Yamuna

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kismadár, Módosítva: 2015. október 26.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Hidratáló krémek

Az Active Cell többkomponensű hatásfaktora egy nagyszerű zöld alapkrémben és illatos mézkivonattal őrzi meg bőre fiatalos, üde fényét. Simít és feltölt, belülről táplálja a bőrt.

• A zöld alapkrém paraffin és parabén, valamint színezéktől mentes, értékes olajokkal dúsított
  • A krém őssejtaktivátor összetevője serkenti a kollagéntermelést, Hyaluronsavas komponense feltölti a kialakuló ráncokat, mézkivonata pedig nem csak nagyszerű illatot ad, de antioxidánsokkal teli.
  • Serkenti az új kollagén termelődését.
  • Saját őssejtjeink optimális működését segíti.
  • Csökkenti a szem körüli szarkalábakat és szem alatti karikákat.
  • Eltünteti a tág pórusokat.
  • Véd a környezet káros hatásaival szemben.
  • Csökkenti a pigmentfoltokat.
  • Revitalizálja a bőrt.

SchmitterBettina

2017. október 8.

Az itt olvasott pozitív vélemények alpján vásároltam meg a krémet, igaz az éjszakai változatát.
Sajnos nekem most így a nyári évszakban nem vált be. Zsíros tőle nagyon a bőröm , nem szívodik be teljesen, sőt, ha hozzá érek az arcomhoz jön le a krém, kukacosodik! Próbáltam úgy is használni, hogy nem kentem fel szérumot előtte , csak magában, de úgy is sok volt a bőrömnek. Még azért nem írom le teljesen a krémet, főleg az ára miatt, megpróbálom ősszel újból !

Update:
3 napja újból elővettem a krémet, gondoltam lehűlt a levegő talán most már jo lesz! ? Felkenés után kicsit megijedtem , hogy olyan " nehéz" érzése van a bőrőmnek, zsíros volt és éreztem vmilyen réteget az arcomon, de tettem vettem még a szobámban és kb 5 perc alatt szuperül beszivodott. Szóval kezd alakulni,eddig tetszik reggelre se zsírosodik ki a bőrőm tőle. Ha elfogyott írok a hatásáról . Ja viszont az illata szerintem büdös , de szerencsére egy pár perc és elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 8.

Update:

zsj

2016. november 8.

Szuper krém, szinte issza a bőröm, ami amúgy problémás, de ez a krém nem okozott semmi panaszt. Selymes, puha lett tőle az arcom, láthatóan jól táplálja. Mivel zsíros a bőröm, inkább tére használom, nyáron sok lenne, de télen nagyszerű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 8.

csipita

2016. március 14.

Éjszakai krémet használok nappalra is. Annyi különbséggel, hogy éjszakára mandula és argán olaj keverékét teszem alá. Na, ennél a krémnél ez teljesen felesleges, mert tökéletesen ellátja a feladatát. Pont annyira olajos a bőröm tőle, amennyire kell, nem szárad ki a kritikus helyeken a nap közepére, imádom az illatát, mint az összes Yamunának. Idáig szinte a legjobb arckrémem. Imádom :-)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 14.

kismadár

2016. január 25.

2016. 01. 17.:

