Wellness&Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: molnardoraanna, Módosítva: 2016. október 26.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kényeztesse bőrét az ápoló hatású vaníliás & makadámdió illatú testápoló tejjel és hagyja magát a vanília finom illatától elvarázsolni. Speciálisan a normál és száraz bőr igényeinek megfelelően lett kifejlesztve. Az ápoló hatású mandula- és jojobaolaj, valamint az E-vitamin megvédik a bőrt a kiszáradástól és tartós nedvességet kölcsönöz neki.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zsazsa

2014. július 15.

Nagyon szeretem az illatát, nagyon finom, a hidratálása is megfelel nekem, ha akcióban lesz, veszek még belőle az biztos! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 15.

szivi81

2014. február 15.

nem lehetett ebből a termékcsaládból a testvajat kapni, így ezt vettem meg helyette, de nekem nagyon vastag, nehezen terül. az illata isteni, és jól hidratál, csak azért kap 4 csillagot, mert nem szeretem órákig kenegetni magam:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 15.

Adrienn88

2014. február 1.

Nagyon olcsón kapható,ezért gyorsan vettem is egyet gondoltam ennyi pénzt megér,hogy kipróbáljam.Kellemes illata van és jól hidratál,gyorsan beszívja a bőröm nem hagy zsíros érzetet ami önmagában egy jó pont.Találkoztam már jobb testápolóval is,de ahhoz képest,hogy mennyire olcsó meglepően jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 1.

Tiara MCmill

2013. július 25.

Finom az illata! imádom
olyan puha bőrt csinál hogy csak na..
egy rossz szavam nincs...
a csomagolása is tetszik
de lehetne picit nagyobb kiszerelésben is...
én akciósan vettem 399forint ért anyiért abszolút megéri !!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 25.

Finom az illata! imádom
olyan puha bőrt csinál hogy csak na..
egy rossz szavam nincs...
a csomagolása is tetszik
de lehetne picit nagyobb kiszerelésben is...
én akciósan vettem 399forint ért anyiért abszolút megéri !!

elfi777

2013. július 17.

Ma ugrott a kosaramba, egy cseppet!! tettem a karomra, elkentem, ennek 2 órája, és még mindig illatozom.
Előlegbe ötös, mennyei illat, update hamarosan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 17.

Előlegbe ötös, mennyei illat, update hamarosan.

szeretlek

2013. június 16.

Nagyon finom illata van, és tényleg sűrű, de az én bőröm pillanatok alatt beszívja és pihe-puhává varázsolja azt. Nincs utána ragacsos érzés csak finom vanília illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

bea0926

2012. október 4.

Fincsi vanília illata van. Sűrű állagú krém, kicsit nehezebben szívódik fel, de nagyon jól hidratálja a száraz bőröm. Az illata nagyon tartós, este szoktam használni és még reggel is érzem az édes illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.