Wella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: evi_iv, Módosítva: 2013. szeptember 5.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Samponok

Finom szálú és normál hajra.

Valódi selyemkivonatot tartalmaz, ami vitalitást és tartást ad a hajnak.

galagonyanya

2016. január 20.

Mikor meguntam, hogy folyton samponra vadásszak, és egyik sem az igazi, gondoltam egyet, és rendeltem ebből egy litert:) Nem vagyok normális, mondtam magamnak, miközben cipeltem hazafelé, ha nem lesz jó, mi az ördögöt csinálok ennyi samponnal?! Közben levadásztam egy adagolópumpát is hozzá, és hajrá!!! Pontosabban hajra... :) és láss csodát, bevált. Nagyon habzik, jobban, mint egy átlag sampon, így könnyebb belőle keveset használni. Spóroljunk csak azzal az egy literrel, kérem...! Tíz napja használom, dicsérik a hajamat, fényes, ápolt, nem zsírosodik gyorsabban, egy kis kifésülőspray nem szokott ártani, de összességében elégedett vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 20.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!