Wellness&Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Testápoló spray monoi kivonattal és kókuszvízzel, kókuszolajjal, mely biztosítja a bőr hidratáltságát és puhaságát.

Elkofen

2018. július 22.

Kellemes, diszkrét kókusz illatú testápoló lotion. Sajnos iszonyúan folyós. Gondoltam, hogy híg állagú lesz, de hogy ennyire azt nem. Hidratáló hatása közepes. Tápláló, ápoló hatása gyengécske. A szórófejes flakonját nem szeretem használni. Finom illatot hagy a bőrön, de biztosan nem veszem újra. Szerencsére akciósan vettem, így nem adtam ki sok pénzt rá. Az összetevők elég szépek. Nyáron azért elhasználom, de nem nekem találták ki ezt a cuccot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 22.

Antioxidánsok: Tocopherol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.