Maybelline

Ár:   2443 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: komyju, az összetevőket feltöltötte: jns.melinda, Módosítva: 2013. május 2.

M3la

2019. június 12.

Először sajnáltam érte a pénzt, előtte nem volt csak max 1300ft-os szempillaspirálom, ami jó is volt, de úgy gondoltam, hogy egyszer élünk, aztán miért ne... Megvettem és nagyon szeretem. Nem csomósítja össze a szempillámat sem, szóval azt hiszem, hogy legközelebb is ebben az árkategóriában fogok keresgélni, vagy akár ugyan ilyet venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

Csobanka

2018. szeptember 5.

Rövid de dús pilláim vannak. Eddig egész jól elvoltam a loreálos és maybellines spirálokkal, csalódtam már spirálban de ekkorát még nem. Olcsóbb termékeket is használtam, pl. miss sportyt és vettem kinaiban is kb 300 forintért de ennyire rossz eredményt még semmi nem csinált, ráadásul magasabb áron... Többször is használtam és bárhogy próbálom felvinni semmi; épphogy szinez de maszatol a napközben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

bogarka

2018. június 5.

BORZALMAS! konkretan penzkidobas...sokkal jobb olcsobb spiralok is vannak, sajnos a rossmannban ahol vettem, nem volt trend it up (dm marka) allvany, olcsobbat akartam valamit 2000 korul, megvettem ezt. Formedveny. Konkretan a hosszu, am szokes szempillaimon semmi se latszik belole, viszont nap kozben hatalmas foltokat hagy a szemem alatt-felett,konkretan leizzadom, ami ram sosem jellemzo. Szoval, a semminel is rosszabb. Kuka. -10-et adnek ha lehetne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

reaC30

2017. augusztus 25.

Semmi, nulla! Egyáltalán semmit nem ér. Tényleg vékony és kevés pillám van, de ha ezt 100-szor húzom át rajtuk, akkor sem látszik semmi. Pénzkidobás volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

mancus2

2017. augusztus 15.

A legjobb szempillaspirál amit valaha használtam, de sajnos mindegyikre allergiás lettem :-( pár óra elteltével "szúr-csíp-vág" érzésem lett, ezért váltanom kellett natúr spirálra, de a mai napig ezt használnám, ha tehetném :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

szllxsiv

2016. július 24.

Második szempillaspirálként vásároltam meg, mert általában mindig 2-t használok. Bátran kimerem jelenteni, hogy ez a szempillaspirál egy nulla. Egy rétegben szinte nem is látszik, pedig dús és hosszú pilláim vannak, tehát ha még mondjuk fekete lenne tőle a pillám mivel eredetileg szőke de még az se. 3-4 rétegben ha felviszem akkor éppen-éppen látszik valami, mintha picit hosszabbnak tűnne, de viszont akkor 1, legfeljebb 2 óra után a festék lejön és mintha semmit nem tettem volna a szememre. Rengeteg szempillaspirált használtam életem során, és más fajta maybelline terméket is használtam, de ennyire rosszal még nem találkoztam. Sokkal többet vártam volna. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 24.

citronella

2015. december 31.

Ez egy nagyon egyszerű spirál és pont ezért nagyon jó is. A keféje a lehető leghagyományosabb,nem túl nagy,nem vesz fel túl sok festéket,ezáltal nem tapasztja össze a pillákat és nem keni össze a szemhéjat sem.Hatalmas pozitívuma,hogy nagyon jó a festék minősége,tartós,nem pereg és gyorsan szárad,ezáltal könnyű vele dolgozni. Két rétegben már nagyon szép pillákat csinál,hétköznapokra szerintem tökéletes. Akciósan vettem,így megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 31.

ildikotrk

2015. november 16.

hiába gyönyörű fekete, nagyon hamar beszárad :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 16.

hiába gyönyörű fekete, nagyon hamar beszárad :(

matine91

2015. szeptember 8.

Na, nálam ez a termék kimerítette a katasztrófa címet. Hála a jó Istennek, hogy ajándékba kaptam a szemfesték lemosóhoz. Sajnos az én szemem vörös lett, viszketett tőle.
Nem volt eget rengető változás amikor felvittem. Talán csak annyi, hogy fekete lett a pillám, de nem dúsított, nem hosszabbított.
Ahogy látom sokan írnak pozitív véleményt, elképzelhető, hogy nem volt már jó, esetleg régi spirált kaptam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 8.

wasp

2015. július 10.

Mivel csak a szememet festem, azt is csak spirállal, többfélét használok egyszerre, általában 2-3 különböző márkájú terméket. Ez az egy, ami évek óta alapdarabja a kis készletnek, míg a többiek szép lassan váltották egymást. Nekem tökéletes a kefe hossza, vastagsága és formája, a szempillákon nem csomósodik össze és tartósan fent marad. Önmagában ettől függetlenül kevés, ezzel inkább dúsítok, illetve az utolsó simításokat végzem, ezért a négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 10.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Butylene Glycol, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

PVP 0 0

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.