Wella

Ár:   3630 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: blllm, Módosítva: 2021. július 21.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajfestékek

A hajfestő pakolások között mindenki megtalálja a neki megfelelőt, csak ki kell választani. Segítségével semlegesítheti a sárga tónusokat, felfrissítheti a rézvörös színt vagy karamelles tónusokat varázsolhat a hajba.

Wella Professionals Color Fresh - Pink árnyalat
Ár: 1500 Ft , Eladó: UnicornsOfLove
Állapot: Egy borsónyi hiányzik , Helyszín: Debrecen , fizetés: Személyes átvétel, posta, foxpost, GLS vagy ahogy szeretnéd

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

blllm

2021. július 13.

Alapvetően a nyára szerettem volna feldobni a festet szőke hajamat de nem akartam nagyon tartós megoldást ezért szereztem be viszont sajnos nem igazán vált be inkább egy őszes hatást kelltet.
Inkább azoknak a szőkéknek ajánlanám akiknek szinte fehér már a haja.
Alapvetően tök egyszerűen használható és nagyon jó hogy otthon kényelmesen akár egy pakolást kell feltenni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 13.

Inkább azoknak a szőkéknek ajánlanám akiknek szinte fehér már a haja.