Yamuna

Ár:   450 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anianiko, az összetevőket feltöltötte: szaboanita1991, Módosítva: 2015. november 27.

Lelőhely:   Yamuna márkabolt, online
Kategória:   Szappanok

A kézzel készített glicerines szappan érzékeny bőrűeknek ajánlott. 80% glicerint tartalmaz. Visszatáplálja a bőr zsirköpenyét. Állati eredetű összetevőket nem tartalmaz.

sarkanyoslany

2016. szeptember 8.

A férjemnek vettem nyáron, de én is meg voltam vadulva az illatáért, nagyon nagyon szeretem. Sokszor inkább ezért nyúltam, mint a tusfürdőért és alig vártam, hogy újra tusolhassak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Skiiin

2015. április 12.

Imádom!

Amikor nincs kedvem/időm tusfürdővel pepecselni akkor ezt a szappant használom!
Az illata nagyon elbűvölt :), annyira finom, szerintem "retro-s" illata van, a régi szappanok jutnak róla eszembe!:).
Sok szappannal ellentétben, egyáltalán nem szárít, annyira nem is habzik mint egy átlagos szappan, az illata megmarad a használatát követően a bőrön egy ideig.
Szóval csak pozitív véleményem van róla!:)
Bátran ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 12.

Imádom!

Amikor nincs kedvem/időm tusfürdővel pepecselni akkor ezt a szappant használom!
Szóval csak pozitív véleményem van róla!:)
Bátran ajánlom!

csacskamacska

2013. november 25.

A legnagyobb kánikula idején csak ez tudott felfrissíteni....dezodorál és enyhe parfümillatom marad utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 25.

kriszti0305

2013. október 19.

Nagyon jó szappan, sosem gondoltam volna, hogy a tusfürdőt lecserélem szappanra, de kifizetődőbbnek és természetesebbnek érzem a szappant. Végre tényleg tiszta vagyok és nem csak azt a csúzszós tusfürdőt kenegetem magamon, aminek a fele még így is a bőrön marad. ( ugyebár azért van utána is jó illatunk). Nem szárít, sokáig kitart. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 19.

Andy B

2013. április 27.

Csodálatos az illata, imádom! Ez az a szappan, amely használata által tökéletesen tisztának és felfrissültnek érzem magam! Már évek óta vásárlom és csak pozitív tapasztalataim vannak vele kapcsolatban. Szuper! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 27.

Reb

2013. április 7.

Csodás! Számomra nagyon bevált. Az illata először szokatlan volt, de megszerettem. Nem szárít, a bőrömnek semmi baja sem volt, pedig a szappanoktól ki szokott akadni. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

siss

2013. január 24.

Ez is ajándékként került hozzánk.Kissé parfümös illata van.Nem volt rossz,de semmi különleges.Meg drága is és hamar elfogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 24.

anianiko

2012. március 4.

Imádom az illatát! Arcomat is ezzel mosom, le nem cserélném, és nem szárít mint a többi szappan. 450 Ft körül mozog az ára. Kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 4.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1