Wella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: picinke, Módosítva: 2013. január 7.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajápolók

Vicus

2015. december 8.

Nagyon-nagyon szuper termék! Kár, hogy már nem kapható. Mondjuk teljes áron nem hiszem, hogy megvenném. Ezt az egyet kiárusítva fogtam ki nevetséges 290 forintért. Puha lesz tőle a hajam, selymes és az illata is nagyon kellemes. A csomagolása is nagyon praktikus pumpás (el is lehet zárni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

gioia

2015. április 16.

Én is jöttem ajnározni :)) Próbáltam már többféle sampon, balzsam kombóval, utóbbi időben extra szőkítés miatt ráadásul még kezelhetetlenebb a hajam. Eredmény? Nélküle szalmakazal, vele könnyed simaság. Hasonló hatást eddig csak a kókuszolajjal sikerült elérnem, bár azzal vigyázni kell, hogy ne essen túlzásba az ember, mert könnyen zsírosít. Ellenben ez a termék nem okoz ilyet, az ápoló hatását nem tudom beazonosítani, mert azért rendes krémmániásként van pár kence, ami a fejemre kerül hajmosás környékén :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 16.

reka9721

2014. augusztus 24.

imádom :D szárítás előtt és néha utána is teszek belőle a hajamra :D az oroszlánból egyből kiscica lesz :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 24.

lapiskat

2014. augusztus 19.

Nevetséges áron jutottam hozzá valamelyik auchan kiárusítás során. A majdnem mindig szálló hajamat jól megzabolázta. :) 2 pumpálásnyi elég volt a hátközépig érő hajamnak. Illata nagyon kellemes, sokáig érezhető, a felvitel után a haj könnyen fésülhető. Azt hiszem jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

makeupmama

2014. június 9.

Hajam: szalmaszerű göndör, gyakran vasalom, vagy sütöm be, száraz! naggyoon száraz!
És a lényeg: :) Imádom azt amit a hajammal művel! Puha fényes ragyogó selymes! Mintha nem is az én hajam lenne. Soha nem gondoltam volna hogy megtalálom a tökéleteset de Ő az!! :D Csak ajánlani tudom! nem nehezíti el a hajat nagyon kellemes az illata. 10* :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 9.

varga-kata-01

2013. október 24.

Nagyon jó, most fogyott el,de újra veszem. Ritka mikor vmi ilyen kencétől nem lesz tiszta zsíros a hajam,de ettől nem lesz. Emellett pedig ha használom, kevésbé hullámosodik a hajam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 24.

eprescsoki

2013. szeptember 19.

Azt hiszem én imádom őt !:D Tényleg nagyon jó!! Hajmosás után szoktam kenni belőle vagy 5 pumpálásnyit,eloszlatom rajta és láss csodát;a haj puha ,könnyen kifésülhető(ami nagy szó mert az én hajam olyan göndör/hullámos átmenet és száraz a vége) és a legjobb hogy nem nehezíti el!:) Annyit kenek belőle amennyit akarok.Mindössze 500forintért vettem mert kiárusítás volt a Rossmannban de én úgy hiszem hogy megérné az eredeti árát is .:) Szeretem <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

Bongyi

2013. augusztus 30.

Az én hajamnak is nagyon jót tesz használom is, és valószínűleg veszek is majd még belőle, ha elfogy. Akciósan vettem a DM-ben, kipróbálás céljából, de megszerettem. Azért nem lenne rossz 1400 Ft helyett ismét 700-ért hozzájutni, de nagyon sokáig kitart, így az 1400 Ft sem annyira vészes.:) Tényleg jót tesz a száraz, igénybevett hajnak. Azt nem tudom, mennyire zsírosít, mert az én hajam kb. egyáltalán nem zsírosodik, olyannyira száraz, de a hajtövekre nem is kell kenni, csak a hajvégekre egy kis mennyiséget. Láthatóan táplálja a hajat! Bátran merem ajánlani akár mindennapos használatra is.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

picinke

2012. december 27.

A legutolsó hajfestés eléggé megviselte a hajamat, állandóan repkedett minden fésülés után. Van itthon néhány hajkencém, de semmi nem használt. Véletlenül megláttam a Rossmannban és végső elkeseredésemben beletettem a kosaramba. És nem bántam meg! Az az igazság, hogy ilyen jó hajápolóm még nem volt. (Pedig az összetevői alapján nem számítottam nagy csodára, hiszen ugyan azok az összetevői mint sok más hajkencének.)
Nagyon kis mennyiség elég belőle, két borsónyit szoktam a tenyeremben eldörzsölni és hajmosás után a hajvégekbe dörzsölöm. Szárítás után gyönyörű sima lesz a hajam, másnap sem száll. Az illata is nagyon kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 27.

Antioxidánsok: BHT

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2