Weleda

Ár:   4820 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Debbie, Módosítva: 2012. november 14.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A finom rózsa illattal rendelkező krém intenzív nappali és éjszakai ápolást biztosít az arc, a nyak és a dekoltázs területén a normál, vagy zsírosodásra hajlamos bőr számára. Rendszeres használatával a korai öregedés jelensége ellen is jól hat: a bőr sima és selymes marad, megőrzi frissességét és üdeségét.

Ár: 150 Ft/db , Eladó: kiwi76
Állapot: Új, Helyszín: Budapest , fizetés: személyes átvétel (Budapest), posta
zs001

2016. december 3.

Lassan már 5 éve hogy szinte kizárólag Weleda arckrémeket használok. Van hogy kipróbálok mást, de mindig visszatérek hozzájuk. Rendkívül sima, puha bőrt eredményez, nekem nagyon bevált. Ez és az íriszes a kedvencem. Sokkal többet ér mint a többi "nagy márkás" arckrém. Sokszor kérdezik mit használok mert szép a bőröm :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 3.

bogarka

2015. december 29.

Féláron fogtam ki Müllerben. Régen próbáltam ezeket a termékeket, úgy 22-24 éves korom tájékán, már akkor is problémás, érzékeny, gyulladt, vízhiányos de aknés bőrrel, hát persze hogy nem lett sikere nálam. Gyorsan el is hagytam őket az áruk miatt ( próbáltam az írisz, mandula, és rózsa vonalat is próba
kiszerelésekben, tonikkal mindennel....) Most télen, retin-a kezelés mellett ismét bervetettem. egy biztos: jócskán változott a receptúra, de az isteni illat maradt. Imádom. Ráadásul a bőröm becuppantja az egészet, nem hámlik, nem húzódik, puha, ápolt. Felváltva használom más krémekkel, a bőröm puha és most elég szép :) ( sajnos ciklusfüggő, de most örülök ) Érett bőrre, akinek nem túl zsíros, és nem erősen irritált, nagyon ajánlom :) Félráon nagyon megérte, teljes áron már átgondolnám, de az biztos hogy a vichyt, cliniquet, lorealt jócskán veri. Tényleg simít, és hidratál, igazi téli krém, nehéz de mégis könnyű :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

muzli

2014. február 15.

Két hete használom nappali krémnek és nagyon szeretem. Az illata kicsit erős, de viszonylag gyorsan elillan. Szeretem, valószínűleg újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 15.

annama

2013. október 4.

Ma használtam elôször, nagyon ki volt száradva az arcom, és szép, egyenletes lett a felszíne, viszont kicsit viszketett. Az illata tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 4.

Reflection

2012. október 5.

Ez a kedvenc hidratálóm. Maximálisan bevált az érzékeny, vízhiányos bőrömre. Kiváló alap nak bizonyult a BB-krémem alá is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 5.

rita.maarouf

2012. február 17.

Télen tökéletes, könnyen beszívódik. Nyárra valószínűleg túl zsíros lenne már. Nekem két hónap alatt a téli homlok-redőimet egész jól kisimította, és egyenletessé tette a bőrfelszínt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 17.

Debbie

2012. január 6.

Kombinált bőrre használom, és teljesen bevált. De ez a hidratáló változat, és nem összetévesztendő a Vadrózsa Nappali Krémmel, ugyanis azok száraz, illetve normál bőrre valók. Szeretem az illatát, és az állagát, gyorsan beszívódik. Smink alá is jó.
Az öregedő bőrre a Gránátalmás termékcsalád való a Weledától. A Vadrózsás cuccok a 28-42 éves korosztálynak ajánlottak.

UPDATE: 1 hónap használat után félretettem, mert valahogy besokallt tőle a bőröm. Talán majd egyszer visszatérek hozzá... A szemránckrémével nem volt ilyen problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 6.

natasa

2011. november 16.

Szerintem ez egy jó kis hidratáló. Nekem nyáron kicsit sok, de télre jó lehetne...Most az Irist használom, de ez is jó volt. A Hauschka rózsakrémet is próbáltam, és ez a Weleda nekem sokkal jobb volt.
Kellemes rózsaillata van, könnyen beszívódik, finom olajokban gazdag. Nem kell belőle sok. Szépen hidratál.
Szerintem ez a vadrózsa - család inkább öregedő bőrre ajánlott, a pattis arcbőrre inkább az Irist ajánlják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 16.

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.

Rózsavirágból előállított viasz. A CosIng besorolás szerint maszkoló (nem kívánt ízt, illatot semlegesítő) segédanyag. A Dr. Hauschka honlapja szerint viszont a rózsaviasz egy könnyű, légáteresztő réteget képez a bőrön, mely így védi a bőrt a káros külső hatások ellen.

A mezei zsurló levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, összehúzó, nyugtató és bőrpuhító hatású összetevő. Mivel magas a tannin, alkaloid és nikotin tartalma, Paula  Begoun szerint a bőrre irritáló hatással lehet. Az összetevő pozitívuma, hogy antioxidáns tulajdonsága is van.

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.