Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. október 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Bőrmegújító testápoló. Egyedülálló bőrtápláló koncentrátumot tartalmazó összetétele úgy kényezteti a bőrt, hogy a puha, jóleső érzés még akár két napon át is megmarad, tusolás után is! Parabenmentes, hipoallergén.

gabriellabn

2015. augusztus 24.

Nem rossz ez a krém szerintem. Gyorsan beszívja a bőröm és pár óráig nagyon sima lesz tőle, de erre más testápoló is képes sokkal jobb áron. Az illata nekem tetszik :) A friss sárgadinnyére emlékeztet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Arianna

2014. április 15.

Nekem normál a bőröm, de ez egy nagy pénzkidobás annak is, akinek száraz a bőre. Alig akarja beszívni a bőröm és ragad is. Nemcsak, hogy sokba kerül, de rossz a minősége is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

Márti85

2014. április 14.

Éjszaka bekentem vele magam, annyiraragadt, hogy szinte megfulladt a bőröm, alig tudtam tőle aludni. Reggel, mikor felébredtem, még mindig rajadtam. Mire a ragacs elmúlt (másnap délutànra... brutàl, mi?) Megint száraznak éreztem a bőröm. Az illata nem tetszett, drága is volt... Valljuk be, ami sz*r az sz*r.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 14.

iszlainiki

2014. március 19.

Nulla ez a krém, semmit nem hidratált, alig kentem fel a bőrömre, de nem tudta beszívni. Aztán szépen ledörzsölhető... Az illata sem jött be. Ragad, idegesít, hogy rajtam van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

huncutka

2013. április 9.

Maga a krém jó de a szaga....büdös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

Maga a krém jó de a szaga....büdös.

Macilány

2013. április 9.

Nekem 400 ml-s tégelyes kiszerelésben van meg.tényleg csak extra száraz bőrűeknek ajánlatos, mert nagyon zsíros, masszív krém. valóban nehezen szívódik be/néhol egyáltalán nem és kukacosodik.Lehet, hogy mélyhidratál,de ez a bőrfelszínen hagyott dzsuva kiábrándító. illata szolid, tipikus krém szag. Ez a 3. vichy termék amit használtam és eddig 100%-os a bukási arány. Én nem is értem, hogy lett ez ilyen méreg drága, felkapott márka....

UD.: kézkrémnek is pocsék... olyan zsíros maradt a tenyerem, hogy képtelen voltam biztonsággal kapaszkodni a buszon... szerintem a páromnak adom, Ő ugyanis imádni fogja kenegetni vele... a katonai surranóját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

jibjab

2013. március 21.

Nekem jól hidratált és főleg éjszakára jó, de nagyon utálom az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 21.

Nekem jól hidratált és főleg éjszakára jó, de nagyon utálom az illatát.

alexandrabokor

2013. január 24.

Nagyon zsiros krem,nem szivodik fel , osszeall a krem a teseten es dedorzsolodik , nyomot hagy a ruhan,
Max kezkremnek ajanlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 24.

Max kezkremnek ajanlom!

julcs11

2013. január 4.

Nem szívódik be egyáltalán,zsíros érzést hagy maga után,az 500ft-os testápolók simán lekörözik.A mennyiség is kevés!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 4.

devcat

2012. november 12.

Nekem egyáltalán nem jött be, csatlakozom "csikita" válaszához, felkenem és darabokban, összeálló kis ragacscsomókban jön le a bőrömről, semmit nem szív be. Teljes pénzkidobásnak érzem, vagy csak nekem van ilyen extra rossz bőröm. Sok másik Vichy termékkel is így jártam egyébként, hogy mállik le rólam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 12.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Hydroxyethyl Urea
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Ph szabályozó segédanyag