Wella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: toszkana, Módosítva: 2012. június 8.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajformázók

Maximális tartást ad 24 órán át. Gyakorlatilag nem ragad. A Wella Max Hold  hajformázó hab a frizurája számára ultra erős tartást és ragyogást ad. Könnyen kifésülhető nem ragad.

Habchók

2013. február 10.

szerintem ez az egyik legjobb hajhab amivel találkoztam. tartást ad és nem ragad. anyukám is imádja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

mokojka

2012. november 6.

Az én extra vékony szálú hajamra ez kutya füle,az egyik leggyengébb volt a millió közül,amit próbáltam.A többi se dúsított,de ez még egy minimális tartást se adott.Kifésülni valóban egyszerű,mert olyan,mintha nem is tettem volna a hajamra semmit.Úgy emlékszem 1000 ft körül volt..és,hát a semmiért az rengeteg pénz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 6.

toszkana

2012. június 1.

Daurelolt hajam van már 20 éve és mindig is a Wella hajformázók váltak be igazán. Ez a hab igazság szerint nem a göndör/dauerolt hajra lett kifejlesztve, mégis gyönyörű fürtökbe rendezi a frizurámat:) Nem tapasztja össze a hajam, sőt természtes rugalmasságot és volument kölcsönöz neki. Állagra nagyon krémes, vmint nedves és száraz hajra is alkalmazható. Kevés kell belőle, hatása sokáig tart. Mivel én nem szoktam fésülködni, mert akkor összetörném a fürtjeimet, a kifésülhetőségéről nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 1.

Hidratálók: PEG-40, Dimethiconol

PVP 0 0

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.