Vichy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: halmia89, Módosítva: 2016. október 12.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Teljeskörű tápláló hatás: azonnali nyugtató hatás és tartós komfortérzet.

A szabadalmaztatott Sphingo-lipid 10 éves kutatás eredményeként született meg. Többet tesz, mint egyszerűen pótolja a lipidek hiányát. Segíti az arcbőr természetes lipidtermelését, és hozzájárul a hidrolipid réteg egyensúlyának megőrzéséhez, ezzel csökkentve a vízvesztést.
Nyugtatja a bőrt. A szárazság és feszülő érzet csökken, hosszantartó hatékonysággal.

Futureline

2019. február 6.

Tomeny zsiros krem, fenylik tole a borom igy nappal lehetetlen hasznalni. Estere pedig keves a hidratalo ereje. Raadasul erosen rancositja a bort, ezt hosszabb hasznalat utan figyeltem meg. 2 tegely elhasznalasa utan ha mindenkepp Vichyt szeretnek se ezt valasztanam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Forsolya

2018. május 18.

Tavaly nyáron vásároltam, Anyukám ezt használja évek óta. Ő szereti. Én kevésbé.
Nem éreztem igazán táplálónak, sokkal többet vártam tőle. Nagyon vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 18.

Nofretiti181

2018. április 3.

Télen volt olyan időszakom, amikor annyira kiszáradt az állam területén a bőr, hogy elkezdett hámlani. Kipróbáltam rá néhány hidratáló arckrémet, de nem akart elmúlni a probléma. Gondoltam teszek egy próbát ezzel a krémmel és nem bántam meg, nekem nagyon bevált és teljesen rendbe hozta a problémás területeket is. Inkább estére ajánlanám, mert kell egy kis idő mire beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Ascyra

2017. július 7.

Elsőként leszögezném: minden szót betart, amit ígér!

És akkor a feketeleves:
Mintát vásároltam, de örülök, hogy nem nagy kiszerelésben vettem, tekintve az összetevőkre. Parabének, egy Vichy-ben, amit a gyógyszertárak forgalmaznak. Puffogást vált ki belőlem az a tény, hogy a bőrápolás egyik "szakértőjéről" beszélünk, miközben tele van káros anyagokkal a termék. Nagyon akartam szeretni a Vichyt és mindig is amolyan megmentőként tekintettem rá, egész lánykorom óta, mivel nagy márka, megbízató, stabil vállalat - az ember azt gondolná, hogy biztosan vigyáznak a bőrődre. Naivitásomban elfeljtem mindig azt a tényt, hogy a legtöbb szépségipari termék egy profitorientált vállalkozás "kreálmánya" és minél jobb a marketing, annál több ember fog fiztni, akár súlyos tízezreket is, egy nagyrészt kemikáliákból összetákolt "csodaszerért". De most, hogy kidurrogtam magam - bocs, de nem tudok szó nélkül elmenni ezen idegesítő tények mellett, ha ilyen túlárazott cuccról van szó - a krémről is essen néhány szó. Édes az íze - ne tessék kinevetni, nyilván nem kanállal álltam neki, hogy pótoljam az esti szénhidráthiányt, hanem az ajkaimra is jutott belőle és az én drága szerelmem is lepuszilt egy adagot belőle az arcomról, csak úgy véletlenül. És ÉDES. Elgondolkodtató, hogy mi lehet benne, amitől konkrétan cukorízű? - reméljük az nem káros legalább, ha már lenyeltük véletlenül. Nagyon könnyű, puha és finom állagú egyébként, öröm az arcra kenni. Néhány másodperc alatt beszívódik és a hatás szinte azonnal tapintható: bababőr. Nem hagy semmiféle érzetet maga után, csak kimondottan puha, élettel telített, pirospozsgás arcocskát. Még így közel a 40 felé is. Csodaszernek nem mondanám azért, mert a hidratáló hatás jóval alulmarad néhány jóval olcsóbb kategóriájú krémtől (pl. a vizes kézzel felkent sheavajnak nyomába sem ér). Én smink alá is bátran használtam csak ezt, nem lesznek száraz foltok az arcomon néhány óra múlva a púder alatt - de mégis száraznak érzem a bőröm. Fura... mindenhogy.
Hála az égnek elfogy és többet nem visz a kísértésbe, mert újravenni ugyan nem fogom, de ha volna nálam, sok esetben az arcomra kenném, annak ellenére is, amiből van, s amit fentebb taglaltam.
Összefoglalva: mindenkinek bátran ajánlom, akinek fáradt a bőre, felfrissítésre és puha bababőrre vágyik, vastag a pénztárcája, illetve nem zavarja, hogy mesterséges anyagokkal van dúsítva a termék. (két pontot vontam le: összetétel és a gyenge hidratáló hatás miatt).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 7.

Elsőként leszögezném: minden szót betart, amit ígér!

És akkor a feketeleves:

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Arginine PCA, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Caprylyl Glycol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cholesterol eo I eu 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.