W7

Ár:   990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vasmacs, Módosítva: 2017. január 23.

Friss és ragyogó megjelenést kölcsönöz. Használható arcra és testre is.

Ár: 4000 , Eladó: Legadema
Állapot: Pár alkalommal használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Postán maradó előre utalás után

kesha420

2017. július 10.

A highlighter mániám kicsit eluralkodott rajtam, így beszereztem őt is, mert úgy vettem észre, hogy jó minőségű, rózsaszínes árnyalatú terméket találni pokolian nehéz. Lelövöm a poént, nagyon jó döntést hoztam, amikor megrendeltem, szerencsére abszolút nincs benne csillám, pedig féltem tőle, hogy tele lesz, mégis eszméleten szép fényt kölcsönöz az arcnak, kicsit fura, hogy a kiszerelése olyan, mint egy körömlakknak, egy applikátoros megoldás jobb lenne talán az ecsetes helyett, de nem nehéz vele dolgozni, könnyű eloszlatni, tartós és egyszerűen imádom. Szerintem sosem fog elfogyni, pedig minden nap használom, ehhez képest nevetségesen olcsó, szóval csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.