Wella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   250 ml vagy 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bdmesi, Módosítva: 2014. április 17.

Kiszerelés:   250 ml vagy 1000 ml
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Samponok

Keratin védő sampon

Az SP LuxeOil Regeneráló Elixir-rel való együttes használatra tervezték anélkül, hogy a hajat elnehezítené. Gyengéden tisztítja és ápolja a hajat.

gabrilla

2018. január 21.

Nekem nem vált be. Kénytelen vagyok elajándékozni, pedig aranyárban árulják. Kb 5 hajmosásnyit próbálkoztam. Teljesen kiszárítja a hajam, egy csomóba megáll a fejem tetején. Nem győzöm balzsamozni utána. Mindenre számítottam ettől a terméktől de nem gondoltam hogy ekkora csalódás lesz. Az illata nagyon tetszik azért kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

Gabica28

2017. december 3.

Jelenleg ez a kedvenc samponom. Rettenetesen hajmániás vagyok, szerintem a létező összes terméket kipróbáltam már, nekem ez vált be a legjobban, mosás után nagyon jó puha és fényes lesz tőle a hajam. Az illatát szintén imádom. Nagyon hól habzik, sokáig elég, és elég egy kevéske egy hajmosáshoz. Nem a legolcsóbb sampon de nekem megéri, biztos hogy újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

gyvivien

2017. január 2.

Rengeteg sampon kipróbáltam már, sajnos a legtöbb sampontól viszketett a fejbőröm. Ezzel a samponnal ilyen problémám nincs, számomra eddig ez vált be legjobban. Nagyon jól tisztít, habzik és könnyű kimosni. Ami kifejezetten tetszik hogy higítani kell, így sokáig elég. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Botyika

2016. augusztus 21.

Vékonyszálú, tövénél zsírosodó, melírozott hajamra eddig kizárólag ez a sampon vált be. Mindig visszatérek hozzá és mindig elcsodálkozom, hogy miért keresek mást, ha ez a legjobb. :-) Szuper az illata és az egy literes változat a pumpás adagolóval nagyon-nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

evelinmolnar

2015. április 30.

Nemrég vettem először, a hajam elég száraz, érezni az olaj hatását, de nem a legjobb az én hajamra :/

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 30.

BubuMaczko

2015. január 10.

Fodrásznál fedeztem fel a termékcsaládot, ezt a sampont, a maszknak keresztelt balzsamot, és a szérumot. A sampon jól habzik, kellemes az állaga, Az egész termékcsaláddal meg vagyok elégedve, selymes, egészséges, könnyű a hajam, egyszerűen ki tudom fésülni. Az illatáért is teljesen oda vagyok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 10.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

A vízben kevéssé oldódó anyagok vízben oldhatóságát elősegítő segédanyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.