Vital Erbum

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   35 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bea0926, Módosítva: 2017. január 6.

Lelőhely:   bioboltok, patikák
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Zsíros

Speciális készítmény zsíros korpa kezelésére

A természetes hatóanyagoknak köszönhetően a készítménynek faggyúmirigy szabályozó és korpásodás elleni hatása van, megtisztítja a fejbőrt, és jelentősen csökkenti a zsíros korpa képződését.

Krisztina11

2019. június 3.

Kb 1honapja hasznalom.Kicsit huzos ara.3-honapig kene hasznalnom holgy szerint.Hajvizsgalat alatt lattam fejborom alitolag zsiros korpas fejborom.Elso hasznalat utan kezd lejonni sok maradvany fejborrol.Hasznalom fejbortisztito sampont is.Kivancsi leszek ha visszamegyek milyen fejborom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 3.

Klaudia25

2018. szeptember 16.

Én magam ugyan nem használtam, de a vásárlói vélemények kivétel nélkül pozitívak.

Itt valaki kérdezte a szilikon és henna kapcsolatát.
Én hennázok (Khadi), a balzsamom szilikonos, és nem ebből hanem a pirosából használtam tavaly, és ugyan olyan tökéletesen befogta.
Nem volt semmi probléma.

Lehet hogy drágák, de kiváló termékek.

A fejbőrtisztítót mai napig használom, először csak önmagában, pár hónapja pedig a Khadi samponnal felváltva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Itt valaki kérdezte a szilikon és henna kapcsolatát.
Nem volt semmi probléma.

Lehet hogy drágák, de kiváló termékek.

Babika20

2017. január 27.

Nekem hajgyógyász ajánlotta, illetve egy fejbőrvizsgálaton voltam a Herbária boltban itt a plázában és a hölgy ezt adta. Segített. 3 hónapos kúra minimum kell!! Új hajszálakat nem növeszt de nem is ez a feladata :) Heti 2x használtam, és 1-1,5 hónapig kitartott nekem. Illatra is kellemes, ilyen tisztaság illat. A fejbőrtisztítóval együtt érdemes használni, a későőbbiekben ezt el is lehet hagyni, de a tisztító maradhat és érdemes is. Ajánlom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Sztellaaaaa

2016. november 6.

Hihetetlenül sokat javított a fejbőröm állapotán.. már egyáltalán nem is korpás pedig régen nagyon az volt, megéri az árát !!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 6.

Pegg

2016. augusztus 17.

Sziasztok!

Olvassa még valaki ezt?
Sajnos, hormonális problémák miatt, megritkult a hajam, és zsírosodik is. :(
Valaki tudna nekem abban segíteni, hogy megéri megvenni, vissza hozhatja a hajat, vagy volt, akinek a használata után nőttek új hajszálak?
Előre is nagyon köszönöm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Sziasztok!

Olvassa még valaki ezt?
Sajnos, hormonális problémák miatt, megritkult a hajam, és zsírosodik is. :(
Előre is nagyon köszönöm!

lenastewart

2016. május 11.

Gombás a fejbőröm, a pár hónapos mélytisztító samponos kezelés mellé egy hónapig ezt kell használnom, hajmosás után, hajszárítás előtt. 4 csíkot kell vele húzni, majd belemasszírozni a fejbőrbe. Használ, gyönyörű tőle a hajam, nem gombás, mindenkinek ajánlom, de előtte javasolnék egy hajvizsgálatot, és egy tanácsadást egy kozmetológustól!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 11.

Edi001

2014. október 29.

Vaki próbálta már? Nekem gombás a fejbőröm, ez talán jó lehet rá?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

Vaki próbálta már? Nekem gombás a fejbőröm, ez talán jó lehet rá?

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Dimethicone
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben
Tartósítószerek: Piroctone Olamine, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.