wet n wild

Ár:   $4   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: balankaa01, Módosítva: 2018. október 13.

Ár:   $4
Kiszerelés:   8,5 ml
Lelőhely:   online külföldről

Ragyogóbbá teszi a bőrt, kiváló a bőrhibák vagy sötét foltok eltakarására. Elég kíméletes ahhoz, hogy a szem alatti érzékeny területen is lehessen használni. Nincs flashback, 7 fényviszony alatt tesztelve.

6 árnyalatban kapható

balankaa01

2019. október 8.

Teljesen korrekt(or, hehe nagyon vicces vagyok... ne kövezzetek meg, légyszi 😂)
Impulzusvásárlás volt, mikor megvettem, még fel sem volt töltve az adatbázisba, de egyrészt le volt árazva, másrészt meg úgy rémlett, hogy néhány amerikai youtubernél láttam wet n wild termékeket, akik meg voltak velük elégedve, különösen a Photo Focus alapozóval, úgyhogy egye fene, hazajött velem, hogy aztán álljon egy darabig magányosan.
Megjegyzem, halmozom a korrektorokat, ritka, hogy egyet teljesen elhasználjak, meg a kamasz húgom általában amúgy is ellopja tőlem őket. :) :) (szia, Tamara!) Ennek már majdnem a végén járok, bár úgy tűnik, hogy gyorsabban elfogyott, mint, mondjuk, egy 6 milliliteres darab – vagy egyszerűen csak a pocsék applikátor, ahogy az alattam szóló is mondta, képtelen kihalászni a terméket a tubus aljáról.
Fedése okés, a színválaszték is rendben, én nem fixálom, és így is tartós, valamint külön köszönet érte, hogy CF. Igen, ez egy teljesen korrekt korrektor.

Update: megtudtam, hogy mégsem CF.
Mínusz egy csillag. Kár érte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 8.

Teljesen korrekt(or, hehe nagyon vicces vagyok... ne kövezzetek meg, légyszi 😂)

Update: megtudtam, hogy mégsem CF.
Mínusz egy csillag. Kár érte...

Renipici96

2019. augusztus 19.

Eleg magas fedese van, es egesz nap birja.
Az aplikatorja valami bozaszto. 3x bele kell martani mire kijon eleg cucc mindket szemem ala. De hat ennyi penzert nem is vartam jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Eleg magas fedese van, es egesz nap birja.

HunFairy

2019. május 13.

Egy külföldi boltban láttam meg, olcsó volt, megvettem és nem bántam meg. A fedése médium-full, szépen építhető. Felkenés után beauty szivaccsal dolgozom el, utána azonnal púderrel fixálom mert amúgy gyorsan összeállna a ráncocskákban. Púderrel egész nap szépen bírja, nekem szemhéj alapozónak is bevált

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Propanediol, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.