Vipera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2012. december 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

bogcsilike

2013. december 26.

Túl sárgás, gusztustalan! Pénzkidobás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

Túl sárgás, gusztustalan! Pénzkidobás!

bandita

2013. január 15.

2012. 12. 04
Ez egy nagyon erős fedőképességű, matt hatású korrektor. Szemkörnyéki SÖTÉT karikáim álcázására szántam. Amikor vásárláskor kiválasztottam a megfelelő árnyalatot, azt hittem megtaláltam a szent grált a problémámra, aztán hamar bebizonyosodott, hogy mégsem. Az apró ráncokba nagyon gyorsan, megbízhatóan beleül és azok ezáltal tökéletesen kirajzolódnak még ott is, ahol eddig még nem szembesültem a jelenlétükkel.
Az összetevőlista sincs összhangban egy szemkörnyék-korrektor funkciójával, így aztán fogalmam sincs, hogy hová fogom ezt elkenegetni, még elajándékozni sem érdemes.
2013. 01. 15.
Tegnap merészen felkentem a szemkörnyéki karikáimra olyan megfontolásból, hogy milyen kár kihasználatlanul heverni hagyni ezt a teljes fedést nyújtó korrektort, gondoltam, kombinálom majd az új Avon szemhéjalapozómmal és az majd nem fogja engedni csíkosodni. Viszketett ugyan a szemem egész nap, de hős voltam, csak néha simítottam át a területen a körmöm hegyével, amikor már úgy véltem, az egész arcom egyetlen viszkető szempár és már sohasem lesz este :)))))

Hazaérve a munkából, bevonultam a fürdőszobába, megszabadulni tőle, és ekkor valódi katarzist éltem át. Baromi nehezen jött le, csípett, égett az egész terület.
Ma ezt a rész kicsit nehezebb volt sminkelni, mint máskor, mivel a bőr apró cafatokban épp lehámlani igyekszik onnan.

Már tudom mit teszek: elásom a kert végében holnap, nehogy kikukázza valaki véletlenül:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 15.

2012. 12. 04
2013. 01. 15.

Hidratálók: Butylene Glycol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Elzáró hatású bőrjavító anyag, és sűrűség szabályozó segédanyag.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.