Vichy

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 6 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: kisvirci, az összetevőket feltöltötte: Benitah, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Kiszerelés:   2 x 6 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Kétfajta fehér agyaggal és Vichy termálvízzel az eltömődött pórusok ellen, a tisztának és puha tapintásúnak érződő arcbőrért. Kaolin és bentonit agyagot tartalmaz, amelyek segítenek eltávolítani a felesleges faggyút és a szennyeződéseket. Az aloe vera hidratál, az allantoin segít a bőr egyensúlyának fenntartásában. Rendszeres alkalmazás esetén a pórusok kevésbé látszódhatnak, az arcbőr kiegyensúlyozottabb lehet.

Érzékeny bőrön, bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelt. Hipoallergén. Nem komedogén. Parabénmentes.

Benedetta88

2019. május 9.

Szintén tasakos verzióban szereztem be, kipróbálás céljából. Pihe-puha és tiszta arcbőrt eredményezett. Persze rendszeres használata ajánlott, hogy valóban eredményt érjünk el. Utána ajánlott hidratálni is.
Nekem a L'oreal agyagmaszkok hatását hozza, csak magasabb áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

Nekem a L'oreal agyagmaszkok hatását hozza, csak magasabb áron.

Noncsi32

2019. április 15.

Szerintem megfelelő, végzi a dolgát. Simának és tisztának érzem az arcom tőle. Jó az illata és könnyű lemosni. Árban lehetne kicsit olcsóbb is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Sztellus

2018. december 29.

Hatalmas bőralatti pattanásaim lettek tőle. Ezen kívül mást nem csinált...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Hatalmas bőralatti pattanásaim lettek tőle. Ezen kívül mást nem csinált...

Pyross

2018. december 29.

Karácsonyra leptem meg vele magam. Nagyon jó az állaga, könnyű felvinni és lemosni. Az ára kicsit magas de a hatása miatt megéri. Szépen tisztít és frissít. Jó érzés a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

stylo

2018. december 19.

Nekem bejon. Jo az illata, jo az allaga, konnyu lemosni, puhitja a borom is tisztitja. Picit lehetne olcsobb, de meg elfogadhato.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 19.

Leander

2018. október 21.

Nem rossz, de semmi extra. Teszi a dolgát, szépen tisztít, frissít, de azért vannak nála hatékonyabb agyagmaszkok. Előnye talán, hogy kedvező összetétele miatt érzékeny bőrűek is használhatják, ami nem mondható el minden agyagmaszkról. Azonban hatását tekintve vannak jobbak akár olcsóbban is, így például a L'oréal agyagmaszkjai. Ettől függetlenül egy korrekt maszk, csak ár-érték arányban nem kiemelkedő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 21.

hajnalkaeva

2018. augusztus 14.

Nagyjából fél éve használom heti 1-2 alkalommal. Szépen tisztít, puha lesz utána a bőröm ,és könnyű lemosni is. Könnyű felvinni, és az Illata sem kellemetlen. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

hellokitty77

2018. március 16.

Jó érzés volt viselni a maszkot,kellemes volt, teljesen jól megszáradt , könnyű volt lemosni. Előszőr használtam, puhább lett a pofim, minimálisan lehúzta a patikat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

FrostJaina

2018. január 6.

Ez egy nagy nulla így, ebben a csomagolasban. Először nem olvastam el mi van rairva, és felkentem az egyik tasakot a kettőből fullra,hat varhattam hogy megszaradjon...oke, selymes volt utána a bőröm, de kellett a hidratáló. Majd láttam, hogy vékony rétegbe szabad felkenni, rákövetkező héten így is tettem,egy fokkal jobb volt, de semmi porustisztito hatás. De könyörgöm ki találta ki, hogy ezt tasakba kell csomagolni. Heti egyszer használok maszkot, mire újra használni akartam természetesen beleszaradt az egész, legalább valami mini tubusba rakták volna. Ha normális csomagolása lenne adnék neki egy hármast, és még hébe hóba vennék is belőle, de így teljes penzkidobas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Benitah

2017. szeptember 11.

Jelenleg Magyarországon csak kis tasakos kiszerelésben kapható. Külföldről már 15 euróért megrendelhető, mind a három féle maszkot így szereztem be.
Nem tartottam szerencsésnek a tasakos kiszerelést, ezért beruháztam a maszkokra teljes valójukban. Imádom mindegyiket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Glycerin, Propanediol, Argilla

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Kaolin 0 0

Nem szabályos INCI név. Jelentése: termál víz.