Vitaline Professional

Ár:   1510 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kiscsillag5, az összetevőket feltöltötte: doramora, Módosítva: 2013. március 27.

Lelőhely:   Fodrászkellékes
Kategória:   Samponok

Egyedülálló SLES-FREE (Sodium Laureth Sulfate - mentes) összetételének és keratin rost kivonatának köszönhetően különösen kímélő tisztítást tesz lehetővé és egyben ápolja és táplálja a fejbőrt. Védi a festett haj színét a nap káros fakító hatásától. Használatával a haj selymessé és könnyen fésülhetővé válik.

Kiszerelés: 1000 ml

fcsenge

2016. június 22.

Nagyon jó sampon, de szárít, és annyira nem teszi könnyen kifésülhetővé a hajam, hogy újravegyem. Meg az illata. Megszokható, de aki nem szereti a rágó illatot, soha nem is fogja igazán szívesen viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 22.

sz93

2016. június 15.

Nagyon hosszú és nagyon sok hajam van, ami ráadásul nagyon problémás is, mert elég sok mindentől viszket/korpásodik. Ez a sampon amellett, hogy megfelelően tisztít, baráti az ára még a viszketést is kordában tudja tartani. Többször újravettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

MajorLinda96

2016. február 28.

Szép selymes, puha és fényes tőle a hajam, tehát ilyen szempontból nagyon jó. Hátránya, hogy irritálja a fejbőröm, viszketek tőle már a hajmosás utáni napon. Nagyon fini rágóillata van, de én nem tapasztaltam, hogy napokig illatozna utána a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 28.

Mariann1987

2016. február 27.

Megvettem, mert borzasztóan száraz a hajam, nem tudom, hogy mit kezdjek vele. Gondoltam, ez megfelelő sampon lesz (SLES mentes, keratinos). Így beszereztem a samponból és a hozzátartozó balzsamból is egy kicsi kiszerelést. A kettőért fizettem kb. 1000 Ft-ot. Örültem, hogy nem is drága.
A hajam normálnak mondható, de a vége száraz, száll, és töredezett. Legelső használat után, azt hittem, hogy csoda történt, és megtaláltam, amit kerestem (csillogó, pihe-puhe haj). Kb. 5-6 használat után úgy döntöttem, visszaállok a biosamponomra, ugyanis sokkal gyorsabban zsírosodott a hajam (kb. 2 naponta), ennek ellenére már a tövénél is furán ágaskodtak a babahajaim (mintha szárazabbak lettek volna), és elkezdett viszketni a fejbőröm mosás után közvetlenül. Utolsó alkalommal akkor használtam, mikor mosás után 1,5-2 nappal a hajam töve nagyon zsíros volt (mint máskor kb. 5. napon - amit általában már meg sem vártam), és teljesen bekorpásodott a fejbőröm. Nagy darab korpák potyogtak róla. Na akkor döntöttem úgy, hogy félre teszem a sampont.
Olvastam, hogy másnak tökéletesen bevált, sajnálom, hogy nálam nem így alakult, nem tudom, mi lehetett az oka. Valószínűleg valami egyéni érzékenység valamelyik összetevőre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

Kata lizator

2015. augusztus 27.

Nekem zsírosította a hajam. Nincs az a tiszta haj érzésem, pedig olyan átlagosnak mondható a hajam (nem túl zsíros, és nem száraz -- normál; 1 héten 2x mosok hajat). Most azzal kísérletezem, hogy a héten az egyik mosást jól tisztító samponnal végzem, a másikat ezzel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

csipoo

2015. augusztus 27.

Jó sampon, én szeretem. Második flakonnal használom. Barátom szerint sokkal szebb a hajam, több is és a vége is szebb. Nem állítom, hogy csak ettől, de sokat segít ez a sampon. Hajmosás után nem kell szenvednem a hajammal meg tépnem és nem szárítja mint sok másik sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

barbesz

2015. június 11.

Már a második flakonnal használom, nagyon szeretem tényleg olyan a hajam hajmosás után mintha fodrász kezelte volna.Ja és nagyon jól tisztítja a fejbőrt!!Mindenképp 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

Alafaya

2015. január 26.

Igaz, hogy SLES-mentes, de TEA lauryl sulfate-ot tartalmaz. A vicces a dologban az, hogy az EWG SkinDeep (kutatások eredményein alapuló) adatbázisa szerint az SLES (sodium laureth sulfate) 3-as kockázatú, a TEA lauryl sulfate viszont 4-es. (0:ártalmatlan, 10: rettentő mérgező) Úgyhogy nem véletlenül habzik olyan jól ez a sampon. Egy ilyen marketing-fogás szerintem az emberek csúnya félrevezetése, nem egy szimpatikus dolog a gyártótól...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 26.

heineken_0116

2014. december 20.

Itt a kremmanian talaltam ra a samponra es azonnal megis vettem egy fodraszkellekesben :) Az ilatta bananos ragogumis illatu nekem finom es serical latteval hasznalom. Nagyon jo a sampon tisztit nagyon jol habzik puha tapintasu mar csak a sampontol a hajam de azert nem hanynam ki a balzsamot hiszem az zarja le a hajszerkezetet! 2 napos ma a hajam es meg mindig illatos pihe puha fenyes, teljes mertekben megszeliditette az en gondor vad hajam:) IMADOM❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 20.

Mandel

2014. december 5.

Most fogyott el az első flakonom. Nagyon elégedett vagyok a samponnal, mosás után szépen fénylő, élettel teli a hajam, hozzáteszem használom a vitaline balzsamot is. Sokáig elég volt 1 flakon. A sampont egy kis vízzel kevertem össze közvetlen használat előtt, így remekül el tudom oszlatni félhosszú hajamon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 5.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol

Felület aktív anyag, tisztítószer, mellyel leggyakrabban samponokban, tusfürdőkben és arctisztítókban találkozhatunk. Paula Begoun szerint ez az anyag nagyon hasonló a Sodium Lauryl Sulfatehoz (SLS), így bár magáról a TEA-Lauryl Sufateról nincsen sok kutatás, mivel az SLS egy agresszív, irritáló tisztító anyag, így Paula a TEA-Lauryl Sulfate-ot sem ajánlja.