlan 50 ml, Helyszín: Budapest XIV. vagy Posta vagy Foxpost, fizetés: személyes átvétel vagy Foxpost, vagy posta banki utalást követően
Ár: 3800 Ft , Eladó: Maci86
Állapot: keveset használt , Helyszín: --, fizetés: posta

Virvatuli

2020. június 7.

Dekoltázsra és nyakra használom, néha arcra is, de arra nem igazán vált be, ragacsos réteget hagy maga után (érdekes, hogy máshol nem). Még nem használom régóta, de már látom-érzem a hatását, feszesebb, rugalmasabb a bőröm. Remélem, hosszabb távon is hat, egyelőre megy az öt csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 7.

CeCeDrake

2020. március 21.

A végére értem a flakonnak.
Csomagolás teljesen rendben van.
Az ára meredek egy kicsit, de a 8,5 ezerből lejött 20%, így nem volt olyan veszélyes.
Nyakra és dekoltázsra használtam megelőzés céljából. Néha arcra is, de ott annyira nem jött be.
Az illata kellemes, friss.
Rugalmas és puha bőrt eredményez.
Biztosan vásárolok még belőle. Megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 21.

A végére értem a flakonnak.
Csomagolás teljesen rendben van.
Az illata kellemes, friss.
Rugalmas és puha bőrt eredményez.
Biztosan vásárolok még belőle. Megszerettem.

LiaLara

2020. február 12.

A legjobb amit valaha használtam.
1het után már látható jelei voltak, az arcom feszesebb lett, a szem környékén is eltüntek a ráncok. Nem zsíros, könnyen beszívódik!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

A legjobb amit valaha használtam.

abelzsolti

2019. október 19.

Nem olcsó termék, én 20%-os kedvezménnyel jutottam hozzá. Tömény az állaga, de éppen emiatt kevés kell belőle. Jól el lehet dolgozni a nyakon és az arckontúron, gyorsan felszívódik, egyáltalán nem hagy ragacsos érzetet. A hatásáról még nem tudok érdemben nyilatkozni, ráadásul inkább megelőzés céljából vásároltam meg, de már most biztos vagyok benne, hogy ha elfogy, újra fogom vásárolni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 19.

danyadi77

2019. július 16.

Így, hogy lassan elfogy, úgy gondolom, hosszú távon van hatása. Nem az a feltűnő, nem az a "wow" hatás, de mintha erősítené a bőrt. Elsősorban a dekoltázsomra vettem, sajnos hason szeretek aludni és ez (is) meglátszik, no meg a korral járó változások. Kicsit a nyakamra, arckontúrra is jut. Próbálok takarékoskodni vele, mert gyorsan fogy, és nagyon drága. Az ujjaim között melegítem fel, hogy könnyebben és takarákosabban el lehessen oszlatni, de ha igazán jót akarok, jó 2 borsónyira szükség van belőle. Ha lenne másik alternatíva, akár olcsóbban, nem ragaszkodom hozzá, de esélyes, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

stylo

2019. június 15.

2 hete hasznalom. Annak ellenere h ez egy jo vastag, gazdag krem, teljesen felszivodik. Szepen lehet sminkelni ra, nekem viszont ejszakara kellemesebb. Szerintem telen, hidegben jobban fogom szeretni, de azert elegedett vagyok vele. Rugalmasabbnak erzem a borom tole es tomorebbnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 15.

szeliger

2019. március 25.

Friss illatú, tartalmas kis krém. Természetesen a nyak nagyobb redőivel nem csinál semmit és a bőrt sem emeli meg, nem is vártam tőle. A finom ráncokat ugyanakkor jól feltölti, rugalmasabbnak tűnik a bőr a használatával. A felvitele is nehézségek nélkül megy, pár perc alatt szépen beszívja a bőr, nem hagy ragacsos érzést maga után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 25.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol, Propanediol

Alkoholok: Alcohol Denat., Cetyl Alcohol
Emolliensek: Cyclohexasiloxane, Dimethicone, Zea Mays (Corn) Germ Oil, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Myristyl Myristate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Cetyl Palmitate, Caprylyl Glycol, Isohexadecane, Palmitic Acid, Stearic Acid
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Myristic Acid, Palmitic Acid, Polysorbate-80, Sorbitan Oleate, Sorbitan Tristearate, Stearic Acid
Szilikonok: Cyclohexasiloxane, Dimethicone, Polysilicone-11
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Myristic Acid, Polysorbate-80
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Myristic Acid, Sorbitan Oleate, Parfum/Fragrance
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ph szabályozó segédanyag

Maszkoló, azaz a kellemetlen illatot és ízt semlegesítő segédanyag.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Felületi hártya képző anyag.