Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: komzsuska, az összetevőket feltöltötte: monika.bujdoso, Módosítva: 2012. február 5.

Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

rosa.love

2014. november 7.

Nekem is ez volt életem első alapozója. Hú, de rossz volt! Igazából egyfolytában cikiztek, hogy narancssárga a fejem tőle, de valahogy nem érdekelt, évekig használtam. Emlékszem,hogy használat során a tubus csőre köré rakódott az alapozó, jó nagy agyag-szerű csomókba...fujj. Az állaga és szaga is elég undorító volt, dehát 13 éve még nem volt túl nagy felhozatal, vagy ha volt is, én nem tudtam róla, ezt is anyukám vette mindig. Nosztalgia miatt 2 csillag, meg hát már nem is gyártják, szóval senkire sem leselkedik a veszély, hogy megvegye.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 7.

im

2014. július 1.

életem első alapozója volt, szerettem a finisét. nagyon gyorsan el kellett dolgozni az állaga miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

jud678

2014. május 26.

Ez volt talán az első folyékony alapozó amivel találkoztam. Sajnos én nem szerettem :( 3 próbálkozás után tovább is adtam. Arra emlékszem, hogy nagyon folyós volt az állaga, szupergyorsan kellett eldolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 26.

kincsö

2014. március 2.

Tinikorszakom emléke , ez az alapozó :) nagyon szerettem !!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 2.

Tinikorszakom emléke , ez az alapozó :) nagyon szerettem !!

Lyanna

2014. március 2.

Nekem is ez volt kamaszként az első alapozóm, úgy 14-15 lehettem talán, amikor először megvettem. Emlékszem, a színárnyalat nem volt teljesen jó, mert választhattam, hogy vagy olyat veszek, ami picit fakít, vagy olyat, ami picit sötétebb, mint a bőrszínem. Alapjáraton meg voltam vele elégedve, de kissé túl folyós volt, és a fedése sem volt tökéletes, de akkor jó volt. :) A tubusáért odáig voltam, ma is el tudnék viselni valamilyen kozmetikumot ilyen formában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 2.

OAdrienn

2013. december 25.

De rég volt, hogy ezt használtam! Én is 15-16 éves lehettem, de azt tudom, hogy nagyon szerettem, mert jól fedett és nem volt maszkhatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

Szonya

2013. július 3.

Tizenéves koromban ezt használtam, és imádtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 3.

Tizenéves koromban ezt használtam, és imádtam!

treszi92

2013. április 14.

Nagyon jó kis alapozó, ez volt az első amit hasznaltam , jár az 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

Nagyon jó kis alapozó, ez volt az első amit hasznaltam , jár az 5* :)

szabbka

2013. február 28.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

szabbka

2013. február 28.

16-17 éves koromban ez volt a kedvenc alapozóm. Akkor nagyon szerettem, meg voltam vele elégedve:)

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium PCA, Urea, Trehalose, Sodium Hyaluronate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.