Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. március 4.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Emimo

Korcsoport: >54
2015. november 21.

Imádom ezt a krémet! Gazdag, de nem súlyos, nem zsíros érzetű, könnyen kenhető, bármit rá lehet még kenni (napvédőt, BB-t, alapozót, púdert stb.). Csak bizonyos fénynél látható, csak bizonyos szögből, hogy mikroszkopikus méretű, apró arany csillámocskák vannak benne, amelyek egy igen enyhe ragyogást adnak az arcnak. Az Alverde egyik remek terméke ez.
Az tényleg úgy van, hogy a krémek korhoz vannak igazítva. Korhoz, bőrhöz, de a bőr a korral változik. Teljesen felesleges "megelőzésként" egy idősebbnek ajánlott krémet felkenni fiatalon. Az idős hölgyek sem kennek magukra tiniknek szánt pati ellenes, faggyúmirigyeket szabályozó krémeket... Tessék kivárni azt a két-három évtizedet, és akkor kipróbálni. Ezt ötven-hatvan évek felülieknek kreálták.
És annak a legkiválóbb!
(Évek óta már nem tégelyes, hanem tubusos.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. november 21.

És annak a legkiválóbb!
(Évek óta már nem tégelyes, hanem tubusos.)

stilusnaplo

2011. december 13.

Én múlt télen vettem egy tégellyel, amikor kitört rajtam a bio-láz, gondoltam éjszakainak kitűnő választás, de tévedtem. Vegyes bőrre semmiképpen sem ajánlom, nagyon fura tapintású és kinézetű lett a bőröm, pár pattanással megspékelve. Igaz, akkor nappalinak is Alverdét használtam, de mindegyik testápolóként végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 13.

médea

2011. december 12.

Egy éve kb. használtam el egy tégellyel, szerintem teljesen átlagos hidratáló krém, nem hinném, hogy ez az 50 feletti száraz vékonyodó bőrre igazán megoldás lenne. Nem tett rám mély benyomást, nem vettem többet újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. december 12.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Ubiquinone, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Sodium Lactate, Saccharide Isomerate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A csüngő amaránt magjának kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipedia információi szerint az amarántmag teljes értékű fehérjét és növényi rostokat tartalmaz, ásványi anyagokban gazdag (vas, magnézium, réz és mangán).

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.