W7

Ár:   2950 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LenAdam, Módosítva: 2014. október 3.

12 árnyalatot tartalmaz. Balról jobbra : Latte, Angel, Venice, Marilyn, Copper Pot, Sun Kissed, Alice, Bad Manners, Coffee Cup, Mud Slide, Tokyo & Fashionista.

Egy ecset jár mellé, aminek a másik végén applikátor van.

renata89

2019. március 8.

Gyönyörű, jól pigmentált színek, matt és csillogós egyaránt van benne, jól kombinálhatóak.
Egyik kedvenc palettám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

Egyik kedvenc palettám.

Boombapple

2017. május 17.

Fél év próbálgatás után elmondhatom, hogy egyszerűen nem használom. Sosem akad a kezembe, ha pedig igen, mindig csalódott leszek a égeredménytől. Én mindent megpróbáltam, de egyszerűen borzalmas. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 17.

Spoons

2017. február 3.

Nagyon tetszenek az Urban Decay Naked paletták, ezért örülök hogy megtaláltam a W7 hasonmás palettáit. A színek gyönyörűek matt és csillámos is található benne. A felkenésnél eléggé porzik, de jól pigmentált és könnyű eldolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 3.

henczen

2017. február 3.

Elegáns alkalmi sminkekhez a kedvenc palettám. Nagyon szépek a színei, jól pigmentált, tartós. A porolása szerintem kezelhető, de én mindig használok szemhéjalapozót.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

monikafleischer87

2016. december 3.

Black Friday szerzemény. Csak szemhéjalappal együtt működik. A matt színeket szépen lehet építgetni, a csillámos (fényes) színek csalódások, potyognak és abszolút nem lehet építeni, mindegy, hogy újjal vagy ecsettel akarod felvinni. Az árát szerintem ennek ellenére nagyon is megéri. Plusz nagyon tetszik, hogy nem műanyag a tartó, hanem a régi fém tolltartók anyagát idézi nekem. Simán el tudom képzelni, hogy csak úgy beledobom a táskába és viszem egy utazáskor. Egy sima hétköznapi sminkhez szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

linkee

2016. október 5.

Egy olcsó termékről beszélünk, de ehhez képest egészen szerethető. Szeretem a színeit, illetve jópofa a csomagolása. A tartóssága átlagos- sminkalappal egy munkanapot kibír. Ami kétségtelen gyenge pontja, hogy iszonyatosan porol,de konkrétan mindegyik szín!(érdemes szemfestés után alapozni), és ami a szívemnek legfájóbb: a sötét bordó árnyalat a szemhéjon inkább csak sötétszürke pacnit produkál. Az ecsetét nem próbáltam, a termékekhez csomagolt vackoktól ne várjunk már csodát....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

angica0901

2016. március 26.

8 Euro környékén sikerült beszereznem, ami itt olcsónak számit. A blogban részletesebb leirást adtam róla, de pár szóban ide is: Számomra az egyetlen használhatatlan szin, az Angel elnevezésű. Nagggggyon nehezen tudom előcsalogatni a szint (nedvesitett ecsettel is), ami egyébként szép lenne. A sötétebb, szaténos szinek sikerültek legjobban pigmentáltságukat tekintve, de a világosabb szaténos szinek is legalább épithetők. Az ecset, ami benne van, emlitésre sem méltó. Szinösszeállitásban viszont szerintem szuper (igaz teljesen a Naked 3 palettájára hajaz, vagyis a pont ezért talán a Naked-nek jár), én teljesen jól ki tudom használni, leginkább ilyenkor tavasszal, szuper kis tavaszias sminkeket lehet vele csinálni. Szemhéjalapot én minden smink alá használok, igy azt nem tudom megitélni, hogy enélkül milyen. Természetesen nem nevezhető egy lapon egy Sleek palettával pigmentáltság szempontjából, de használható. Az ecset és az Angel árnyalat miatt vontam le azt az egy pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 26.

smilery.adri

2016. február 4.

Sajnos nagyon porol minden szín :( Ideális azoknak, akik a csillogó árnyalatokat szeretik.
A színek nagyon szépek, de szemhéjalap kell és az arcod érdemes utána alapozni, mert borzasztóan potyog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

GNóri

2015. október 11.

Általában barnás árnyalatokat használok a szememre, de szerettem volna egy szép rózsaszínes palettát is. Még szerencse, hogy itt KM-en vettem meg jóval olcsóbban, mert számomra hatalmas csalódás. Hullik, porol, nem tartós, nem túl jól pigmentált, felkenve kb. mindegyik szín ugyanolyan volt a szemhéjamon. Igazából semmivel sem jobb, mint bármelyik olcsó drogériás paletta. Végül én is túladtam rajta, és maradok a hasonló árkategóriás Makeup revolution palettáknál, amik fényévekkel jobbak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 11.

kkata

2015. augusztus 3.

Ár-érték arányban szerintem jó kis paletta. Az ecset ugyan használhatatlan, ami hozzájár, de a színekkel meg vagyok elégedve, főleg a matt színek teljesítettek jól. A csillámos színeket áltaslában egy kis vízzel szoktam felturbózni, hogy könnyebben ragadjanak, illetve hogy erőteljesebb legyen a színük.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 3.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.