wet n wild

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2016. július 11.

Kiszerelés:   6,5 g
Lelőhely:   online külföldről

Utazó méretű paletta, mely 4 színt tartalmaz a bőrhibák javítására, elfedésére. Krémes állagú, púderes textúra.

KuliKali

2016. szeptember 21.

Oké,ez a korrektor túl jó. Horvátországban az Accessorize boltot meglátva tudtam,hogy be kell mennem,a tavalyi görögországi afférunk után :3 Belépve kicsit csalódott voltam,aztán egyből megpillantottam a wet n wild standot,amiről még nem nagyon hallottam,de megakadt a szemem a márka nagy választékán. Végül erre a palettára esett a választásom,utolsó darabként hoztam el kétes reményekkel. Már itthon is nézgettem a Dm-ben és annak magazínjában a S-he hasonló palettáját,de nem írtatok túl sok jót róla. Hazaérve kipróbáltam ezt a palettát. Első pillanatban olcsó gyereksmink szájfény állagú ragacsos masszáknak tűntek a korrektorok. Nem is annyira tudtam velük mit kezdeni,nem tudtam,hogy ecsettel vagy kézzel,meg hogy hova meg mit. Aztán a zöld váltotta be először az ígéretét a pirosabb pattikon. Konkrétan.Mintha.Soha.Nem.Is.Léteztek.Volna. Csak megszokásból került rá még egy réteg a sima elfedős korrektoromból,mivel semmi zöld nem maradt hiszen jól eldolgoztam. A második szívem csücske ebből a palettából a halvány pirosas lazacos korrektor volt,melyet véletlenül félálomban találtam ki,hogy a szem alatti karikákra való :D Na ez valami fenomenális. Mióta elég stresszes lett körülöttem minden,előjöttek a sötét karikák a szemem alatt,és keservesen keresni kezdtem a megfelelő korrektort,mindhiába. Végül beruháztam egy Rimmel match perfectionre,ami nem igazán érte meg,de reméltem,hogy használ végre. Hát nem. De ez a kis cucc! Ez egy csoda. Semmi,de semmi karika nem marad utána. Tényleges fedéssel rendelkezik,kicsit ragadós érzetet hagy maga után,és nagyon jó tartós. Kenterbe veri a Rimmelt. Zseniális.
Sajnos a highlighter nem valami jó benne,nem lehet jól eldolgozni,nem mutat jól stb. És a sima korrektor se az én színem,de annyira meg vagyok elégedve a másik 2vel,hogy 5 csillagot kap! Nem beszélve arról,hogy átszámolva kb 1600ft körül volt,tehát az ára is nagyon baráti.

UP: a barna "Covers" részét a zölddel elfedett pirosakra felvíve tökéletesen fed. Már csak a highlighterre kell találnom valami megoldást.
Up: levonok egy csillagot,mert bbkrém fölé felvíve nagyon átüt rajta a bbkrém,összegyűlik a ráncokban,csúnya darabos lesz. Anélkül még mindig perfekt!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.