Én is tesztelésre kaptam ezt a krémet, amit innen is nagyon köszönök! Amennyire örültem neki és vártam, hogy megérkezzen, akkora csalódás lett.. :( Úgy tűnik, sajnos én vagyok az az egy kivétel, akinek egyáltalán nem jött be. Először is valamiért nem tudja beszívni a bőröm. Mindegy mennyit használok belőle, ha keveset, ha többet, hiába várok sminkelés előtt is fél órát, egyszerűen nem tud beszívódni. Egy fénylő, olajos réteg marad a bőrömön. Sminkelni nem tudok rá, mert "csúszkál" és kukacosodik rajta az alapozó. Éjszakai krémnek kevés, de nappali krémnek sem tudom elhasználni az olyan napokon, amikor itthon vagyok egész nap és nem sminkelek, mert olyan de olyan szinten kiszárította a bőrömet kb. 3 nap használat után, mint a sivatag..... Hámlik és feszül és fáj.. rettenetes. Soha, egy krémtől sem került ilyen állapotba a bőröm. Talán életemben egyszer, amikor még nagyon kicsi voltam, és igazi hideg telek voltak, térdig érő hóval, és egész nap szánkóztunk, hóembert építettünk a tesómmal, na akkor egyszer jó 15 évvel ezelőtt nagyon kiszáradt a bőröm a csípős hidegtől, de azóta még csak a közelében sem jártam soha, de ez a krém erre is képes volt.. Az a furcsa, hogy én mindig váltogatom a krémjeimet, mert még nem találtam meg a tökéletes arckrémemet, szóval ahogy elfogy egy, már veszem is a másikat, két egyformát soha nem használok; de soha, egy krémtől sem került ilyen állapotba a bőröm.. mindegy milyen volt, olcsó, gagyi, drogériás, drága, prémium kategóriás, tök mindegy, gyakorlatilag bármit magamra kenhettem, semmi nem csinálta ki így a bőröm. Többször is próbálkoztam vele, mikor kiszárította, akkor napokig gyógyítgattam, arcpakolásokban éltem konkrétan, hogy helyrehozzam a katasztrófát, és mikor végre pár nap alatt újra visszahidratáltam a bőröm, megpróbáltam újra használni. Aztán tartottam 3 hetes szünetet, majd újra megpróbáltam használni. Nem működik. Sehogysem. Rettentően kicsinálja a bőröm, mióta kísérletezek vele, öregedtem 10 évet. (Azt már csak zárójelben jegyzem meg, hogy a családban senkinek nincsenek bőrproblémái, senki sem ekcémás. Én sem voltam az soha. Egy egyszerű, száraz bőröm van, de hámlást, és viszketést soha nem tapasztaltam. 1 hete azonban ekcémás tüneteim vannak, és csak az arcomon. Érdes lett a bőröm, lángol, eszméletlenül viszket és nagyon száraz. Eddig ezt nem ennek a krémnek a számlájára írtam, de most már nagyon gyanús kezd lenni....) Úgy döntöttem, hogy befejezem a tesztelést, és azt a kicsit, ami maradt, elhasználom kézkrémnek. Megszakad a szívem érte.. annyira szerettem volna szeretni, de nem megy. Sajnálom, hogy egy 7 ezer forintos natúr krém, ami ráadásul magyar termék, ilyen szinten kiverte nálam a biztosítékot. Azt már szinte le sem merem írni, és csak hab a tortán, h az én krémemnek furcsa, kicsit "rohadt" szaga van, mintha romlott lenne, de ezt kizártnak tartom, ezért is mertem használni.. A másik pedig az igénytelen csomagolás. A tetejéről két nap alatt lekopott a minta, ezt többen is írták előttem, persze a belbecs a fontos, de aki nem ingyen kapja (mint mi, a tesztelők), hanem megveszi 7 ezer forintért, az joggal várhatja el, hogy a csomagolás is minőségi legyen. Na de bárcsak ennyi hibája lenne! Elviselném a kellemetlen "illatát" és a csomagolását is, ha nem tette volna teljesen tönkre a bőröm.. :( Számomra teljesen használhatatlan, de nincs szívem csak egy csillagot adni neki, ezért megy a kettő.

UPDATE:

2016. 01. 25.:

Miután abbahagytam a használatát, 2-3 nap alatt elmúlt minden tünet, teljesen helyrejött a bőröm, vissza kaptam a régi arcom. Tegnap este úgy döntöttem, h a maradék krémet elhasználom a dekoltázsomra. Reggelre óriási, vöröslő, viszkető foltok, kiütések jelentek meg a mellkasomon, csak ott, ahová a krémet kentem. Soha semmilyen krém nem okozott ilyen tüneteket. Nem is vagyok allergiára hajlamos, semmi nem szokott kiütni, semmire nem vagyok érzékeny. Elképzelni sem tudom, h mi lehet ebben a krémben, ami így kiütött. :( 1 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

2016. 01. 17.:

UPDATE:

2016. 01. 25.:

Eroff

2015. december 7.

Nyugodt szívvel mondhatom, hogy az eddigi legjobb arckrémem. Nem is hiszem, hogy keresgélnék tovább. Felvitel után azonnal sokkal simább az ember bőre, legszívesebben folyton csak simogatnám! Pár hét alatt pedig szinte kisimította az arcom! Nekem az illata nem tetszik, de meg tudok barátkozni vele a hatás kedvéért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

bogarka8992

2015. december 4.

Tesztelésre kaptam én is ezt a krémet :-)
Pozitívumai: jó az állaga, gyorsan beszívódik, jól lehet rá sminkelni, egységesebbé és üdébvé teszi az arcbőrt, jó az illata is
Negarívum: nekem nem hidratál eléggé, főleg a szeles hidegebb időben, szóval ha igazi téli idő lesz, biztos,hogy keresnem kell mást nappalra. Akkor elhasználom majd éjszakára

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

Tesztelésre kaptam én is ezt a krémet :-)

toszkana

2015. november 17.

Én is azon szerencsések közé tartozom akik tesztelésre kapták ezt a krémet. Egyszerű csomagolás, elegáns tégelyt rejt. Az arckrém állaga sűrű, de könnyen, gyorsan beszívódik. A hideg idő beköszöntével jó szolgálatot tesz a szomjas bőrnek. Sminkelni is jó alapnak bizonyult. Igazat megvallva nem csak nappalra, hanem éjszakára is használom ;) Alapvetően azt amit a csomagolás ígér, azt meg is kapja tőle az ember lánya. Egyszóval: Jó kis krém ez :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 17.

Honeyhair

2015. november 14.

