Wella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: boreger, Módosítva: 2013. február 24.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

carolinett33

2016. január 28.

a hajszínemet nem tudom mennyire védi, de a feladatát ellátja. bár ez a spray kiszerelés nem a legszerencsésebb, mert kicsit krémesebb állaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

Masnilány

2015. május 9.

Légkondis helyen dolgozom,ami eléggé kiszárítja a hajam, gondoltam kéne már valami rá, mert ez így gáz lesz. Akciósan vettem 500 ftért, gondoltam jóleszez. Amikor munka közben érzem, hogy szárazabb a hajam, mint kéne, kicsit bepermetezem vele és megint szép puha lesz. Szerintem az összes ilyen permetező hajbigyó maximum ilyesmikre jó, hatalmas csodára egyik sem képes, maximum a fodrász ollója.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 9.

Lena800805

2015. április 22.

Olyankor szoktam használni, ha wellnessezni megyünk, és nincs kedvem kimosandó balzsamot haználni, hisz pár óra elteltével úgyis ismét vizes lesz a hajam. Nekem bevált, a festett szőke hajamat könnyen kifésülhetővé, puhává teszi. Azért ha pár napig ezt használom, utána mindig teszek fel egy pakolást, mert jó, de természetesen nem táplálja különösebben a hajat. Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 22.

krisztiike96

2014. október 24.

Nekem bevált ez a balzsam. Az illata jó, számomra nem tömény. Örülök hogy nem kell 10 percet várnom hogy lemossam a balzsamot csak magamra fújom és kész is :) Egyáltalán nem nehezíti el a hajat és könnyen kifésülhető lesz tőle,sima és puha. Még le volt akciózva és úgy vettem de nem bántam meg jó választás volt! :) 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 24.

gombirenn

2014. május 11.

Nekem bevált, az eddig használt kifésülők közül ez a legjobb:), bár még a hajam vége mindíg száraz :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 11.

kato17

2013. július 1.

Nekem bevált ez a balzsam. Finom az illata, praktikus ez a fújós kiszerelés, nem nehezíti el a hajat és sokkal könnyen kifésülhetővé teszi a hajam. Talán nem csodaszer, de mindenképpen megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

haloittbarbi

2013. május 29.

Jó kis balzsam, kb ennyi. Csodát nem művelt a hajammal, de nem is vártam tőle:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

Jó kis balzsam, kb ennyi. Csodát nem művelt a hajammal, de nem is vártam tőle:)

jibjab

2013. április 28.

Fél áron volt a DM-ben. Az illata nekem kicsit tömény, jobban szeretem a friss illatokat, de teljesítményre nekem jobb, mint a Gliss Kur vagy a L'oreal hasonló termékei. Nedves hajra használom, ha nincs időm kiöblítős balzsammal vacakolni. Pár percest várok, hogy beivódjon rendesen és utána könnyen kifésülhető a hajam. (hosszú, dús és festett hajam van, rémálom a fésülködés) Gyakran használom száraz hajra is kis mennyiségben, hogy ki tudjam fésülni a hajam. Bejött és így fél áron különösen megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 28.

Trixi

Korcsoport: >54
2013. április 9.

Szeretem a nem kiöblítős balzsamokat, ápoltabbnak érzem a hajam tőlük, könnyebben kezelhető, formázható, jobb a tapintása. Ezzel a balzsammal is elégedett vagyok, hozza az alap elvárást festett hajra, amúgy semmi különös. Kicsit elnevetgéltem a "developed with athletes" feliraton, vizuális típus vagyok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. április 9.

boreger

2013. február 17.

Rettenetesen akiósan vettem a dm-ben, a leöblítős balzsammal együtt. Gondoltam kipróbálom, bár eddig nem voltak jó tapasztalataim a nem kiöblítős balzsamokkal.
Nem mondom, hogy ez csodákat művel a hajammal, de isteni az illata és kicsit jobb lesz tőle a tapintása, ezen kívül ha becsavarom a hajam, akkor jobban benne maradnak a hullámok.
Érezni, hogy valamilyen réteget képez a hajon, de ez egyáltalán nem rossz érzés, szeretném azt hinni, hogy ezáltal védi is a hajvégeimet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 17.

Hidratálók: Propylene Glycol, Cyclomethicone
Vitaminok: Panthenol