Magasra tette a lécet a termék leírása, a legdrágább külföldi prémiummárkáknak is dicsőségére váló tulajdonságokkal hirdetve saját magát, ezért egy hónappal ezelőtt én is úgy indultam neki a tesztelésnek, hogy szigorú leszek és sokat várok tőle. Különösen a környezet káros hatásaival szembeni védelmére voltam kíváncsi, mert naponta munkába járó, nagyvárosi nő lévén sok kellemetlenségnek van kitéve az amúgy is vízhiányos bőröm, emellett nagyon meglátszik az arcomon, ha sokat dolgozom és nem pihenek eleget.

A krém csomagolásához csak annyit, hogy bár azt mondják, a külcsín kevésbé fontos, mint a belbecs, azért marketing-szempontból nem elhanyagolható, márpedig úgy vélem, ehhez a termékhez jó lett volna különlegesebb csomagolást kreálni, hogy méltó legyen a beltartalomhoz. A Yamunához képest körülbelül feleannyiba kerülő L’Oréal és Nivea arckrémek dizájnja például szerintem sokkal kifinomultabb, elegánsabb.

A szerény tégelyben rejtőző krém állaga viszont meglepően friss, az illata is olyan hatást kelt, mintha csak pár perccel azelőtt, frissen keverték volna. A felvitele már önmagában emiatt élményszámba ment. Elmondhatom, hogy az egy hónapos használat során beváltotta a hozzá fűzött reményeim legnagyobb részét, mert sikeresen vette fel a küzdelmet a stressz és a feszített munkatempó okozta bőrproblémáimmal, mint például az apró, piros pontok, fakóság, fáradtság, egyenetlenség. A bőröm határozottan szebb, egyenletesebb, egészségesebb lett ettől a krémtől, az értékes összetevők egyértelműen megtették a hatásukat.

Amit még javítanék rajta – a csomagoláson kívül –, az a hidratáló, nedvességpótló hatás. A bőröm meglehetősen vízhiányos, de ez a krém ebből a szempontból sajnos, nem bizonyult elegendőnek. Bár az extra hidratáló hatást a leírásban nem is ígérték, de a káros környezeti hatások körébe szerintem már a távfűtés és a légkondicionálók okozta száraz levegő is beletartozik, ezért érdemes lenne a terméket ebben az irányban továbbfejleszteni. Mivel ez nekem fontos szempont volt, emiatt nem tudom a krémet maximális pontszámmal értékelni.

Köszönöm a lehetőséget!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 14.

Köszönöm a lehetőséget!

danzsu

2015. november 13.

Én is azon szerencsések közé tartozom,akik tesztelésre kapták a krémet.
Nekem a csomagolással nincs különösebb problémám.Talán kicsit sikkesebb lett volna ,ha üveget kap a műanyag helyett.
Az állaga nem túl sűrű,könnyen eloszlatható,hamar beszívódik. Az illata természetes, semmi "műt" nem érzek benne.
A hűvösebb időt (amiből idáig kevés volt szerencsére) nem nagyon szereti az arcomon,olyankor nem hidratál kellőképpen. Szóval az én száraz vízhiányos bőrömnek télen kevés,az év többi részében viszont kitűnő.
Szebb az összhatása az arcomnak,egységesebb a színe,pihentebbnek,kisimultabbnak tűnök tőle.
Kicsit táplálóbb hatásnak (érzésnek) még tudnék örülni. :)
Még azt vettem észre,hogy kicsit hamarabb ürül a tégelye mint a többi krémemnek szokott,pedig nem használom pazarlóan! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 13.

Én is azon szerencsések közé tartozom,akik tesztelésre kapták a krémet.
Kicsit táplálóbb hatásnak (érzésnek) még tudnék örülni. :)

Persela

2015. november 4.

Én is tesztelésre kaptam és nagyon örülök neki. Elsőre jöjjön a negatívum: a csomagolás - de ezt már előttem is leírták.
A pozitívumok: nekem elsőre elég testesnek tűnt, de felkenve tökéletesen felszívódik. Viszont pont az állaga miatt kevés is elég belőle. Zsíros-vízhiányos-érzékeny bőröm van, nem könnyű rá krémet találnom, de ez tökéletes. Nem zsírosodik, nem csillog, jól lehet rá sminkelni, nagyon tetszik, hogy nincs agyonpakolva illatanyaggal, nem ütött ki, nem csinált pattanásokat. Szarkalábakra, szem alatti karikákra nem tudok mit mondani, alapvetően (szerencsére) elég ránctalan a bőröm, de a bőrszínemen néhány nap után észre lehetett venni, hogy használom, egészségesebb, frissebb lett. Összességében nagyon jó krémnek tartom, az ára sem durva, maximálisan ajánlom azoknak, akik a fent említett bőrtípussal keresnek krémet maguknak!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 4.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Propanediol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Ofethylhexanol és Hydrogenated Olive Oil reakciójából keletkező észterek keveréke. Az összetevőt Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables-el vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Forrás: ITT

Olívaolajból kivont el nem szappanosítható lipidek. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevőt Hydrogenated Ethylhexyl Olivate-al vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Squalane eo 1 0